D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtedy wyszło, bo żaden obronca nie miał poważnej kontuzji, ale wiecznie nie mozna jechać na szczęściu, ze nikt nie wyleci na pare tygodni
3
Tylko, ze środkowego obrońcy w wychowankach za bardzo nie mamy, który byłby konkurencyjny.
2
Spokojnie to nadal tylko część kwoty z naszego budżetu transferowego, ktory byl przed sprzedażą Neymara. A Inigo to świetny obrońca, chociaż osobiscie wolalbym Sancheza.
0
I tak będzie nadal w cieniu Messiego, gdzie by nie gral. Neymar jest efektowny, ale goleadorem nigdy kosmicznym nie byl.
Życzę mu powodzenia, niech mu się wiedzie, ale mógł zostać w Barcelonie i poczekać aż za parę lat przejął by piedestał Messiego
0
Wiadomo wtedy Balon jego, ale jestem pewny, ze nadal będzie trwała dominacja klubów z Hiszpanii.
8
Nowe wyzwania, rozumiem jakby grał w Arce Gdynia, ale grał w Barcelonie w Najlepszej drużynie swiata, o pięknej historii z niesamowitym Miastem w którym znajduję się legendarne Camp Nou, mial wszystko co chciał, trofea co rok, wszystko co trzeba piłkarzowi z ambicjami.
A teraz? Przechodzi do dużo słabszej ligi, gdzie nie ma żadnej konkurencji, żadnych hitowych starć o ktorych się mówi tygodniami.
My straciliśmy, ale on jeszcze więcej. Będzie żałował tej decyzji, chyba że pieniądze już tak bardzo go zaślepiły...
2
Tam gdzie są słowa wyzwanie, to powinny być pieniądze.
0
Co oni tacy wulgarni? xD
2
Tekst najlepszy, ze ojciec chciał żeby został :$$$$$$
0
Arka xDDDDDDDDD
1
Pozytyw taki, że pozbyliśmy się pasożyta w postaci Ojca Neymara, ktory za bycie ojcem pilkarza zarabiał więcej niż legendy tego klubu z Iniesta i Pique na czele.
16
Tak, ma na niej powiedzieć, że przenosi się do Sandecji Nowy Sącz
4
Tak, dostal pieniądze od tajemniczego dobroczyńcy żeby sam się wykupił i to zrobil a mógł zawinąć hajs i wyjechać w Bieszczady :D
23
Najgorsze jest to, że on nadal nic nie powiedział, żadnej wiadomości dla kibiców. Żenada troche z jego strony, jutro zapewne powie, ze przeszedł do najlepszego klubu na świecie.
6
No jak uciął, to jak ma tu pisać?
2
Daj mu spokój, on nadal wierzy, nie zabieraj mu marzeń :D
6
Trochę śmieszne, Neymar najdroższym piłkarzem w historii, kupionym za 222mln przez Neymara xD
1
Najlepszy troll w Historii by byl :D
3
Już pewnie konta pokasowali i zakładają nowe xD
5
Nie będę zaskoczony jak za rok wyjdą brudy przy tym transferze i znowu bedzie telenowela.
0
Jesteś pierwszy, Brawo!
27
Już jutro rano:
Barcelona zgłosiła zaginięcie Bartomeu, po wczorajszym przelewie Neymara sluch po nim zaginął.
0
No za nie orginalna wersję gry.
Ps. To Chyba już nie da się odzyskać.
2
To Cię pokarało :p
16
A Neymar to nie jest związany z klubem i to co się w nim dzieje? xD
1
Myślę, ze takie komentarze są pisane z dużym przymrużeniem oka
1
Nich te cyrki już się skończą...
61
Jak tam idzie zmiana nicku? xD
6
Po tych ostatnich sezonach, to on maks 60 warty.
1
Cyrk niezły z tym transferem, myślałem ze już się skończy to a ciągnie się jak Moda na Sukces...