Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gora I jeszcze takie coś z Włoch
0
@gora Oki coś z Finlandii ^^
0
@gora A no mam :D
12
Jak my mamy z nimi wygrać skoro u nich gra Antman?
0
@mateusz33 Polski Odpowiednik w Piłce kopanej = Gorszy :p
4
A tymczasem w czasie przerwy w szatni Finlandii Humppa =]
5
Moder Polski Andre Gomes...
0
I oby to był ostatni Mecz Prodiża. Niech idzie grać w reklamach dla firmy Bytom.
0
Metawersum Reprentacji Kolejny odcinek =]
0
Jakie to są Patalityki.... :')
0
Może i nie ma Lewandowskiego za to gramy Ujowo :)
0
Oni autobus z Finlandią stawiają, to większy absurd niż to, że kiedyś był koleś, który przegrał kibel w kości z Michałem Wiśniewskim....
1
Ten Kamara to taki ich Olisadebe.
1
Kiedyś to były czasy, Jari Limanen czy Sami Hyppia ehh...
0
@KierownikLucas Bo strzelił by.
0
Mamy godnego siebie przeciwnika :)
1
@TheKlucha Zależy ile robił średnią szkołę i studia hah :p
1
Antman gra przeciwko nam? Musimy wystawić Dr. Strange'a
2
@TheKlucha Vivi też był świetnym bramkarzem
3
Zapytałem kolegę z Finlandii Jariego Navalainena jak odczucia przed Meczem i odpowiedział mi "On hyvä, ettei Lewandowski pelaa meidän kanssamme."
0
Szkoda, że Peszko nie zagra on Uwielbia Finlandie.
3
@Lionel_Messi10 Nico xD albo Grimaldo.
2
@Zoker Za Nico odrazu trzeba wpłacić te 60mln
2
@PW27 Victor Valdes?
1
@Arden To powinno puścić Johnemu Bravo po tej wypowiedzi.
0
@Ramon_Villaverde Nigdy go nie lubiłem mentalny dzieciuch....
1
Byli Bracia Alcantara Thiago i Rafinha, byli bracia Dos Santos Giovani i Dos Santos, byli bracia Bravo Johny i Claudio, teraz bedą bracia Garcia Eric i Joan.
1
@jakub1906 bo to ma być w stylu Fisza :p
1
W sumie to dobrze De La Fuente ze zmianami zrobił bo nasi nie złapali kontuzji a że grali Isco to zawsze była sztuka dla sztuki tylko a Pino, Morata i Baena zniknęli po wejściu cóż..
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie dla mnie to nie jest i nie był nigdy trener na Wielką rękpke co potwierdził wczorajszymi zmianami...