3

@Kgorecki2500 Akurat tu miał rację bo sejm to nie miejsce na takie świeczniki garbatych nosów ale tam powinna stać tylko choinka.

3

Łysy wszedł złotemu w dupę tak głęboko że już głębiej się nie da. Jeszcze tam putina brakuje i byłby cyrk wszechświatów.

4

@pluszek Myślałem że już wszystko widziałem ale ten omnibus za fajerą to jakiś imbecyl.

0

@tomek8756 Na 69 ideał:)

1

@Kgorecki2500 Jeżeli Ukraina zgodziła się na jakiś plan to ruskie go nie zaakceptują.

0

@gumaz O matko jakie zjebane pokolenie tych bachorów.

1

@Lionel_Messi10 Dawaj przepis tu wszystkim bo smaka narobiłeś a herbami się odwdzięczymy. Miłego dnia i smacznego!

4

@Kgorecki2500 Żadko kiedy wypowiadam się na temat koszulek ale ta jest po prostu piękna.Uwielbiam koszulki retro a ta jest skromna i przypomina Orłów Górskiego. Oby to była ona ewentualnie podobna.

1

Smacznej kawusi ramblowiczom z Białegostoku:)

1

@DonAndrzejos To pewnie te same info które podali parę dni temu było fejkiem. Ale twoje to jednak pewniak.Brawa za reakcję.

1

@FcPortoFan1999 Oj shoppe pe to był kompletnie inny poziom upodlenia.Najbardziej wkurwiająca reklama ever.

1

@FcPortoFan1999 Jola szczupła,Jola szczupła. Masakra

0

@jaras121 A najbardziej mnie wkurza tą z papugą na wątrobę.To powinno być karalne.

5

Weekend wieczór.Lecisz po kanałach a tam wszędzie reklamy.Kurwa płacisz za TV a w 70%tach same reklamy leków które biją rekordy.Masakra co się dzieje.

1

@July_6_BcN To bym Was porwał obydwie.Od przybytku głowa nie boli ;)

2

@July_6_BcN Słabo:) Ja jak widzę Lady Clyde to mówię Bania u Cygana, Bania u Cygana, Bania u Cygana do ranaaa i już jest moja :)

2

@Corr Da dzieci to największa atrakcja, to taki przedwczesny Nowy Rok

0

@BorzyKrzys Podatki to nic w porównaniu do złodziejskiego zusu.Ale poza tym to teraz to młoda generacja to chcę duużo zarobić ale się wogóle nie narobić, a najlepiej to jakby im ktoś za darmo dał.Pracuję po budowach i powiem Tobie że młodego Polaka nie widziałem a białorusy z ukrami młodzi 18-25 lat napieprzają ostro. Ale 10-12 tysia miesięcznie cisną.Ale trzeba pracować a oni są od małego tego nauczeni że nic za free.

1

@Karol145 Chodzi o to że gdyby cała kasa że składek zdrowotnych szła na służbę zdrowia a tak powinno przecież być to byśmy mieli mega dofinansowane leczenie.To wstyd dla rządu żeby rodzice śmiertelnie chorych dzieci zbierały kasę na ich leczenie za granicą.

0

@Karol145 Ale płacimy do zusu setki miliardów rocznie a na służbę zdrowia w tym roku przekazano tylko 20 miliardów. To służba zdrowia jest co roku ostro walona w dziurę

1

@Karol145 Składki zdrowotne to do zusu setki miliardów rocznie a na zdrowie rząd przeznacza 20miliardów. To o czym tu mowa? Zus to największy złodziej legalny w tym kraju. Składki zdrowotne to 800 stówek co miesiąc, masakra jakaś.

0

@Popitek12 Tusk to chyba do Pułtuska nie zagląda:)

0

@priest9999 W końcu tusk musi się czymś wykazać to sam wyrok może być szybki ale gorzej z wykonaniem wyroku.

1

@Damiain A jak myślisz? Dla mnie tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

1

To co? Z ułaskawieniami czas ruszyć w końcu chyba. Ziobro pierwszy w kolejce a do Najmrockiego poszedł już telegram z Nowogrodzkiej.

1

@Kasy Ale pamiętaj że te przeprosiny są z głupim uśmieszkiem.

0

@kuz Posłuchaj to jest tak poważna sprawa że aż człowiek z niedowierzania się śmieje i zastanawia który darmozjad coś bardziej żenującego odwali.

3

Aż strach pomyśleć co będzie wynosił ah sorry zapomni zapłacić jak nowa nadzieja dojdzie do władzy.

2

@tbas Hahaha a aparatu nie wzią?

1

@Sulimo Trzymaj się tam byku i zdrówka dla Was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?