1

Wczoraj cały mecz w srodku boiska gral i zagral świetnie.

1

Na kiedy? xDDD.

0

Fabianski xDDDD.

1

Ciekawe co powie Di Maria jak przyjdzie:
Zawsze chcialem tu grać, do Realu trafiłem przypadkiem. Visca Barca a Visca Catalunya.

0

Przytocz mi ten komentarz, nie przypominam sobie.

0

"Seriego nie brać, Lemara nie brać, brać Coutinho"

A teraz piszesz:
Nie ma transferów- no brawo zarząd nieudacznicy
Są MOŻLIWE transfery- haha nie tego tamtego brać

Zdecyduj się Januszku ;)

2

Jak nam ściągną Rasiak, to tez się mamy cieszyć?

Trochę hipokryta z Ciebie, bo jak była plota z Serim, to sam mówiłeś żeby brać innego....

0

xD
Dobrze, że tylko 2h zostały.

3

PSG chce pewnie sprzedać Di Maryje zeby UEFA się nie przyczepila o FFP, szukają frajera na jego kupno i akurat u nas znajdą.

0

Najlepiej jak się czepial gościa ze kosi równo z trawą a om sam jeszcze gorzej wchodził :D

2

Kazdy z niego robi gwiazdę swiatowej klasy a on narazie nie potrafi utrzymać poziomu dluzej niz 2 mecze. Może kiedyś, ale na wielki klub, to jeszcze nie ten format gracza.

22

Zieliński I połowa
8 podan ze skutecznością 67%
0 kluczowych podan
0 dryblingu

Bardzo słabo jak na taką gwiazdę i zbawienie środka pola Barcelony.

1

Zieliński dzisiaj: strata, strata, niecelne podanie, strata, strata...

7

Na Messiego by wrzucal xD

0

Ta, bo Tottenham chcę się osłabić, bez możliwości zalatania takiej straty...

2

Chyba po wojaku byli i nie widzieli dokladnie co tam piszę, myśleli że jest: 1. Absolutnie Nie 2. Nie i 3. Nie mam zdania

6

Cisza przed ciszą.

6

Hsztag przebiegły Bartłomiej.

0

Umiesz Ty czytać, przecież mówię że bylby naszym najlepszym pomocnikiem, ale za nic w świecie za taką kasę.

0

Zaraz przyjdzie i Cię zaatakuje, ze nie koniec okienka, Coutinho jeszcze przyjdzie itd.

9

"Spokojnie mamy jeszcze czas, przyjdzie 1 albo nawet 2 pilkarzy."

1

No kręcił nieźle wczoraj: 1 udany drybling, tyle samo co Paulinho.
I gdzie ja napisalem, ze by nie odmienil? Odmienilby, ale nie jest wart 160mln+

3

A Coutinho 100 a 80 z nich, to z przewrotki z połowy boiska...

2

A Ty dalej śnij o Coutinho za 200mln.

0

To co robili przez pierwsze miesiące? To jeszcze gorzej o nich świadczy...
Ps. jak nie Robert mówił, ze Verratti byl pierwsza opcją a Paulinho drugą, więc coś było.

12

Przez 2 miesiace lataj za Verrattim i Coutinho, chociaż oba klub nie chcialy nawet wchodzić w dyskusję.
1 Września uznaj, ze trzeba kogoś zwolnić xD
Co to za ludzie tam pracują...

16

Robert i Segura.

29

O 2 miesiące za późno.

7

Pozbyć się najlepszego wychowanka i kupic najemnika, świetny pomysł...

0

D-nie dla Coutinho za 150mln i dymisja zarzadu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?