0

Ta i krzykną za niego 200mln xD

17

Każdy przekazuję a nikt nam niechce sprzedać :D
Po co nam te pieniądze jak i tak nikogo nie możemy kupić, dajmy te pieniądze dzieciom w Afryce, chociaż im pomożemy.

2

Nie moja wina ze zarząd i Lucho byli niespełna rozumu i woleli dawać minuty Mathieu, zamiast dac je Marcowi.

6

Oni Dembele nam niechcą sprzedać a my im Bartre daliśmy praktycznie za darmo...Dramat.

0

Nie strasz, już myślałem ze do nas :D

2

Canal+

1

Nagrody chyba są w czwartek zawsze

0

A te kilkanaście to ile? 36455h? Tyle starczy do zamknięcia tego trsnsferu?

0

No tak, możliwy i za dwa tygonie i za trzy...

0

Pewnie tez by krzykneli 222mln, wiedzą ze mamy hajs to będą nam podwyższać cenę, wszyscy. Nawet byle ogora nie kupimy już tanio.
A Hazard od razu z miejsca mógłby zająć miejsce Neymara, bez zbytniej różnicy jakości, ale wątpię ze Conte będzie się chciał pozbyć swojej gwiazdy.

1

ale ta Borussia chcę nas wydoić z hajsu, już nie wiem czy brnąć w ten transfer za wszelką cenę, jest kozakiem, ale dawać więcej niż 100mln, chyba lekka przesada. Chyba, ze w zmiennych jak wygra Balona.

2

A organista wstał i zaczął klaskać.

0

No to wszystko wyjaśnia, szkoda...

3

Faktycznie dziwne, czyżby i jego dopadła kontuzja transferowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Coutinho pewnie jest szykowany jako zastępca Iniesty, więc moim zdaniem nie.

10

Muszą, nie wyobrażam sobie Turana i jego brzuch na skrzydle w meczu z Realem.

12

To nie był jego najlepszy mecz, trochę chyba spięty za bardzo tym transferem, chciał się pokazać z jak najlepszej strony, jak ma luz, to miesza jak powalony.

0

Prawda jest taka, ze maja Pulisica, Mora, Reusa, Schurrle i tego nowego Philippa, więc teoretycznie mają zastępstwo Dembele.

1

Dzięki przyjacielu! :D

3

To wywiad pomeczowy, nie wiem kto tam przeprowadzał z nim wywiad.

0

Czy wart? Oczywiście, płacimy za jego potencjał, ktory ma wyebany w kosmos. Zwróci nam się spokojnie za parę lat.

16

Verratti:
"Barca? Byly rozmowy miedzy nami, ale nic z tego nie wyszło. Cieszę się że PSG kupilo Neymara, to swietny dodatek, którego się nie spodziewałem."

2

Średnio na jeża, swietna asysta, ale dużo strat dzisiaj.

1

9.69

50

Też bym wygral, jakby mnie "Gej" gonił xD

0

Szkoda, ale jak trenował 2tygodnie, to nie ma się co dziwić

3

I wygrał ten (a nie powiem bo dostalbym bana)

1

Po co zmieniali róg, jak ten Urlich wybrał, ze będzie się w swoje prawo ciągle rzucał

0

Nie.

1

Vidal to jednak mózgu nie ma...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?