Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 W pełni się z tym zgadzam bo to prawda.
1
@clyde Parę lat temu pracowałem jako kierowca autobusu w Londynie to możecie wierzyć albo nie ale telefony to mogłem kolekcjonować i wszyscy moi bliscy mieli telefony za free no a kaska zawsze się przyda.Nawet mi kiedyś nowiutki iMac się trafił w etui, jakieś zakupy z topowych butików czy perfumy.Tam to się dopiero gubi nie to co w PL
0
Ale ten chiński samochód bi łaj di sil ju di em aj to musi być niezła fura:)
1
Komentarz usunięty
0
@Iniesta8i He bo był z kolegą z Jagi zaproszony na mecz do Madrytu i oczywiście skorzystał z zaproszenia:) i to jest fakt.Barca to jego marzenie na 100%
1
@Huck Kwestia czasu i będzie grał dla nas.Śmietankowych nie wybierze nigdy bo od małego zawsze był zafascynowany Barcą:)
0
@Kubajnos345 No właśnie bo miał to potwierdzić żeby dżerard ford z kamandą wrócili do domu i wszystko ucichło.A będą nadal rządzić pod przykrywką i montować atom bo uranu to mają w bród.
0
Nie wiem skąd taka pewność że chamenei nie żyje? Ciała przecież nie widzieli, śledzić to mogli podstawionego człowieka a tym bardziej że Iran wiedział o atakach to nie dali by się zabić tak łatwo.A media tak miały powiedzieć że tyłu zginęło i kto.Tu jeszcze pewności nie ma według mnie.Za miesiąc cyk chamenei w tv a trump może się pakować.
2
@ElPonczato Akurat go lubię bo jest konkretny.
2
Ale teraz w sejmie pięknie Sikorski odpowiadał ze środkowym palcem trzymając długopis na pytanie lichockiej. Ten palec był oczywiście do niej chociaż mało kto to zauważył ale ewidętnie był. Sikor to jest kozak :)
1
@Lukikiki Arcaffe Mokacrema dla prawdziwych smakoszy. Ja ją od paru lat piję I nie zamierzam zmieniać.Robię ją w ekspresie kolbowym i jest idealna.
0
@escarabajo Naprawde poszukai morze jeszcze cos znaidzierz
0
To widać jak trump sobie podporządkowuje Świat oprócz Chin i ruskich.Europę owiną sobie wokół palca jak dzieciaków.Napada kogo chce, ropę bierze gdzie chce I zakończył 8 wojen:) A wszyscy prezydenci łykają jego czerstwe wywody w tym kilku jak pieski idą za nim na wskazanie palcem.Ale Świat jest naiwny i głupi. A Grenlandię też weźmie zobaczycie.
3
W latach 90 można było rozpoznać każdą markę samochodu nawet nie patrząc na znaczek bo ich kształt się znacznie różnił.Teraz to ja nie wiem czy to VW, bmw czy audi a może renault nie mietek a nie jednak Chińczyk. One się wogóle niczym nie różnią z tymi paskami ledowymi z tyłu, przodu i na światłach. Auta totalnie bez duszy takie nijakie robione na ilość.Kiedyś BMW (rekin) czy mietka(123,124,baleron)nigdy nie pomyliłeś z żadnym innym.A teraz?
0
@Jonyx Moje wyrazy współczucia chłopcze.
2
@Sinirsey Sam sobie wybierze
0
@mrboom Szczerze Tobie współczuję i życzę wytrzymałości psychicznej.Nie martwi się, jesteśmy z Tobą.
2
@gumaz Nie mam zamiaru skazywać mojego potomstwa na żywot w tym chorym i idiotycznym świecie.Wystarczy popatrzeć na te ułomne młode pokolenie a będzie jeszcze gorzej.Nie mam I nie planuję na szczęście.
0
Ciekawe czy dożyjemy czasów że Europa kupując broń od Amerykanów będzie z nimi walczyć broniąc Grenlandii przed nimi równocześnie będąc razem w sojuszu nato:)
4
@europejczyk Uwierz mi że 95% Wenezuelczyków jest wdzięczna Trumpowi za usunięcie przestępcy i bosa narkotykowego z urzędu prezydenta.Tylko Amerykanie potrafią przeeprowadzić taką precyzyjną akcję bez ofiar. Dla Wenezuelczyków jest wybawcą. Czas na putina
2
To jest śmieszne że aby trochę śniegu popadało i już tragedia, panika w całym kraju.Akurat jak się urodziłem był środek zimy stulecia 78' I ojciec opowiadał mi że przed klatką do bloku były zaspy po dwa metry a białystok cały zasypany ale ludzie poradzili I nikt nie panikował bo to tylko śnieg i normalna zima. Nie było sprzętu I odśnieżarek jak teraz są wszędzie.Oj mentalnie słabe te pokolenie a będzie jeszcze gorzej.
2
Tego szpaka to pewnie jakiś ptak spłodził i stawiam że głuptak.
0
Patrzę że wszystkie szuflady świecą się jak u psa jajca czyli Turcja bała często odwiedzana przez te Polskie gwiazdy od siedmiu boleści.
1
@FcPortoFan1999 MI również na ten moment. Ale jestem podjarany od paru dni powiem szczerze.
1
@FcPortoFan1999 Trafi:)
0
@Guess Dzisiaj z Oskarem opłatkiem się podzielę to dowiem się co nieco.Cieszę się że to Porto bo bardziej go tam widzę niż City czy Baja.Ale jego i moim marzeniem to wiedzieć go w przyszłości w naszej kochanej Barcy bo to też jego klub marzeń.Niech się ogrywa w Porto na razie. Wesołych Świąt życzę całej Rambli
2
@barcanawieki Trump to antychryst naszych czasów.
0
@Fog_W_1899 Dla mnie łukasz żak to taki obraz typowego młodego krawaciarza cwaniaka warszawiaka.
3
@Kgorecki2500 Akurat tu miał rację bo sejm to nie miejsce na takie świeczniki garbatych nosów ale tam powinna stać tylko choinka.
3
Łysy wszedł złotemu w dupę tak głęboko że już głębiej się nie da. Jeszcze tam putina brakuje i byłby cyrk wszechświatów.