D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj cały mecz w srodku boiska gral i zagral świetnie.
1
Na kiedy? xDDD.
0
Fabianski xDDDD.
1
Ciekawe co powie Di Maria jak przyjdzie:
Zawsze chcialem tu grać, do Realu trafiłem przypadkiem. Visca Barca a Visca Catalunya.
0
Przytocz mi ten komentarz, nie przypominam sobie.
0
"Seriego nie brać, Lemara nie brać, brać Coutinho"
A teraz piszesz:
Nie ma transferów- no brawo zarząd nieudacznicy
Są MOŻLIWE transfery- haha nie tego tamtego brać
Zdecyduj się Januszku ;)
2
Jak nam ściągną Rasiak, to tez się mamy cieszyć?
Trochę hipokryta z Ciebie, bo jak była plota z Serim, to sam mówiłeś żeby brać innego....
0
xD
Dobrze, że tylko 2h zostały.
3
PSG chce pewnie sprzedać Di Maryje zeby UEFA się nie przyczepila o FFP, szukają frajera na jego kupno i akurat u nas znajdą.
0
Najlepiej jak się czepial gościa ze kosi równo z trawą a om sam jeszcze gorzej wchodził :D
2
Kazdy z niego robi gwiazdę swiatowej klasy a on narazie nie potrafi utrzymać poziomu dluzej niz 2 mecze. Może kiedyś, ale na wielki klub, to jeszcze nie ten format gracza.
22
Zieliński I połowa
8 podan ze skutecznością 67%
0 kluczowych podan
0 dryblingu
Bardzo słabo jak na taką gwiazdę i zbawienie środka pola Barcelony.
1
Zieliński dzisiaj: strata, strata, niecelne podanie, strata, strata...
7
Na Messiego by wrzucal xD
0
Ta, bo Tottenham chcę się osłabić, bez możliwości zalatania takiej straty...
2
Chyba po wojaku byli i nie widzieli dokladnie co tam piszę, myśleli że jest: 1. Absolutnie Nie 2. Nie i 3. Nie mam zdania
6
Cisza przed ciszą.
6
Hsztag przebiegły Bartłomiej.
0
Umiesz Ty czytać, przecież mówię że bylby naszym najlepszym pomocnikiem, ale za nic w świecie za taką kasę.
0
Zaraz przyjdzie i Cię zaatakuje, ze nie koniec okienka, Coutinho jeszcze przyjdzie itd.
9
"Spokojnie mamy jeszcze czas, przyjdzie 1 albo nawet 2 pilkarzy."
1
No kręcił nieźle wczoraj: 1 udany drybling, tyle samo co Paulinho.
I gdzie ja napisalem, ze by nie odmienil? Odmienilby, ale nie jest wart 160mln+
3
A Coutinho 100 a 80 z nich, to z przewrotki z połowy boiska...
2
A Ty dalej śnij o Coutinho za 200mln.
0
To co robili przez pierwsze miesiące? To jeszcze gorzej o nich świadczy...
Ps. jak nie Robert mówił, ze Verratti byl pierwsza opcją a Paulinho drugą, więc coś było.
12
Przez 2 miesiace lataj za Verrattim i Coutinho, chociaż oba klub nie chcialy nawet wchodzić w dyskusję.
1 Września uznaj, ze trzeba kogoś zwolnić xD
Co to za ludzie tam pracują...
16
Robert i Segura.
29
O 2 miesiące za późno.
7
Pozbyć się najlepszego wychowanka i kupic najemnika, świetny pomysł...
0
D-nie dla Coutinho za 150mln i dymisja zarzadu.