D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta 100 od razy, po co się ograniczać.
3
Może trzeba mu powiedzieć, ze okienko się zamknęlo i nie ma szans na transfer.
0
3 minimum powinien dostać jak dla mnie
2
Ale gwalt i to puścili o 13:30.
Brawo City!
4
"Tamten przyaktorzyl, ten go ku*wa kopal"
Za kopanie.
0
Jak tam nastroje na notatniku? Już Zidane slaby trener? I trzeba kogoś lepszego?
4
Dwie Valencie zabrały punkty Realowi i to na Bernabeu.
2
Zawał....
2
To tak dawno nie bylo, ostatni sezon Guardioli i Superpuchar.
Im często się styki grzeją.
0
Jednego do remontady mniej, jeszcze Ramos żeby dostał czerwo.
2
Co za zwierzaki...
0
xDDDDDDDDDD.
0
Cuda się zdarzają, może dadzą rade.
13
Kurna dawać te 15 minut jeszcze, 75min wytrzymali. To glupich 15 nie dadzą?
0
Myślę, ze gdzies w 92minucie, zeby nas bardziej wkurw...zdenerwowac.
25
Kibice Realu śpiewają: "Panie sędzio, ale jest pan slaby" :D
Ciekawe czemu nie śpiewali jak im pomagał w tamtym roku wiele razy.
0
Szkoda, ze do nas nie trafil. Czysty talent z całym szacunkiem do Paco, ale to przepaść w umiejętnościach jest.
3
Po co podnosił nogę jak nikogo nie widzial? Mogl biec dalej przecież, nie musial jej zgasić od razu, jak nie widział nikogo.
Widzial dokladnie go, chcial wstawic nogę przed nim ale nie wyszlo.
29
Przeciez to czerwo jest z miejsca, co za głupoty ze patrzyl na piłkę, gra się nogami na ziemi a nie na wysokości 2m, cale szczęście, ze nie trafił mocniej, bo to moglo być tragiczne.
0
Ale trzeba przyznać, że bramkarz tez swietnie to wyjął.
1
Setke zepsuł.
1
Bejl, Ty to jednak kumpel dobry jesteś.
9
Gdy robi to gracz Realu: nie ma faulu
gdy ktoś inny: jest
(z przymrużeniem oka)
0
Dobra, remis tez dobry
0
To chyba się zaczęło...
0
Wiem, ale kto to wymyślił? To jakiś absurd przecież.
0
Co ta Fifa:
Rakitic na karcie 84 strzałów
Cavani 83?
Co tu się stanęło?
1
Dramat... To teraz 23% wieksze szanse na zwycięstwo.
0
O nie, Benzema kontuzja, oby nic groźnego!
0
Kurna myślałem, ze mecz się skonczy w 30 minucie i przełącze na City a tu taka miła niespodzianka.