D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Ale to trzeba być ograniczonym żeby hejtowac Dembele...
4
Kosmita!!!
0
Ja pierd*le...
0
Nie no faul był, ale przed polem karnym.
0
Nie wiem czemu gramy bez lewego skrzydla, na prawym jest tak ciasno, bo kryją Messiego i nie ma miejsca a lewa cała wolna strona.
2
D10S!
0
Nie mam drobnych.
0
Rakitic dziś niestety powrócił do "formy"
14
Iniesta to jest nadal magik.
0
MLD? xD.
0
Ja jeszce rok mam spokoju.
39
A jakby byla tam Barca zamiast Realu, to tez byś głosował na Tottenham?
Jaki by nie byl hit, to ja zawsze Barce wybiore, tak samo kibice Realu a tych w Polsce jest duzo.
6
W trójkę gramy? :D
0
No i piękny skład:)
39
Mecz Barca-Juventus a na Canal+ głównym meczem jest Bayern - Anderlecht xD
0
Viera to kawał dobrego piłkarza, strasznie mi się podoba jego styl gry.
0
Przynajmniej o karton się nie zabil
1
Myślę, ze byłby to swietny transfer i o przyszłość obrony nie trzeba się martwić.
20
Frank de Boer zalicza fatalny okres, najpierew szybko wywalony z Interu a teraz po zaledwie 4 kolejkach wyrzucony z Crystal Palace.
5
Żałuje, że Buffon nigdy u nas nie zagrał, to jeden z tych piłkarzy, których nie da się nie lubić. Takich piłkarzy już coraz mniej jest.
18
Dla fanów Prison Break:
Dominic Purcell(Lincoln) na Instagramie:
#PrisonBreak #Niedokończone sprawy #Sezon6
Co raz częściej Dominic wspomonia o 6 sezonie, więc chyba zbliża się wielkimi krokami.
67
Wiem to tylko gra, ale:
Griezmann 88 overalla w Fifie
Bale 89 xD
Ten kto to ustala, chyba się zatrzymal na minięciu Bartry w Pucharze Króla...
0
Właśnie błąd w grafice musiał być, nie chciało mi się w to wierzyć.
1
Dziwne, gdy Iniesta schodził miał bodajże 58% dokladnych podań a tu 86%.
2
Jak ktoś nie oglądał meczu albo chcę jeszcze raz, to powtórka na Eleven ;)
Edit. Jest to skrócona wersja meczu.
4
No, Espanyol naprawdę slaby jest.
48
Antonella już go ucalowala? :p
0
Jest strasznie jednowymiarowy, ale na ogórki starczy, solidny zmiennik to będzie.
0
Może, przecież to kara na rozgrywki hiszpańskie, chyba ze się mylę.
11
BartomeuOut!