30

Ale gościa szanuję, cała prawda, bez owijania.
Kontrowersyjne o Coutinho, ale to nieprawda? 160mln za gościa, który jest naprawdę dobry, ale nie jest kosmita przecież. A taka kwota to przesada.
To, ze rynek zwariowal nie znaczy, że mamy dołączyć się do tej chorej sytuacji i przepłacać, bo Liverpool nie chcę sprzedać.

0

No chyba, że tak, nigdy nie widziałem go w roli środkowego pomocnika.

0

Takie coś pomiedzy, a'la Messi, nie jest przyspawany do pozycji i często się pojawia w różnych sektorach boiaka.

0

Przecież mówicie, ze Coutinho to srodkowy pomocnik, to co ma do niego skrzydlowy?

13

Idzie do Barcelony, pozniej jednak zostaje w Liverpoolu i tak milion pięćset razy.

0

Tylko on ma niewiele do powiedzenia, jeśli Liverpool chcę go trzymac na siłe, to go nie puszczą.

0

Fejk podobno to byl.

Reporter: Co sądzisz o braku najlepszego piłkarza na świecie?
Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu.

0

Tylko czy gra Gomesa zaskoczyla? W Valencii nie byl gwiazdą a u nas miał być? Dużo osób miało wątpliwości co do tego transferu i jak widać słuszne

0

Najlepszy argumentem jest to, że tylko Liverpool go chcę xD
Gomesa Real chcial i co z tego wyszło?

A Francuz bardzo mlody od 3 sezonów ciągle się poprawia, jest co raz lepszy, ale później lepiej przecież płakać, ze Real ma talenty a nie my....

1

Nie kracze, tak jest codziennie od miesiąca.

3

10:55 - Liverpool odrzucil kolejną oferte za Coutinho.

I tak do końca okienka...

0

Lemar nie świadczył o sile Monaco? xD

Widziałeś jakiś mecz w ogóle? Bo, po tym co piszesz, to chyba nie...
Można wszystko o nim powiedzieć, ze nie pasuje itd. Ale to, że nie był kluczową postacią tam to istna przesada

0

xD
Po czym to stwierdziles? W tej samej lidze Lemar go w samych statystykach przewyższal.

Chlopak jest bardzo mlody i ma potencjał, teraz kosztuje mnie niz 100mln a za pare lat będziemy mieć kolejną sage tranaferowa, bo będziemy go chcieli kupić za 300mln...

0

Nie jest głosnym nazwiskiem jak Cou, jesli Valverde rzeczywiście chce przejść na 4-2-3-1, to dużo tańszy Lemar na LS, to swietna opcja.(Może grać również na ŚPO)

0

Chodziło mi o to, ze ten transfer oficjalnie przyklepany będzie za pół roku a nie od razu np. Jutro

1

No, można ale chodzi zrealizowanie tranaferu od razu a nie za pół roku, to tylko dogadanie się z klubem a piłkarz przyjdzie w Zime/Lato i oficjalnie będzie kupiony w następnym okienku.

1

Powinno być gdzieś to przypięte, bo dziś i jutro będzie mnóstwo pytań tego typu.

0

A czego tu nie kumasz? My mamy otwarte okienko, więc kupujemy od kogo chcemy, Anglicy jutro mają zamknięte i nie mogą kupować, ale sprzedać mogą.

1

A Czemu nie? Oczywiście, ze może, tylko czy Liverpool sprzeda? Wątpię, jeśli nie znajdą do dziś zastępcy.

0

Z tych doniesień tak wynika, ale ustawienie z czterema ultraofensywnymi zawodnikami wypali?
Jakoś tego nie widzę...

W Realu nie wypaliło i skończyło się na 0:4 w meczu z nami

0

Tak może być, chcą kupic kogoś z głośnym nazwiskiem aby zamydlic oczy a kluczowe pozycje nadal nie będą wzmocnione, ale jak się mówi ze piłkarz o profilu Seriego nam nie potrzebny, bo mamy takich w swojej drużynie, no to brak słów mi na nich...

3

Jeśli te kandydatury z gazet to prawda, to Ci "geniusze" nawet niewiedzą kogo szukają, bo kazdy z tych piłkarzy, to inna pozycja i inna rola boiskowa.
Coutinho(ŚP/ŚPO/LS)
Di Maria (LS/ŚPO/PS)
Lemar(LS/ŚPO)
Mahrez(PS)
Dybala(N/ŚPO/PS)


Ciekawe jak to się wszystko zakończy, myślę że dziś, bo jutro ciężko aby ktoś nam sprzedał kluczowego zawodnika, gdy w innych ligach okno będzie juz zamknięte i nie będą mogli uzupełnić luki.

10

Wymusza transfer, ja bym mu nie dał odejść za ten cyrk co odstawia...

0

Po jakiego grzyba ten Mahrez? Pilkarz dobry, ale gdzie on ma grac? No, chyba ze zmieniamy ustawienie i Messiego dajemy na 10.

0

Verrattiego to i by za 500mln nie puścił.

A niestety Liverpool nas "okradnie" z kasy, ale jak się zostawia wszystko na koniec i nie ma się sensownych alternatyw to tak jest.

0

No i git, takie coś mi się podoba.

0

Wchodzi Konarski, jeszcze to wygramy :p

0

Jakie 26? Jeszcze 50h.

3

La Rambla tylko.

0

Ufff, już myślałem ze jesteś za. Mogę spać spokojnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?