D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja to zawsze nie lubię jak mecz jest np. o 1 i zawsze nie wiem, czy to dziś czy jutro ten mecz
0
Z tego co widzę to i tam były takie same komentarze, więc czego się tu czepiasz? Po Messim jechali, to czemu Neymara ma to omijać?
Dla tego klubu nawet 1/10 nie zrobił to co Messi.
1
Jeśli chcę odejść, bo pewnie jak zobaczy ile ma 0 w kontrakcie to się nie zawaha, to żeby zarzad zrobił wszystko aby zbić trochę cenę, ale dołączyć Verrattiego. Chociaż marne szansę że PSG na to pójdzie
Jak ma tą ofertę, to juz niech przestanie
z siebie robić jakiegoś Pana Świata i czekać az wszyscy będą go na kolanach prosić a ten okaże łaskę i zostanie, tylko albo przyjmuje albo nie, na co tu czekać...
0
najlepsza wersja? Kiedy on miał tą najlepszą wersję? W Valencii zagrał 1 mecz dobry na kolejnych 5 słabych. Nigdy nie utrzymywał poziomu.
0
Coutinho był wystawiany z tyłu? No raczej nie przez cały sezon praktycznie na LS, za sobą miał Cana, Hendersona i Wijnalduma, to była trójka pomocników.
1
najbardziej się boję, że będzie właśnie wystawiany na pozycji rozgrywającego, gdzie będzie marnował swój potencjał
0
wątpię, że Valverde przejdzie na inną taktykę, będzie grał 4-3-3
1
Coutinho fajnie pięknie, ale to piłkarz na pozycje Iniesty, który jeszcze pogra z 2 sezonu na poziomie wyższym niż Brazylijczyk.
Nie wiem jaki ma plan Valverde na niego, chyba ze z Iniesty już chcę zrobić emeryta.
51
No co, każdy ma prawo do swojej opinii, milion innych pilkarzy powie, ze Messi najlpeszy.
Dla mnie jest najlepszy i to najważniejsze.
0
coś źle liczyłeś, kurs był 4816 na to że w I połowie nie padnie bramka, aż specjalnie sprawdziłem.
56
Wystarczyło obstawic we wszystkich meczach Ekstraklasy 0:0 do przerwy i juz bym siedział w samolocie na Malediwy...Albo bym sobie kupił Neymara
0
To akurat prawda, ale taki Verratti 45mln wartość, przecież szejk by umarł ze śmiechu
0
Na Transfermarkt wiele cen jest zanizonych.
0
Sezon mial genialny, najlepszy LO w lidze. Występy w LM też swietne, zobaczymy czy zdoła to utrzymać w innej lidze.
0
No to wiadomo i dzięki temu że strona tak wygląda, to chce się tu wchodzić, bo jakbym mial siedzieć na takiej stronie jak notatnik, to bym wolał czasu nie marnować.
0
Ta strona jest fatastyczna, częściej tu wchodzę niz na FB, u mnie to z 2 osoby na krzyz kibicują Barcelonie albo typowi Janusze co niby kibicują a oprocz Messiego nikogo nie znają i pojęcie o piłce mają zerowe.
Można pogadać o wszystkim, często wszyscy odmienne zdania mamy, ale i tak lubię wchodzić z wami w dyskusję, nie znam was osobiście, ale niektórych użytkowników naprawdę lubię, nawet tych trolli, bo humor poprawiają xD
Ps.Kiedyś trzeba jakiś zlot zrobić.
0
To chyba coś źle czytasz, przytocz wypowiedz i autora, ktory mówi zeby nie sprowadzać klasowego pomocnika. Chyba ze uwazasz ze Paulinho to klasowy pomocnik...
5
Martial jest kozakiem, brakuje mu regularnosci, ale ma wszystko aby być świetnym pilkarzem.
21
Mamy Sampera, Alenie, ktorych trzeba ogrywać a przyjdzie Paulinho, ktory naszej pomocy nie wzniesie na wyższym poziom a będzie blokował im miejsce.
0
Nie chce się czepiac, ale z 2 strony juz o tym są tu zawalone. Kazdy komentarz pod twoim jest o tym ;)
1
A jutro i tak nadal gazety będą swoje pisać, bo się okaże że Neymarowi się przyśnily pieniądze w PSG i zmienił zdanie i odchodzi na 80%...
47
Jakby to Bartomeu napisał/powiedzial to bym nie uwierzyl, ale prawdziwy Prezydent zalatwil.
Uwielbiam tego gościa, walczy za ten klub. 100% Katalonczyk
1
A jutro informacja: Neymar na 85% zostaje w Barcelonie i tak do Września.
1
Jak chce odejść to niech to powie, PSG wplaca klauzule i się zegnamy, bez tych glupich podchodow co są obecnie. Piłkarzem jest świetnym, najlepszym na swojej pozycji, lubie go bardzo, ale juz mnie to zaczyna powoli irytować a najbardziej jego Ojciec, bo to on zapewne miesza.
1
The Flash jak lubisz takie klimaty ;)
Mnie wciągnął bardzo.
0
To byla dobra gra? Dryblingiem nie potrafil nikogo minąć, był powolny, co dla Ciebie było tą dobrą grą? Podania na 2m? Jeśli tego oczekujesz od niego, to może i dobra gra.
2
O cholera masz urodziny w tym samym dniu co ja ;)
Tylko, że ja 20 zaczynam, Najlepszego!
13
Na prawym, wyglądał jakby z 3 kebaby zjadł przed meczem, strasznie bezproduktywny.
1
Do Barcy pierwszej tez nigdy nie nalezal, nie byl zgloszony do zespolu 25 osobowego. Ostatnie występy w Barcy B przed Granada, dlatego tak napisalem.
1
On tak zawsze, to jest dzik jutro nic nie będzie czuł, nie do zajechania jest