D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
no, bo Neymar jak przychodził to był już produkt gotowy, a jak będziemy czekać aż Dembele będzie miał 25lat, to wydamy wtedy na niego 500mln.
7
20 lat, piłkarz jeszcze do ulepienia pod naszą grę.
3
II część mistrzostwo! xDDD
4
Jeszcze i tak nie ma dla niego miejsca, bo wrzucenie go na LS to jeszcze gorszy dramat będzie.
0
Tego to nie wiem, ale jak tak, to się dowie, bo mu wyskoczy komunikat.
Serio pół roku? Mi się zdaję, ze avatar mam od samego początku, konto mam nieco ponad pół roku.
23
Musisz wykupic konto premium za 100zl, które wpłacisz na numer konta, który Ci podam.
A tak serio, wejdź w swój profil i po prawej masz na samym dole.
0
Zastąpili go Vidalem.
0
Właśnie albo jak już na prawym skrzydle, gdzie będzie mógł zejść na lepszą nogę a wystawianie go na lewym skrzydle to calkowite zmarnowanie jego potencjału.
3
Gadasz ze to nie FIFA a chcesz Griezmanna dac na Lewe Skrzydło xD
Co będziemy na wrzutki grać? Bo po co nam Lewonozny zawodnik na lewej stronie?
0
Reus? No to nadal nie będziemy mieli grającego skrzydłowego
1
Jeździec bez głowy? xDDD
1
Regaty, snooker, Gimanstyki, Golf, łyżwiarstwo figurowe.
45
A nie czasem Paulinho, Lima i Ahmed Al-Ahmed?
0
No, bo dostac 4 czy 5:0, to nie będzie fajne uczucie a na tym turnieju juz takie wyniki się zdarzały.
2
Nie jarało mnie te El Clasico w Lipcu, ale im blizej do niego tym mam większe emocje, niby tylko mecz towarzyski, ale wygrać z nimi to zawsze jest świetne uczucie, będę się dziś stresował.
1
Tylko czy on chciałby wrócić? Kończy mu się kontrakt więc byłby "tani", za pierwszym razem nie wyszło tak jakby chciał, ale teraz nie męczył by się na Prawym skrzydle, no i Messi się zmienił, nie jest już taki pazerny na bycie numer1.
Alexis to jedna z najlepszych opcji.
1
Ja tam się cieszę, że odchodzi. Umiejętności ma świetne i odczujemy jego brak, ale zawsze u mnie są najważniejsze wyznawane wartości, jak chce hajs zarabiać to droga wolna(i tak juz z ojcem kasę z naszego klubu dużą wyciągnęli), po tym co odwalal ostatnio, stracił w oczach kibiców wiele...
0
A gdzie ja takie coś napisałem? Tylko mówię ze będę się śmiał jak zgarnie tyle kasy.
16
Będę się śmiał jak Ojciec Neymara dostanie 31lipca te 26mln a następnego dnia podpiszą kontrakt w PSG i tam jeszcze większą premię dostanie.
Gościu wygrał życie, zarabia pieniądze na swoim synu, nie robiąc nic.
1
aż Ci to polecę, bo takie coś wymyślić to też trzeba "umić" xD
3
Nie, dzisiaj w piłę miał grać
0
Ta rozdaje xD
1
Zostanie to zostanie, ale już zawsze będę na niego inaczej patrzyl, już tak nie będę się zachwycał jego rajdami, dla mnie splamił swoje imię.
5
Dobrze, ze Semedo nie zrobił Neymarowi żartu w stylu Suareza, bo nie tylko byśmy szukali skrzydłowego, ale i Prawego obrońcy.
0
interes życia Szejka, oddać kluczowego zawodnika tylko po to żeby mieć Neymara...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
no strasznie nie, ale dużo ostrzejsze wejście niż to dzisiejsze, po którym Neymar się rzucił na Semedo jakby ten mu nogę złamał w 5 miejscach.
9
Ciekawe czy te opuszczenie treningu było z nakazu trenera i kolegów, żeby ochłonął czy po prostu się popłakał i sobie wyszedł, bo przecież nie będzie grał z zawodnikiem, który próbuję mu piłkę odebrać...
12
wątpię ze szukał spiny, wczoraj Neymar go bardziej sfaulował i nic mu nawet nie powiedział, wstał i grał dalej, gdyby chciał to by wczoraj coś zrobił.
Chłopak się aklimatyzuję i na pewno nie szuka kłopotów na samym początku, a Neymar wiemy jaki jest, gdy ktoś mu nie pasuję to strzela fochy.
10
Plota, chcą budować mocną ekipę a oddanie Verrattiego w niczym to nie pomoże, wymienia swietnego pilkarza na innego, bylby chyba głupi. Co z tego ze skrzydłowego będą mieli jak im pomoc się rozleci.