D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Dobrze, że w obronie nie zamieniają się pozycjami, bo Umtiti, Semedo i Marlon wyglądają jak trojaczki, tylko dzięki znajomości pozycji można ich odróżnić
10
Dlugo tego Ulatowskiego mózg przetwarza dane jak on po 5 minutach się orientuję że inna 11 jest.
2
W 90 minucie Douglas za Luisa Suareza i będę dziś spelniony :D
0
Debiut Semedo?
8
Neymar Neymarem, ale gra Sampera świetna, dużo biega, odbiera, rozrzuca piłki. Najepszy pomocnik na boisku, widać że mu się chcę i wie ze to pewnie ostatnia szsnsa aby się na stałe przebić do 1 drużyny.
Oby tak dalej!
2
Co ten sędzia doliczyl minute a skonczy po 40 sekundach, gdzie mieliśmy rzut wolny
0
Ten Messi :o
Co za dzik w odbiorze.
9
Co za burak...
1
Samper po I połowie pokazuje, ze jednak wychowankowie nie są tacy źli i to że nie gral gdzieś na wypożyczeniu to nic nie znaczy.
3
Co ten Messi? Czego się on na wciągał?
1
20minut a Rakitic chyba piłki nie dotknął
0
Paco klepka a'la Suarez
4
Chyba trzeba dźwięk wyciszyć, bo nie mogę ich juz słuchać...
0
Brawo Samper!
2
Wszyscy są na ławce, przecież to mecz towarzyski czemu miał kogoś skreślać
9
A idź z tym Valverde juz kombunuje że składem, zamiast wyjść pierwsza 11, to on jakieś rotacje robi.
A tak serio fajnie zobaczyć Sampera, może W końcu rozwinie swój potencjał, bo zapowiadał się lepiej, ale może tak jak Roberto potrzebuję sezonu na przełamanie.
5
Maciej Bodnar wygrywa etap na Tour de France, Michał Kwiatkowski 2!
Brawo panowie!
0
Bodnar może wygrać, tylko Froome może go jedynie wyprzedzić.
1
and Paulinho.
0
Z jakiego wzoru obliczyli te 80%? xD
Może jakby mu Messi poprawił to całkiem by ten pomysł mu z głowy wyleciał.
1
mnie też, taki mecz powinien byc jedynie o stawkę a nie meczem sparingowym, co za osioł wpadł na taki pomysł.
3
Niby tylko mecz towarzyski a jaram się jak pet Mathieu.
Nowy trener, zobaczyć znowu geniusz Messiego, dlugo bez meczów Barcy się wytrzymać nie da.
0
Nie ma co wyciągać jeszcze wnioskówn W tamtym roku na tym turnieju wszystkich niszczyli, byl zachwyty jak to Ancelotti robi druzyne a później sezon taki średni
0
2018/2019 ;)
0
JAk puścimy go za mniej to będzie porażka, taki Danilo 35mln...
7
Wina Bartomeu!
#BartomeuOut
96
Tak narzekalismy na Mathieu, a jakby teraz był, to już by wszystko nam wyjaśnił a tak to trzeba czekać.
1
Spokojnie dostaniemy 200mln a Bartomeu i Robert powiedzą: Deulofeu był naszym transferem na skrzydło.
0
Jak zapłacą klauzule to my nie mamy nic do gadania , Verrattiego nam nie sprzedadzą.
0
Przecież my możemy dac miliard i oni mogą się nie zgodzić