32

✔mecz wygrany
✔Bez kontuzji
✔Chlopaki z Barcy B na plus(szczególnie Samper)
✔no i Douglas w końcu odpoczął

0

Razem z Neymarem, dlatego zszedl po I połowie

5

>szybki skrzydlowy
> Arda Turan

Ten Ulatowski mnie rozbawia :D

0

Alena więcej zagral dziś piłek za plecy obrońców rywali niz Gomes przez cały sezon

18

No i ulubieniec Kwaśniewskiego: Kielini strzela...

0

Kurna to nie tylko ja, myślałem że mi juz ze snu coś się zrobiło

2

Raczej nie, by musiał zmieniać kogoś kto też niedawno wszedł

13

Dobrze, że w obronie nie zamieniają się pozycjami, bo Umtiti, Semedo i Marlon wyglądają jak trojaczki, tylko dzięki znajomości pozycji można ich odróżnić

10

Dlugo tego Ulatowskiego mózg przetwarza dane jak on po 5 minutach się orientuję że inna 11 jest.

2

W 90 minucie Douglas za Luisa Suareza i będę dziś spelniony :D

0

Debiut Semedo?

8

Neymar Neymarem, ale gra Sampera świetna, dużo biega, odbiera, rozrzuca piłki. Najepszy pomocnik na boisku, widać że mu się chcę i wie ze to pewnie ostatnia szsnsa aby się na stałe przebić do 1 drużyny.

Oby tak dalej!

2

Co ten sędzia doliczyl minute a skonczy po 40 sekundach, gdzie mieliśmy rzut wolny

0

Ten Messi :o
Co za dzik w odbiorze.

9

Co za burak...

1

Samper po I połowie pokazuje, ze jednak wychowankowie nie są tacy źli i to że nie gral gdzieś na wypożyczeniu to nic nie znaczy.

3

Co ten Messi? Czego się on na wciągał?

1

20minut a Rakitic chyba piłki nie dotknął

0

Paco klepka a'la Suarez

4

Chyba trzeba dźwięk wyciszyć, bo nie mogę ich juz słuchać...

0

Brawo Samper!

2

Wszyscy są na ławce, przecież to mecz towarzyski czemu miał kogoś skreślać

9

A idź z tym Valverde juz kombunuje że składem, zamiast wyjść pierwsza 11, to on jakieś rotacje robi.

A tak serio fajnie zobaczyć Sampera, może W końcu rozwinie swój potencjał, bo zapowiadał się lepiej, ale może tak jak Roberto potrzebuję sezonu na przełamanie.

5

Maciej Bodnar wygrywa etap na Tour de France, Michał Kwiatkowski 2!
Brawo panowie!

0

Bodnar może wygrać, tylko Froome może go jedynie wyprzedzić.

1

and Paulinho.

0

Z jakiego wzoru obliczyli te 80%? xD
Może jakby mu Messi poprawił to całkiem by ten pomysł mu z głowy wyleciał.

1

mnie też, taki mecz powinien byc jedynie o stawkę a nie meczem sparingowym, co za osioł wpadł na taki pomysł.

3

Niby tylko mecz towarzyski a jaram się jak pet Mathieu.
Nowy trener, zobaczyć znowu geniusz Messiego, dlugo bez meczów Barcy się wytrzymać nie da.

0

Nie ma co wyciągać jeszcze wnioskówn W tamtym roku na tym turnieju wszystkich niszczyli, byl zachwyty jak to Ancelotti robi druzyne a później sezon taki średni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?