4

Brawo Majka!

0

Gdzie tak mówili? Od razu powiedzieli, ze jak Barca da tyle ile oczekują to jest na sprzedaż. A Liverpool nawet nie chcial rozmawiać a jak chcial to cena 200mln. O ile Dembele za 100 ma jakis sens to dawanie 200 za Coutinho zadnego nie mialo a Liverpool z tej ceny zejść nie chcial, to jaki byl sens negocjowania?

1

Z Coutinho zrobili dobrze, ale po co przez 2 miesiące tracili na niego czas? Skoro Liverpool jasno powiedzial, ze za nic go nie puści?
A mogil w tym samym czasie popatrzeć i poszukać fajnych, tanich, mlodych z potencjalem zawodników.

7

Widziałeś jego podejscie do zawodu? I to co robil w presezonie? On wychodzil na boisko sobie pochodzić jak z dziewczyną.

0

Widze, ze nadal wierzysz w te bajki od Roberta czy Bartomeu a ja w tym sezonie co najmniej kilka razy słyszałem gwizdy na drużynę.

0

To chyna najlepszy tekst na konferencji:
"Barcelona posiada wyśmienity zespół. Mówi to każdy kibic, który może oglądać mecze zespołu."

Aż tak kibice w Hiszpanii się od nas różnią? Oni naprawdę są zadowolwni z zawodników, którzy nie powinni nigdy założyć naszej koszulki. Albo Robert Fernandrez ma krótką pamięć i nie pamięta już jak kibice gwizdali chociażby na Gomesa, albo krzyczeli BartomeuOut na prezentacjach.

0

No spokojnie tyle wyjdzie z pensjami i transferami na pilkarzy co nawet nam pół meczu nie wygrali i nie dali nam nic więcej od przeciętnego zawodnika z La Masii.

1

Na samym Messim to my daleko nie zajedziemy, w Argentynie idealnie to widać, co z tego, ze Leo jest najlepszy na boisku, przechodzi całe boisko jak reszta stoi jak drewno.

6

Przecież to by bylo świetne okienko, wymiana niepotrzebnych graczy, wypalonych na świeżych, glodnych gry, no ale po co? Przecież wzmocnienie kadry a komu to potrzebne?

45

"Uznaliśmy, ze Inigo i Seri są nam niepotrzebni"

Łączna suma za nich to okolo 80mln, no ale przecież lepiej uznać, ze są niepotrzebni i zostać z czlowiekiem kontuzją co w Romie zagral niecale 400minut i z wirtuozem gry Gomesem.
Nikt nie ma pretensji o to, ze nie kupiliscie Coutinho za 200mln, ale o to że jesteście tak nieudolni i nie potraficie znaleźć wartościowych piłkarzy, caly piłkarski swiat potrafi kupić tanio i dodatkowo dobrych piłkarzy, tylko na was się wszyscy uwzieli i nie chcą wam sprzedać...

Pierdo**ą, ze maja na celu wyłącznie dobro klubu i nie chcą klubowej kasy wywalac od tak a przez te wszytskie lata wyrzucili co najmniej 200mln w błoto.

2

On to najlepiej się sprawdzi na trybunach jako kibic.

1

Oni w cyrku powinni pracować a nie w profesjonalnym klubie...

0

Przecież mielismy budżet transferowy przed sprzedażą Neymara, więc bylo spokojnie jeszcze 160mln na transfery.

Przeciez okienko zawsze się kończy z ujemny bilansem transferowym i to sporym czasem.

0

To sukces, 2 miesiące negocjacji i "tylko" 40mln zaplacili, moglo być dużo więcej...

W Brazylii w sumie gra dobrze, ale Brazylia to nie Barcelona, tu nie ma środka pola i wątpię, ze zawodnik o charakterystyce: silny biegacz, rozwiąże nasze problemy.

0

Myślisz, ze u 30 letnich pilkarzy zobaczysz zaangazowanie jak 5 czy 10 lat temu? Nam potrzeba świeżej krwi a tu od paru lat ta sama kadra, tyle lat na szczycie z tymi samymi pilkarzami, po prostu się nie da.

18

Założę się, że Gomes i Turan dostaną ich minuty, niestety...
Tak samo jak dali szansę Samperowi na bycie zmiennikiem Busquetsa, który z ogórkami by sobie poradził(bo jeśli z Gomesem wygrywalismy takie mecze, to czemu nie z Samperem czy Alenia), no ale po co nam mlody z potencjałem wychowanek?

27

O 12 podobno, ale pewnie się spóźnia z 30 minut, bo wczoraj do późna pracowali w pocie czola.

17

Powie:
Zabrakło nam czasu xD

14

Szkoda, ze go wypozyczyli.

0

Lepiej, 2 lata mieli na to a ściągnęli skrzydłowego Turana czy elastico fantastico Gomesa...

1

Nie jesteśmy jeszcze, bo musiałby wypełnić kontrakt, czyli na dzien dzisiejszym nie mamy ani złotówki. Żadnych pieniędzy nam nie dał, 7 mln się uzbiera jak wypełni kontrakt a to jeszcze trochę czasu.


Edit. A czemu piszesz przy Dembele 105mln jak on zarabiać będzie pewnie z 5mln więcej u nas niż w Borussii, czyli według twojego rozumowania transfer jego kosztuje 110mln.

0

Jakie 7 dołożył? To nie chodzilo o to, że zrezygnowwl z pensji większej?

0

A przy bramce swojej z dystansu, mial tyle miejsca i czasu, ze mógł sobie spokojnie buta zawiązać. Taktycznie wczoraj Nawalka poległ i to strasznie, nie mieliśmy nic do powiedzenia a to przecież "tylko" Dania.

3

co? xD
Bellerin? Verratti? Co ty brałeś?

1

może cyjanek potasu im tam dodali?

1

nie no, mamy czas jeszcze, spokojnie

0

sam się raczej nie poda do dymisji, on nadal twierdzi, że jest geniuszem i robi świetne transfery, Bartomeu ulegnie presji wyjdzie i znajdzie kozła ofiarnego

11

on nadal wierzy w Coutinho, Verrattiego i zostanie Neymara.

0

nie no, do stycznia chyba tych geniuszy tu nie będzie.

1

Całe szczęście, że Dembele zrobił swoje aby tu przyjść, bo byśmy zostali z Deulofeu i Paco na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?