1

Patrząc na koślawą obsadę PO zastanawiam się czy Eric by nie był lepszy od tej dwójki....

0

Ale przysnęli tam...

0

Cyrenejczyk pięknie póki co wyjaśnia Pięknego.

0

@cymanski15 Francuzi za akcję w finale.

0

Jak można grać Pedrim na 10 grać zamiast Olmo....

1

Ale drewniaki grają w tej repce na 9 xDDDD

1

@pep71 To akurat Koch zawalił.

1

@Gibbon_FCB Za to zostajemy z Apostołem :)

0

Ter Staygen... :')

0

Kuszczak by to obronił.

4

W Barcy by puścił już 3 strzały.

5

Ter Stegen najlepsza obrona strzału od chyba dwóch lat.

1

Johny Bravo obronił strzał :o

2

@kubix05 I Popularne

5

Fajne to były czasy kiedy bracia Bravo grali w Barcy Claudio i Jonhy, obecnie został tylko Johny.

0

Jodżimbo Muani nie padać

2

@PepGardiola Kounde nie ma wgl nawet w kadrze.

3

Ten Lucas Hernandez to by do Realu swoim stylem bycia pasował..

2

Jakby to wpadło xD!

0

Jak można było wybrać z dwójki Apostoł Christensen Urugwajskiego Impostora, który 2x zawalił CL?

0

@MysticCat Neuer nie miał aż takiego Ego jak ten a był o klasę lepszy i samym wyglądem straszył niczym Rottweiler za płotem.

0

Ale co ma Ego Ter Stegen to jego. Koleś myśli, że mu się wszystko zawsze należy...

1

@norbi77 Ja obecnie bym się pewnie czuł na bramce z Peña niż z Ter Stegenem..

5

Valdes by obronił.

0

@Murazor Czasami na tym LS aż prosiło się o szybkościowca z dryblingiem i prawą nogą bo Raphinha czasami jak musiał np walnąć z prawej to się gubił strasznie.

1

@Kessie Mimo to ich gra jest okropna dla oka i naprawdę wolę wesołą Barce Flicka niż taki obrzydliwy Futbol.

3

Ter Stegenowi oczywiście zabrakło cm żeby ją wybić.

0

@FcPortoFan1999 Właśnie Ter Statua skapitulowała...

0

@FcPortoFan1999 Zwłaszcza, że na bramce Stoi Ter Static

1

@Kapitan hawk Milan go nie puści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?