0

Weź nie wstawiaj zdjęć tego sabotażysty i to jeszcze na noc.

2

Tak, my możemy od kogo chcemy, inni już nie.
Mogą jedynie sprzedać.

1

Barcelona wycofuję się z negocjacji xD

1

jeszcze kiedyś może odpali w jakimś Pelikanie Łowicz

1

o cholera, to jeszcze Bartek i Robert mają co robić, żeby nam go tylko nie kupili, ale trzeba być spokojnym mamy specjalistów w tej dziedzinie...

7

Tottenham jednak tak głupi nie jest.

2

Turan, Gomes i Vermaelen(bo wątpię, że on będzie zdrowy i zagra z 3 mecze)

4

tak.

10

23:10 a w klubie nadal jest co najmniej 3 zawodników, którzy nie zasługują nawet na trybuny i kolejne 10mln w plecy na ich pensję za nic...

0

Czyli, to nasz transfer do pomocy

1

W Hiszpanii jutro o 23:59, specjalnie dla naszych geniuszy, co robią transfery na ostatnią chwilę.

0

Co najlepsze, to wcale aż tak mocno by mnie twlen transfer nie zdziwił, tylko ta niska cena wydawała mi się fejkem.

0

Przecież ten gościu biega tak powoli, ze Gomes przy nim to sprinter. Tamten sezon katastrofalny, nawet kibice Valencii na niego gwizdali.

0

Jeszcze godzinka spokojnie, fax każdy musi raz do roku sprawdzić.

0

No i komplet :D Nie wiem o co wam chodzi z brakiem transferów.

8

Kto pisal? Pisali Ci co go na oczy nie widzieli.
Ja np. z uzytkownikiem G5P od początku przekonywaliśmy, że to świetny piłkarz.

12

No Douglas odszedl, więc jeden już jest :p

1

A jak my się jeszcze zglosimy, to będzie 300mln :D

0

Jakiś pozytyw tego wieczoru.

6

Zgasła, Liverpool Coutinho jutro nie puści, będą jutro jakieś poszukiwania alternatyw alternatywy.

0

Eleven ;)

4

Dobrze, ze nie poszedl do Realu. Z PSG go już nie wyciągną.

7

Mbappe, ale to będzie kocur...

0

Walczy o transfer :D

0

Eeee na pustaka, nie nadaję sie xD

0

A oni później Ci mówią, ze zrobili wszystko co mogli...

7

Lemar ma to czego nam brakuje, strzal z dystansu, bardzo dużo bramek tak zdobył.

Po za tym jest szybki, zwinny, ze świetną techniką , dryblingiem i przeglądem pola. Chłop jest tańszy od Coutinho a mlodszy i nie wiem w czym jest gorszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skrzydlowy dla tych co go nigdy na oczy nie widzieli i patrzą tylko na jakieś Transfermarkt.

0

Lemar!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?