24

Jakby ktoś w maju powiedział mi, że Gerard Martin będzie aktualnie naszym najlepszym środkowym obrońcą to bym się trochę zdziwił. Trochę bardzo.

0

@scorpion93 Miałem nadzieję na taki komentarz od kogoś

3

Takimi meczami zdobywa się trzy punkty

1

No widać pewną różnicę po zejściu Pedriego

0

Tylko nie to. Tylko nie to. Tylko nie to.

2

I Lewus asysta piękna

0

Strzelił gola i się połamał

1

Lewandowski to pewnie dla reprezentacji Polski by strzelił. Dla Barcelony to mu się w ogóle nie chce grać...

0

O kurwa... Co zrobił Lewandowski???

1

Pedri i Raphinia... Jak mi ich brakowało...

2

Kto by się spodziewał, że bez szefa defensywy w postaci doświadczonego stopera gra na pułapki ofsajdowe nie będzie działać tak dobrze? No kto?

0

Aj Cubarsi. On jest pogubiony bez Inigo

0

Kto złamał linię?

1

Oni nic kompletnie nie grają

2

Przyznajmy. Każdy wiedział, że coś odjebie.

11

- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real Madryt, to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real Madryt to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest?

0

Co on pierdoli, że to Pena wbił się głową w nogę Winicjusza

0

Brawo Milan. Na pohybel Interowi.

3

Dzisiaj w derbach całym sercem za AC Milan. Chyba zgoda?

8

Minusy:
- brak manity
Plusy:
+ wszystko inne

2

Cały Yamal. Może momentami irytować, ale przychodzi co do czego i asysta marzeń

0

Później będę pretensje do Yamala, że w kolejnej akcji będzie kończył sam i nie poda.

0

Jechać im manite l

0

To musi być czerwona kartka

4

Fermin dziś podkreśla golem swój świetny mecz

1

Ależ podanie Lamina!!!

2

A ok, po prostu stanął mu na stopę. Poboli i przestanie

0

To już po Balde. Ładnie grał, ale ile można pograć

5

Jeseeest. Lewandowski z pierwszym golem na nowym Camp Nou!!! Historia o będą pamiętać pokolenia!!!

2

Lewy mógł z pierwszej piłki uderzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?