La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

6

Co to za zmowa wszystkich z atakiem na nas za to, że chcemy kupić piłkarza? Przecież to jest jakaś paranoja

0

@Eto'o9 R10 Boją się, że Maszyna Dr. Flicka bedzie ich masakrować jak walec.

0

@Eto'o9 R10 jeszcze tylko brakuje żeby nas Real Madryt flirtujący z Mekambe przez lata zanim doszło do transferu potępił. Tak już poważnie mogłoby być trochę mniej szumu medialnego choć nie wiem na ile w ogóle da się taki duży transfer utrzymać w tajemnicy i zawsze ktoś sypnie prasie. Też czym się różni to co my robimy od tego co robi Bayern przy tym samym zawodniku z tą różnicą, że to do nas chce przyjść i zakomunikował to aktualnemu klubowi. Może ewentualnie mógł sobie Deco odpuścić tą wypowiedź o nim w ostatnim wywiadzie, ale to nie pierwszy taki przypadek w historii i bywały mocniejsze deklaracje(choćby znowu tu przykład Bayernu i ich wypowiedzi na temat Wirtza z początku roku).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?