Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Ależ to by było piękne...
1
@macio_944 Słowem który można również określić pracowicę seksualną
2
Dobrze wrócić po banie. Jeszcze lepiej, że trenerem kadry nie jest już człowiek, którego dosadne nazwanie skutkowało nałożeniem bana.
1
@FcPortoFan1999 Szczęki, że mówić nie może?
28
Bardzo dobre pytanie: gdzie jest nowy kapitan Piotr Zieliński? Jest mega kryzys, a on po meczu nie odezwał się ani słowem, nie wyszedł do mediów.
11
Jeśli Kulesza chce zwolnić Probierza to po co wzywa go na rozmowę w cztery oczy? Przecież Probierz pokazał, że wystarczy telefon późnym wieczorem.
7
[wygenerowane przez chatGPT4]
4
Gówniani dziennikarze. Oni się boją tego Probierza
2
Czy tam dziennikarze mają jaja? Nikt go solidnie nie zgriluje?
1
Nosz k...a Probierz mówi, że początek mieli dobry.
7
Nic dodać, nic ująć
https://x.com/michaljadczak/status/1932556745114829035
8
Wichniar przemówił językiem faktów.
0
@FcPortoFan1999 Otóż to
2
Wichniar RAGE w studio TVP
8
Pomyślny sobie, że dwa lata temu do wzięcia był Probierz i Papszun. Całe szczęście, że prezes Kulesza kierował się tym co najważniejsze, czyli umiejętnością picia wódki i znajomością piosenek disco polo.
3
O co chodzi Betoniarkowi z podzielonym narodem? Czy on grał po pijaku, czy zdążył golnąć po końcowym gwizdku.
0
W Warszawie jak na zawołanie zaczęła się burza
2
@Kozinho. Żadne z nas już nie pamięta
Jak beztrosko biegły dni
Wiele nam nie było trzeba
Ja i Ty i długo nic
0
Pięknie chodzi piłeczka
1
Na ratunek wszedł drewniany Piotrowski z jakiegoś Ludożerca
0
Kowal RAGE w Weszlo XD
2
I teraz można już z czystym sumieniem nawoływać Probierza do udania się w ekscytującą podróż w dal
5
Dobra podobno akcja reanimacyjna zakończona sukcesem i wracamy rozegrać ostatnie 20 minut przerwy Lewandowskiego od reprezentacji
32
Zabrzmi to strasznie, ale jak już ktoś ma dostać zawału to chyba stadion pilkarski, w trakcie takich rozgrywek to jedno z lepszych miejsc. Służby medyczne na miejscu i natychmiastowa reakcja. Porównując to do sytuacji, gdy ktoś jest sam w domu to...
0
Co tam się dzieje?
0
Zobaczycie. Wciśniemy tu jeszcze dwie bramki i Probierz będzie się pompował na konferencji jacy są świetni
1
Piękna bramka. Widać tę myśl taktyczną Probierza
4
I ten śpiew "PZPN PZPN jebać jebac PZPN"
8
Kurwa Kalman z Cracovii... XDDDDDDD To się nie dzieje XDDDDD
1
Pamiętajmy, że Finlandia jest bardzo mocną drużyną, gdyż parę miesięcy temu wyrwali remis zawsze groźnej Litwie