Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrząc na koślawą obsadę PO zastanawiam się czy Eric by nie był lepszy od tej dwójki....
0
Ale przysnęli tam...
0
Cyrenejczyk pięknie póki co wyjaśnia Pięknego.
0
@cymanski15 Francuzi za akcję w finale.
0
Jak można grać Pedrim na 10 grać zamiast Olmo....
1
Ale drewniaki grają w tej repce na 9 xDDDD
1
@pep71 To akurat Koch zawalił.
1
@Gibbon_FCB Za to zostajemy z Apostołem :)
0
Ter Staygen... :')
0
Kuszczak by to obronił.
4
W Barcy by puścił już 3 strzały.
5
Ter Stegen najlepsza obrona strzału od chyba dwóch lat.
1
Johny Bravo obronił strzał :o
2
@kubix05 I Popularne
5
Fajne to były czasy kiedy bracia Bravo grali w Barcy Claudio i Jonhy, obecnie został tylko Johny.
0
Jodżimbo Muani nie padać
2
@PepGardiola Kounde nie ma wgl nawet w kadrze.
3
Ten Lucas Hernandez to by do Realu swoim stylem bycia pasował..
2
Jakby to wpadło xD!
0
Jak można było wybrać z dwójki Apostoł Christensen Urugwajskiego Impostora, który 2x zawalił CL?
0
@MysticCat Neuer nie miał aż takiego Ego jak ten a był o klasę lepszy i samym wyglądem straszył niczym Rottweiler za płotem.
0
Ale co ma Ego Ter Stegen to jego. Koleś myśli, że mu się wszystko zawsze należy...
1
@norbi77 Ja obecnie bym się pewnie czuł na bramce z Peña niż z Ter Stegenem..
5
Valdes by obronił.
0
@Murazor Czasami na tym LS aż prosiło się o szybkościowca z dryblingiem i prawą nogą bo Raphinha czasami jak musiał np walnąć z prawej to się gubił strasznie.
1
@Kessie Mimo to ich gra jest okropna dla oka i naprawdę wolę wesołą Barce Flicka niż taki obrzydliwy Futbol.
3
Ter Stegenowi oczywiście zabrakło cm żeby ją wybić.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie Ter Statua skapitulowała...
0
@FcPortoFan1999 Zwłaszcza, że na bramce Stoi Ter Static
1
@Kapitan hawk Milan go nie puści.