D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Ale gościa szanuję, cała prawda, bez owijania.
Kontrowersyjne o Coutinho, ale to nieprawda? 160mln za gościa, który jest naprawdę dobry, ale nie jest kosmita przecież. A taka kwota to przesada.
To, ze rynek zwariowal nie znaczy, że mamy dołączyć się do tej chorej sytuacji i przepłacać, bo Liverpool nie chcę sprzedać.
0
No chyba, że tak, nigdy nie widziałem go w roli środkowego pomocnika.
0
Takie coś pomiedzy, a'la Messi, nie jest przyspawany do pozycji i często się pojawia w różnych sektorach boiaka.
0
Przecież mówicie, ze Coutinho to srodkowy pomocnik, to co ma do niego skrzydlowy?
13
Idzie do Barcelony, pozniej jednak zostaje w Liverpoolu i tak milion pięćset razy.
0
Tylko on ma niewiele do powiedzenia, jeśli Liverpool chcę go trzymac na siłe, to go nie puszczą.
0
Fejk podobno to byl.
Reporter: Co sądzisz o braku najlepszego piłkarza na świecie?
Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu.
0
Tylko czy gra Gomesa zaskoczyla? W Valencii nie byl gwiazdą a u nas miał być? Dużo osób miało wątpliwości co do tego transferu i jak widać słuszne
0
Najlepszy argumentem jest to, że tylko Liverpool go chcę xD
Gomesa Real chcial i co z tego wyszło?
A Francuz bardzo mlody od 3 sezonów ciągle się poprawia, jest co raz lepszy, ale później lepiej przecież płakać, ze Real ma talenty a nie my....
1
Nie kracze, tak jest codziennie od miesiąca.
3
10:55 - Liverpool odrzucil kolejną oferte za Coutinho.
I tak do końca okienka...
0
Lemar nie świadczył o sile Monaco? xD
Widziałeś jakiś mecz w ogóle? Bo, po tym co piszesz, to chyba nie...
Można wszystko o nim powiedzieć, ze nie pasuje itd. Ale to, że nie był kluczową postacią tam to istna przesada
0
xD
Po czym to stwierdziles? W tej samej lidze Lemar go w samych statystykach przewyższal.
Chlopak jest bardzo mlody i ma potencjał, teraz kosztuje mnie niz 100mln a za pare lat będziemy mieć kolejną sage tranaferowa, bo będziemy go chcieli kupić za 300mln...
0
Nie jest głosnym nazwiskiem jak Cou, jesli Valverde rzeczywiście chce przejść na 4-2-3-1, to dużo tańszy Lemar na LS, to swietna opcja.(Może grać również na ŚPO)
0
Chodziło mi o to, ze ten transfer oficjalnie przyklepany będzie za pół roku a nie od razu np. Jutro
1
No, można ale chodzi zrealizowanie tranaferu od razu a nie za pół roku, to tylko dogadanie się z klubem a piłkarz przyjdzie w Zime/Lato i oficjalnie będzie kupiony w następnym okienku.
1
Powinno być gdzieś to przypięte, bo dziś i jutro będzie mnóstwo pytań tego typu.
0
A czego tu nie kumasz? My mamy otwarte okienko, więc kupujemy od kogo chcemy, Anglicy jutro mają zamknięte i nie mogą kupować, ale sprzedać mogą.
1
A Czemu nie? Oczywiście, ze może, tylko czy Liverpool sprzeda? Wątpię, jeśli nie znajdą do dziś zastępcy.
0
Z tych doniesień tak wynika, ale ustawienie z czterema ultraofensywnymi zawodnikami wypali?
Jakoś tego nie widzę...
W Realu nie wypaliło i skończyło się na 0:4 w meczu z nami
0
Tak może być, chcą kupic kogoś z głośnym nazwiskiem aby zamydlic oczy a kluczowe pozycje nadal nie będą wzmocnione, ale jak się mówi ze piłkarz o profilu Seriego nam nie potrzebny, bo mamy takich w swojej drużynie, no to brak słów mi na nich...
3
Jeśli te kandydatury z gazet to prawda, to Ci "geniusze" nawet niewiedzą kogo szukają, bo kazdy z tych piłkarzy, to inna pozycja i inna rola boiskowa.
Coutinho(ŚP/ŚPO/LS)
Di Maria (LS/ŚPO/PS)
Lemar(LS/ŚPO)
Mahrez(PS)
Dybala(N/ŚPO/PS)
Ciekawe jak to się wszystko zakończy, myślę że dziś, bo jutro ciężko aby ktoś nam sprzedał kluczowego zawodnika, gdy w innych ligach okno będzie juz zamknięte i nie będą mogli uzupełnić luki.
10
Wymusza transfer, ja bym mu nie dał odejść za ten cyrk co odstawia...
0
Po jakiego grzyba ten Mahrez? Pilkarz dobry, ale gdzie on ma grac? No, chyba ze zmieniamy ustawienie i Messiego dajemy na 10.
0
Verrattiego to i by za 500mln nie puścił.
A niestety Liverpool nas "okradnie" z kasy, ale jak się zostawia wszystko na koniec i nie ma się sensownych alternatyw to tak jest.
0
No i git, takie coś mi się podoba.
0
Wchodzi Konarski, jeszcze to wygramy :p
0
Jakie 26? Jeszcze 50h.
3
La Rambla tylko.
0
Ufff, już myślałem ze jesteś za. Mogę spać spokojnie ;)