7

Ten Wiśniewski to teraz zagrał jak Araujo sprzed kontuzji

5

Póki co Zalewski top, a Zieliński flop.

1

Nie lubię bramek Dumfriesa

3

"Niestety" po raz pierwszy

3

Ale gówniany mecz

0

Pamiętam parę sezonów temu, jak graliśmy z Juventusem, to za analogiczną interwencję Araujo na Cristiano był karny

1

Jesteśmy uratowani!!!

0

Czyja to była strefa? Kto zgubił krycie?

2

To gówno, które gramy tak się musiało skończyć

1

Ale na takim pastwisku to nie powinni pozwalać grać

0

Jezus Maria Olmoool

1

@DragonxNF Nawet nie miękki. Wpadł mu ewidentnie w kolano

0

Ok, faktycznie jest karny l

0

No nie wiem czy to karny...

0

@B4rtos Liczymy na to, że bramkarz nas wyratuje. Real wygrał tak dwie LM

2

Po to tu przyszedłeś dziku. Jak cię brakowało w meczach z Interem

1

Raphinia powinien dostać opierdol po takim zagraniu

0

Muszę Wam powiedzieć, że z drużyn grających w tym momencie Real jest na drugim miejscu jeśli chodzi o moją listę nienawiści

0

Piękny hołd Diaza dla legendy Bayernu Choupo-Moutinga
https://www.reddit.com/r/soccer/s/CmjLFrFvpj

5

@LeszekFCB Te jego groźby będą miały odwroty skutek

1

Nie jest dobrze. Nie jest też źle.

1

Kto nam z 1 został?

2

Dla nas Liverpool czy PSG?

2

Piękny zestaw dla Realu

0

To weryfikujemy to Chelsea

5

Nie chcę się dowiedzieć więcej o tej edycji, chcę wiedzieć kto z kim zagra

0

Dawać mnie to City z pierwszego. I Chelsea na weryfikację, bo oni mi wyglądają na wydmuszkę.

0

Też nie wiem o co chodziło

9

Losować a nie poprzyć bez sensu

0

Mecz Igi, losowanie losowanie LM i debata Mentzen-Morawiecki w jednym czasie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?