- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
0
Tak z ciekawości. Z jakich serwisów informacyjnych w Polsce korzystacie? Chodzi mi o te typu Onet, WP, Interia, Newsweek..., itd. lub konta na Twitterze, nie koniecznie związane z piłką.
3
@DamianVeB11 La Rambla tylko.
3
@DamianVeB11 tt Tomasza lisa
0
@DamianVeB11 w zasadzie wsio napisałeś
4
@tristan87 Proszę cię... :P
0
@DamianVeB11 onet.pl pod względem szybkości i ilości informacji
Gazeta.pl jest strasznie śmieszna ze swoim nastawieniem "wszystko co robi prawica jest złe" czy tendencyjnymi nagłówkami, i zdarza mi się wejść od czasu do czasu
Ale ostatnio przerzuciłem się na reddita - świetne źródło informacji od różnych stron, rzetelne, szybki i nie są to czyste teorie, lecz ciekawe artykuły znalezione przez użytkowników
0
@Messibestplayerintheworld Tyle że każde jest lekko mówiąc do d... nie wspominając o Newsweeku xD Naprawdę w Polsce nie ma innych dobrych źródeł niż LR?
0
@DamianVeB11 TVN24 i Gazeta.pl jeszcze oprocz tych wymienionych.
0
@DamianVeB11 Ja bynajmniej innych niż wp i interia nie używam
0
@oleka222 Powoli ogarniam reddita, chyba nawet ty mi go poleciałeś :) Onet denerwuje mnie tymi głupimi tytułami, choć też zdarza mi się tam wejść.
0
@DamianVeB11 Tak poważnie, to interia.
1
@marcinv6 Do TVNu mam raczej negatywne nastawienie :P
1
@DamianVeB11 Z żadnej z tych co wymieniłeś i tobie też radzę ci z nich nie korzystać, chyba, że lubisz tę propagandę.
0
@DamianVeB11 OK. Ja pozytywne.
0
@skubi99 Przecież ja z nich nie korzystam, szukam innych, taki cel na ten post :D