1

Ciekaw jestem co myślą o poczynaniach i decyzjach trumpa jego poprzednicy czyli Obama, Bush, Clinton o Bidenie już nie wspominam. Rozumiem że wyżej wymienieni to demokraci ale nawet połowa republikanów jest zszokowana tym co on odwala.Wiem że w USA prezydent posiada ogromną władzę ale trump już przekracza granice i nikt nic nie jest w stanie zrobić.

0

@draxidox Tu już nie wiadomo co jest prawdą a co fauszem.W dobie sztucznej IQ to nie ma pewności że to co oglądasz jest prawdą. Ale jak to prawda to ten cały cyrk co nakręca jankes z kacapem nieźle się zaczyna, ciekawe jak to się wszystko zakończy? Przeczówam że bardzo ujowo.

1

@Huck Każdy kto jeszcze się jara nadzieją na powrót Messiego do Barçy to sorry ale musi być niezłym naiwnym dzbanem.

1

@misterio Że jeszcze ktoś wogóle na te telenowele się nabiera to mnie dziwi.Ale trzeba być naiwnym.

0

@michal26 Ciekawe czy nasz wazeliniarz dudu będzie miał jaja i powie prawdę przed kamerami do swojego pana trumpa jak jest?

0

@arasz1819 Podpinam

1

@JohnA Ja używam ostatnio Attar Collection Khaltat Night i powiem szczerze że są genialne.Ale to zupełnie Inna półka zapachowa.

3

@Kapitan hawk Ja wchodzę do każdego specjalisty bez kolejki, bez żadnych kart vip i nawet nie patrzę na nikogo bo mnie nie obchodzą.

2

@MesQueUnClub_87 A potem jest wielkie halo bo ludzie hejtują to badziewie. Ale w większości przypadków ten hejt jest uzasadniony bo często na tą ludzką głupotę nie da się patrzeć.

2

Patrząc na te wczorajsze spotkanie trump i duda to jest mi po ludzku wstyd że ktoś taki jak duda jest prezydentem Polski. To jest żenujące jak się słucha dudu o relacjach z trumpem i jak on rośnie jek ten go nazywa swoim przyjacielem. Bzdura, duda to żaden przyjaciel i już nie raz pokazywał wazelinę. Nagle retorykę zmienił co do Ukrainy że Zełeński musi negocjować ale na trumpa nic złego nie powie. Zakłamanie i wazeliniarstwo nieprawdopodobne na tym poziomie a trump obraca kota ogonem.

1

@prokofiew Trumpowi wydaje się że jest pempkiem tego świata a jest zwykłym przemądrzałym kmiotem co padł u stóp cara mordercy putina.

1

@Mitch_Atleta Zgadza się bo czasami z ciekawości zaglądam do nich i widzę te wyświechtane komentarze pod naszym adresem które są często nieuzasadnione.Ale karma lubi wracać i dlatego ja wolę być od nich mądrzejszy i nie robić tego co oni.

2

@Mitch_Atleta Sorry ale jak czytam tego typu komentarze to myślę sobie jak mocno ich twórca musi mieć obniżone IQ. Czasami warto dać na wstrzymanie i nie przesadzać z taką agresją na śmietankowych bez znaczenia jak bardzo ich się nie lubi.Jakiś szacunek do przeciwnika musi być, mały ale musi.

4

@TR3YWAY To u Ciebie już spokój a ja po pracy leciałem po kwiaty i chciałem bukiet róż ale że już nie było to kupiłem tulipany kolorowe.Wchodzę a ona pyta dlaczego ???? a nie róże? No i się kurwa zaczęło.To ja jej że nawet na hryzantemy nie zasługuje:) Pojechałem za brak szacunku a co.

0

@Eklerek Chciałbym coś napisać ale hyyy nie mogę pozbierać myśli.Nie wierzę!

0

@CLS63AMG A tak wogóle to jestem prawie pewien że Zełeński nie zaakceptuje warunków tego diabła bo będą najpewniej wygórowane i nie akceptowalne.I może zakończyć się to wojną z nato.Paktu z diabłem się nie zawiera bo będziesz przegrany.

0

@CLS63AMG Pamiętaj nawet z najtrudniejszy i beznadziejnej sytuacji jest wyjście.Nato nie pozwoli ruskim zająć Ukrainy, to są próby psychologiczne na Zełeńskim a nóż się zgodzi.

0

@Cygan BRC Wyobraź sobie że dotyczy to Polski i ruskie zabierają ot tak sobie wschodnie tereny, putin morduje nam setki tysięcy rodaków a prezydent przyklepuje umowę przygotowaną przez trumpa i putina.Jak się poczuje naród? Jak wykastrowany na długie pokolenia. Za wszelką cenę bym nie przystał na umowę z diabłem.

0

@CLS63AMG Na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem oddanie ruskimi co zechcą a trump przyklepie bo jak na razie ku temu to zmierza a barbarzyńca stawia warunki.To chore i to jest moją opinia a jak Zełeński z tego wyjdzie to on zdecyduje ale potem historia go rozliczy jak po takich stratach i oddaniu Życia przez żołnierzy ukłoni się ruskiemu carowi. Tyle ode mnie.

0

@CLS63AMG Zaczekajmy i dajmy mu szansę bo może jeszcze ma coś w zanadrzu aby zakończył ten gwałt na nim.

0

@CLS63AMG Ja nie jestem od tego aby wymyślić alternatywę dla Zełeńskiego bo to on jest prezydentem Ukrainy więc nie wiem po co w kółko dopytujesz? Może ty ją znasz to powiedz.

0

@Tasde Już wczoraj pisałem że Zełeński zostanie wydymany przez trumpa i putina bez wazeliny.Czerwony skunks wybieli ruskiego bandytę i świat znów będzie kręcił biznesy z ruskimi a o ofiarach wojny wszyscy zapomną.

0

@CLS63AMG Liczyć na pomoc EU i dalej walczyć czekając 4 lata na zmiany prezydenta US. Ale to chyba za bardzo optymistyczna alternatywa.

0

@CLS63AMG No niby żadnej w położeniu Ukraińca bo pewnie zostanie do tego zmuszony.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Coś ty chłopie narobił? W co ty się pakujesz? Życie to nie je bajka pamiętaj. No ale jak już chcesz spróbować tej słodyczy to powodzenia.

2

Powiem wam że Zełeński to zostanie zrobiony bez mydła przez Trampa i putina.Może i wojna zostanie wstrzymana przynajmniej na parę lat ale jakim kosztem Ukraińców? Teraz Trump wybieli tego ruskiego bandytę i świat znów będzie kręcił z nim biznesy.A jankesi za to że zostali swatem dostaną ogromne złoża przeróżnych minerałów.A ruskie dostaną część terytotium.I tak się wałki będą kręcić pod nosem reszty świata.

1

@FcPortoFan1999 Ja to bym raczej się wstrzymał ze zbyt wielkim optymizmem.

0

@gumaz Co tak mało? Może gdyby miał z 15 to by oszukał przeznaczenie a tak przy 13 organizm się zorientował że coś troszeczku za dużo :)

0

@tadzik447 A no tak sorry bo w stosunku do tego naczelnego nic nie jest pewne.

0

@jacobFCB Zdecydowanie, i Gavi w sądzie miałby na bank wygraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?