0

Wtedy wyszło, bo żaden obronca nie miał poważnej kontuzji, ale wiecznie nie mozna jechać na szczęściu, ze nikt nie wyleci na pare tygodni

3

Tylko, ze środkowego obrońcy w wychowankach za bardzo nie mamy, który byłby konkurencyjny.

2

Spokojnie to nadal tylko część kwoty z naszego budżetu transferowego, ktory byl przed sprzedażą Neymara. A Inigo to świetny obrońca, chociaż osobiscie wolalbym Sancheza.

0

I tak będzie nadal w cieniu Messiego, gdzie by nie gral. Neymar jest efektowny, ale goleadorem nigdy kosmicznym nie byl.
Życzę mu powodzenia, niech mu się wiedzie, ale mógł zostać w Barcelonie i poczekać aż za parę lat przejął by piedestał Messiego

0

Wiadomo wtedy Balon jego, ale jestem pewny, ze nadal będzie trwała dominacja klubów z Hiszpanii.

8

Nowe wyzwania, rozumiem jakby grał w Arce Gdynia, ale grał w Barcelonie w Najlepszej drużynie swiata, o pięknej historii z niesamowitym Miastem w którym znajduję się legendarne Camp Nou, mial wszystko co chciał, trofea co rok, wszystko co trzeba piłkarzowi z ambicjami.
A teraz? Przechodzi do dużo słabszej ligi, gdzie nie ma żadnej konkurencji, żadnych hitowych starć o ktorych się mówi tygodniami.
My straciliśmy, ale on jeszcze więcej. Będzie żałował tej decyzji, chyba że pieniądze już tak bardzo go zaślepiły...

2

Tam gdzie są słowa wyzwanie, to powinny być pieniądze.

0

Co oni tacy wulgarni? xD

2

Tekst najlepszy, ze ojciec chciał żeby został :$$$$$$

0

Arka xDDDDDDDDD

1

Pozytyw taki, że pozbyliśmy się pasożyta w postaci Ojca Neymara, ktory za bycie ojcem pilkarza zarabiał więcej niż legendy tego klubu z Iniesta i Pique na czele.

16

Tak, ma na niej powiedzieć, że przenosi się do Sandecji Nowy Sącz

4

Tak, dostal pieniądze od tajemniczego dobroczyńcy żeby sam się wykupił i to zrobil a mógł zawinąć hajs i wyjechać w Bieszczady :D

23

Najgorsze jest to, że on nadal nic nie powiedział, żadnej wiadomości dla kibiców. Żenada troche z jego strony, jutro zapewne powie, ze przeszedł do najlepszego klubu na świecie.

6

No jak uciął, to jak ma tu pisać?

2

Daj mu spokój, on nadal wierzy, nie zabieraj mu marzeń :D

6

Trochę śmieszne, Neymar najdroższym piłkarzem w historii, kupionym za 222mln przez Neymara xD

1

Najlepszy troll w Historii by byl :D

3

Już pewnie konta pokasowali i zakładają nowe xD

5

Nie będę zaskoczony jak za rok wyjdą brudy przy tym transferze i znowu bedzie telenowela.

0

Jesteś pierwszy, Brawo!

27

Już jutro rano:

Barcelona zgłosiła zaginięcie Bartomeu, po wczorajszym przelewie Neymara sluch po nim zaginął.

0

No za nie orginalna wersję gry.
Ps. To Chyba już nie da się odzyskać.

2

To Cię pokarało :p

16

A Neymar to nie jest związany z klubem i to co się w nim dzieje? xD

1

Myślę, ze takie komentarze są pisane z dużym przymrużeniem oka

1

Nich te cyrki już się skończą...

61

Jak tam idzie zmiana nicku? xD

6

Po tych ostatnich sezonach, to on maks 60 warty.

1

Cyrk niezły z tym transferem, myślałem ze już się skończy to a ciągnie się jak Moda na Sukces...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?