0

@partymaker suski to zwykły nadęty, tępy BUC

0

@Cvzx Tam na czekoladach widziałem produkty Cadbury batoniki czekolady i różne angielskie słodycze w tym meltesers.

0

@Hindus Ten gangus będzie tam siedział aż mu się znudzi.

0

@NeroTFP1 Lato z jego betonem leśnych dziadów to był największy chłam tamtych lat.

0

@Hindus Nie poniesie bo to gangster i ma za duże plecy.A za Lato poniósł ktoś jakieś konsekwencjie? Tam dopiero był beton dziadów i złodzieji co robili co chcieli.

0

@Cvzx W auchan widziałem chyba angielskie słodycze.

0

Ta reklama Uber eats z tym glonojadem jest tak żenująca i drętwa że aż trudno wierzyć że taki szrot jest puszczany na antenie.Jak na razie to reklamy auto dają radę. Ah że człowiek jest zmuszony to oglądać.

3

@pozor Ale dla wyborców Karolka to on ma większe kompetencje i doświadczenie. Takie jest ich myślenie i nie przekonasz ich że jest inaczej.

0

@zgiru To coś krótką pamięć masz.Ja rozumiem że wszyscy wracają do czasów jak PO samodzielnie rządziło i miało swoje grzechy, ale do zorganizowanej przestępczości pisu i gangu ziobry to Tuska porównać nie można kolego.Rozdawnictwo, rozkradanie naszych pieniędzy, zakłamanie i obracanie kota ogonem to ich znak rozpoznawczy.

0

Nie miejcie za złe ale ja jeszcze potrafię zrozumieć ludzi 60+ i twardy elektorat pisu co na nich głosuje bo wiadomo że ci ludzie w większości są ograniczeni mentalnie co pis bezwzględnie wykorzystuje.Ale ludzie 20+ wiedząc jak ta partia jest zakłamana, złodziejska i pełna przestępców co pokazali przez drugą kadencję;głosują na nich i popierają to już trzeba być ostro wykolejonym.

0

@Transu96 Panowie moja komunia była w 87 roku i dostałem wigry3, jakieś pewnie pamiątki komunijne, trochę słodyczy pewnie i kasy 39 tyś przed zmianą. Kto pobije?

2

Ten cały Nawrocki to idealnie przypomina Natalię Janoszek co karierę w boliłód zrobiła i została totalnie przez Stano obnażona. Z tym klaunem jest to samo. Stano powinien lecieć do Ameryki i szukać kontaktów aby te kłamstwo pokazać. To byłby dopiero majstersztyk.

0

@pikass14 To trzeba nie mieć za grosz jakiekolwiek moralnośći, oczywiście da się ostrzej opisać tego osobnika ale daruję sobie.

1

@Popitek12 Wiem ale na razie nie ma wyjścia trzeba głosować na Trzaska żeby tylko ci bandyci i złodzieje z tym pajacem nie wygrali bo dopiero będą cyrki, nic nie przejdzie przez sejm.

0

@Borneo Ja tam też do Kosiniaka nic nie mam, swoją robotę wykonuje jak należy a w tym czasie pisowski kmiot i oszust błaszczak kłamie bezczelnie wypuszczając co raz swoje nędzne wypociny.

0

@Hurado Tak ściągnij sobie darmową aplikację radiodroid taka niebieska. I tam masz tysiące stacji z każdego kraju. Tylko staraj się wpisywać w wyszukiwarce radio flac, hq to wyskoczą staje z naprawdę świetnym przekazem. Na słuchawkach słucha się genialnie. Wszystkie rodzaje muzyki. Miłego słuchania. Daj znać za jakiś czas co sądzisz 3m się.

0

@Criss18Barca Zgadza się to radio zet to jakiś żart, 20 piosenek tych samych w kółko puszczanych do zażygania, żarty prowadzących już nie śmieszne ale jeszcze puszczane. Tego po prostu nie da się słuchać a o tej samej reklamie o genialny chłopcu ze szczepem entities to wymiotuję. Ja sobie wrzucam brytyjskie radia internetowe w super jakości i z muzą lat 70,80 klasyka. Tam jak coś się powtórzy to za 5 h może a dwie reklamy i krótkie wiadomość raz na godz.Polscy pseudo artyćci tego nowego pokolenia to chłam i dorzucam tu kajah bo mnie jej wyjący głos rozpierdala po prostu.

0

@MesQueUnClub96 Powiedz to wszystkim pisowskim wyznawcom ale oni żyją w tej pisowskiej bańce więc i tak nie rozumieją.

1

@wyrek Jakby rządziło pisiarstwo to pewnie z 80% rozeszłoby się po klechach, rydzykach i między sobą.A dalej sasin, mejza, czarnek ziobro i matecki by wiedzieli jak rozdysponować.

0

@Destroyer_of_Worlds Morozowskiego lubię ale jak on mnie wkurwia w tak jest kiedy zadaje dla gościa pytanie 5 sek da mu się wypowiedzieć a potem mu przerywa i sam odpowiada na swoje zadane pytanie.I to naprawdę często się zdarza.No co za debil.

0

@Kgorecki2500 Dokładnie jakbym słuchał jakiegoś totalnego jełopa.

3

@Kgorecki2500 Wszystkie kłamliwe wypowiedzi na temat Ukrainy od 2022.02 do dzisiaj.Jaki on zmienny jest, jak kameleon.Pieprzony kłamca i manipulator.

2

Właśnie mantzen jest złomowany przez tvn24

0

@Dejvo nie Trzaskowski ale tym bardziej nawrocki który jest totalnie odklejony i sterowany przez pisiorów.Duda jest tragiczny a ten będzie jeszcze gorszy.

2

Ten cały nawrocki jest tak żenujący w tych swoich wyświechtanych wypowiedziach że nawet nie wyobrażam sobie aby ktoś taki mógł być prezydentem tego kraju.Będzie katastrofą jakby tak się stało a wyznawcy pisiorów już nie mogą się doczekać aż ruszą wściekle do urn prosto od proboszcza.

0

@LjakRoberciik Nie miał żadnych bliskich, rodzince i dwaj bracia poumierali już kilka lat tamu.

2

@NeroTFP1 Ale jego plan były o wiele szersze:)

3

Odszedł od nas niedoszły Prezydent RP Krzysztof Kononowicz. La Ramblo zamilcz na minutkę.

0

@joloskyy No zrobię wieczorem bo obiawy covidowe mam. Brak smaku i czucia.

2

Ale mnie połamało, nie wiem czy to grypa czy angina ale mam nadzieję że nie covid bo jakoś czucia w smaku brak ale to może przez katar. Nawet nie wiem czy covid jeszcze istnieje. Masakra baniak pęka, z nosa się leje siły brak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?