Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Jakby ktoś w maju powiedział mi, że Gerard Martin będzie aktualnie naszym najlepszym środkowym obrońcą to bym się trochę zdziwił. Trochę bardzo.
0
@scorpion93 Miałem nadzieję na taki komentarz od kogoś
3
Takimi meczami zdobywa się trzy punkty
1
No widać pewną różnicę po zejściu Pedriego
0
Tylko nie to. Tylko nie to. Tylko nie to.
2
I Lewus asysta piękna
0
Strzelił gola i się połamał
1
Lewandowski to pewnie dla reprezentacji Polski by strzelił. Dla Barcelony to mu się w ogóle nie chce grać...
0
O kurwa... Co zrobił Lewandowski???
1
Pedri i Raphinia... Jak mi ich brakowało...
2
Kto by się spodziewał, że bez szefa defensywy w postaci doświadczonego stopera gra na pułapki ofsajdowe nie będzie działać tak dobrze? No kto?
0
Aj Cubarsi. On jest pogubiony bez Inigo
0
Kto złamał linię?
1
Oni nic kompletnie nie grają
2
Przyznajmy. Każdy wiedział, że coś odjebie.
11
- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real Madryt, to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real Madryt to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest?
0
Co on pierdoli, że to Pena wbił się głową w nogę Winicjusza
0
Brawo Milan. Na pohybel Interowi.
3
Dzisiaj w derbach całym sercem za AC Milan. Chyba zgoda?
8
Minusy:
- brak manity
Plusy:
+ wszystko inne
2
Cały Yamal. Może momentami irytować, ale przychodzi co do czego i asysta marzeń
0
Później będę pretensje do Yamala, że w kolejnej akcji będzie kończył sam i nie poda.
0
Jechać im manite l
0
To musi być czerwona kartka
4
Fermin dziś podkreśla golem swój świetny mecz
1
Ależ podanie Lamina!!!
2
A ok, po prostu stanął mu na stopę. Poboli i przestanie
0
To już po Balde. Ładnie grał, ale ile można pograć
5
Jeseeest. Lewandowski z pierwszym golem na nowym Camp Nou!!! Historia o będą pamiętać pokolenia!!!
2
Lewy mógł z pierwszej piłki uderzać.