0

@gora I jeszcze takie coś z Włoch


0

@gora Oki coś z Finlandii ^^


0

@gora A no mam :D

12

Jak my mamy z nimi wygrać skoro u nich gra Antman?

0

@mateusz33 Polski Odpowiednik w Piłce kopanej = Gorszy :p

4

A tymczasem w czasie przerwy w szatni Finlandii Humppa =]

5

Moder Polski Andre Gomes...

0

I oby to był ostatni Mecz Prodiża. Niech idzie grać w reklamach dla firmy Bytom.

0

Metawersum Reprentacji Kolejny odcinek =]

0

Jakie to są Patalityki.... :')

0

Może i nie ma Lewandowskiego za to gramy Ujowo :)

0

Oni autobus z Finlandią stawiają, to większy absurd niż to, że kiedyś był koleś, który przegrał kibel w kości z Michałem Wiśniewskim....

1

Ten Kamara to taki ich Olisadebe.

1

Kiedyś to były czasy, Jari Limanen czy Sami Hyppia ehh...

0

@KierownikLucas Bo strzelił by.

0

Mamy godnego siebie przeciwnika :)

1

@TheKlucha Zależy ile robił średnią szkołę i studia hah :p

1

Antman gra przeciwko nam? Musimy wystawić Dr. Strange'a

2

@TheKlucha Vivi też był świetnym bramkarzem

3

Zapytałem kolegę z Finlandii Jariego Navalainena jak odczucia przed Meczem i odpowiedział mi "On hyvä, ettei Lewandowski pelaa meidän kanssamme."

0

Szkoda, że Peszko nie zagra on Uwielbia Finlandie.

3

@Lionel_Messi10 Nico xD albo Grimaldo.

2

@Zoker Za Nico odrazu trzeba wpłacić te 60mln

2

@PW27 Victor Valdes?

1

@Arden To powinno puścić Johnemu Bravo po tej wypowiedzi.


0

@Ramon_Villaverde Nigdy go nie lubiłem mentalny dzieciuch....

1

Byli Bracia Alcantara Thiago i Rafinha, byli bracia Dos Santos Giovani i Dos Santos, byli bracia Bravo Johny i Claudio, teraz bedą bracia Garcia Eric i Joan.

1

@jakub1906 bo to ma być w stylu Fisza :p

1

W sumie to dobrze De La Fuente ze zmianami zrobił bo nasi nie złapali kontuzji a że grali Isco to zawsze była sztuka dla sztuki tylko a Pino, Morata i Baena zniknęli po wejściu cóż..

1

@Barca_Big_Moment Dokładnie dla mnie to nie jest i nie był nigdy trener na Wielką rękpke co potwierdził wczorajszymi zmianami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?