Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Akurat tu miał rację bo sejm to nie miejsce na takie świeczniki garbatych nosów ale tam powinna stać tylko choinka.
3
Łysy wszedł złotemu w dupę tak głęboko że już głębiej się nie da. Jeszcze tam putina brakuje i byłby cyrk wszechświatów.
4
@pluszek Myślałem że już wszystko widziałem ale ten omnibus za fajerą to jakiś imbecyl.
0
@tomek8756 Na 69 ideał:)
1
@Kgorecki2500 Jeżeli Ukraina zgodziła się na jakiś plan to ruskie go nie zaakceptują.
0
@gumaz O matko jakie zjebane pokolenie tych bachorów.
1
@Lionel_Messi10 Dawaj przepis tu wszystkim bo smaka narobiłeś a herbami się odwdzięczymy. Miłego dnia i smacznego!
4
@Kgorecki2500 Żadko kiedy wypowiadam się na temat koszulek ale ta jest po prostu piękna.Uwielbiam koszulki retro a ta jest skromna i przypomina Orłów Górskiego. Oby to była ona ewentualnie podobna.
1
Smacznej kawusi ramblowiczom z Białegostoku:)
1
@DonAndrzejos To pewnie te same info które podali parę dni temu było fejkiem. Ale twoje to jednak pewniak.Brawa za reakcję.
1
@FcPortoFan1999 Oj shoppe pe to był kompletnie inny poziom upodlenia.Najbardziej wkurwiająca reklama ever.
1
@FcPortoFan1999 Jola szczupła,Jola szczupła. Masakra
0
@jaras121 A najbardziej mnie wkurza tą z papugą na wątrobę.To powinno być karalne.
5
Weekend wieczór.Lecisz po kanałach a tam wszędzie reklamy.Kurwa płacisz za TV a w 70%tach same reklamy leków które biją rekordy.Masakra co się dzieje.
1
@July_6_BcN To bym Was porwał obydwie.Od przybytku głowa nie boli ;)
2
@July_6_BcN Słabo:) Ja jak widzę Lady Clyde to mówię Bania u Cygana, Bania u Cygana, Bania u Cygana do ranaaa i już jest moja :)
2
@Corr Da dzieci to największa atrakcja, to taki przedwczesny Nowy Rok
0
@BorzyKrzys Podatki to nic w porównaniu do złodziejskiego zusu.Ale poza tym to teraz to młoda generacja to chcę duużo zarobić ale się wogóle nie narobić, a najlepiej to jakby im ktoś za darmo dał.Pracuję po budowach i powiem Tobie że młodego Polaka nie widziałem a białorusy z ukrami młodzi 18-25 lat napieprzają ostro. Ale 10-12 tysia miesięcznie cisną.Ale trzeba pracować a oni są od małego tego nauczeni że nic za free.
1
@Karol145 Chodzi o to że gdyby cała kasa że składek zdrowotnych szła na służbę zdrowia a tak powinno przecież być to byśmy mieli mega dofinansowane leczenie.To wstyd dla rządu żeby rodzice śmiertelnie chorych dzieci zbierały kasę na ich leczenie za granicą.
0
@Karol145 Ale płacimy do zusu setki miliardów rocznie a na służbę zdrowia w tym roku przekazano tylko 20 miliardów. To służba zdrowia jest co roku ostro walona w dziurę
1
@Karol145 Składki zdrowotne to do zusu setki miliardów rocznie a na zdrowie rząd przeznacza 20miliardów. To o czym tu mowa? Zus to największy złodziej legalny w tym kraju. Składki zdrowotne to 800 stówek co miesiąc, masakra jakaś.
0
@Popitek12 Tusk to chyba do Pułtuska nie zagląda:)
0
@priest9999 W końcu tusk musi się czymś wykazać to sam wyrok może być szybki ale gorzej z wykonaniem wyroku.
1
@Damiain A jak myślisz? Dla mnie tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
1
To co? Z ułaskawieniami czas ruszyć w końcu chyba. Ziobro pierwszy w kolejce a do Najmrockiego poszedł już telegram z Nowogrodzkiej.
1
@Kasy Ale pamiętaj że te przeprosiny są z głupim uśmieszkiem.
0
@kuz Posłuchaj to jest tak poważna sprawa że aż człowiek z niedowierzania się śmieje i zastanawia który darmozjad coś bardziej żenującego odwali.
3
Aż strach pomyśleć co będzie wynosił ah sorry zapomni zapłacić jak nowa nadzieja dojdzie do władzy.
2
@tbas Hahaha a aparatu nie wzią?
1
@Sulimo Trzymaj się tam byku i zdrówka dla Was