Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki Realik bierze sobie konkret Hujsena czy jakiegoś typa z Argenryny i Trenta w 2 tygodnie, tutaj na jednego zawodnika Pompa miesiąc i kończy się tak, że zamiast Ciastek jest zaprawa murarska... Znowu bez LS na kolejny sezon a jak Balde wypadnie i bedzie Martin sam biegał na LS bo Raphinha ani nie kiwa sie na Lewej, ani nie ściga i wszystko bedzie grane musiało być przez Yamala to czarno to widze...
0
Czyli kolejny sezon bez Lewego Skrzydła Gramy :') Cóż... Można się było spodziewać kolejnej jak co roku fuszerki w letnie okienko i Pompy a Realik załatwia wszystko raz dwa....
5
Neymar miał zostać na 200% w 2017 roku :)
5
Leci na Eleven potórka z klasyka w którym jeszcze stał na bramce Peña i to jest masterclass jak lali ich bez Lewej Strony xD
0
@Lokusekpl Łaska to nie pomoc. Tebas decyduje sobie jak komuch za kogoś co kto ma ile i jak zrobić, wydać a Premier League czy nawet L1 odjeżdża LL bo Czerwone Latarnie Premier League sobie robią transfery za grubszy pitos niż potentat La Liga, którzy grają na 4 frontach..
0
@Lokusekpl Bez jakiej pomocy? Ten szkodnik tylko ogranicza nas na rynku transferowym.
0
Ty Parszywy Morloku... Daj innym komunisto decydować o wydatkach a nie bedziesz decydował kto ma ile i jak wydawać.. Barca zgnilizno gra na 4 frontach jednocześnie w Hiszpanii reprezentując Ligę, której jesteś szefem Baranie i potrzebuje szerokiej kadry Komunisto... Czerwone latarnie BPL wydają dużo wiecej na Transfery niż potentat LL a topowi Hiszpanscy zawodnicy dla których np Bilbao czy Betis są za małe już zamiast zasilić np Barce uciekają z LL do Anglii czy Francji ty borolu..
3
Voldemort powrócił.
2
@DragonxNF Kiedyś lubiłem DnB fajny kawałek.
0
@kondzix2115 I nie dbał tak o siebie jak Lewandowski.
1
@Sulimo Ucieknie windą.
0
@jacobFCB Nielimitowane mówisz? Isak. Atak Nico Idak Rapha Yamal I nie ma co zbierać.
1
@blakkudium Juventus to jest obecnie średniak Europejski jak Muły..
0
Ten Koopmeiners to mi sie zawsze kojarzył z Rakiticiem :D
0
@partymaker Widziałem, jako opcja chciałbym mieć takiego przebojowego gościa, znowu mamy kolejny sezon grać bez lewej strony i wszystko na Yamala grać bo on tylko coś pokręci?
3
@blakkudium Ten Doku to mogła by być alternatywa dla Nico.
2
@Kessie Pasta o smaku Mentosa?
0
@Eto'o9 R10 Boją się, że Maszyna Dr. Flicka bedzie ich masakrować jak walec.
0
@MirusAmisz To 11 z piłkarzy Barcy a nie kto najlepszy bo z Hiszpanii nie mamy lepszego napastnika, chyba, że Olmo na F9, Gavi na 10 a obok Pedriego Casado.
11
@Nazio_87 To podanie to jest czysty przejaw geniuszu.
5
Gdyby Nico przeszedł do Barcy na upartego by można całą 11 w Hiszpanii zrobić Barcelońską.
Garcia
Garcia Cubarsi Inigo Balde
Pedri Gavi
Olmo
Lamine Ferran Nico
3
Ciekawe czy Łysy beton da mu powołanie, chociaż wątpię, on ma swoich synków w kadrze.
2
Zdrajcą? Przecież on nie idzie do Realu Sociedad.
0
@LeoMessi1994 Z Ronaldinho pod względem piłkarskim 70% ale pod względem kretyńskich decyzji imprez, kijowego prowadzenia się to całe 200%
0
W obecnej dyspozycji to do Wieczystej. Obecnie jest czynnym Emerytowanym piłkarzem, za chwile bedzie biernym.
1
Nowy Demir, Reis czy inny Pau, Ez, Hiroki.. Cóż. Powodzenia.
0
@Danny Gaucho Nawet tutaj Messi jest lepszy niż Ronaldo ;>
0
@Gaucho Neymar z Temu.
2
@urbipl A jak lodziarz dojdzie z kolejkowiczem do konsensusu konsensusowego i bedzie mógł dostać Loda jako pierwszy mimo, że Pan tam nie stał?.
0
Nie wiemy jaka jest prawda odnośnie Matsa, może lekarze stwierdzili, że po tych urazach już czapa i trzeba kogoś nowego sprowadzać. Nie jest to pierwsza kontuzja kolan Matsa.