8

- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real Madryt, to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest?

2

Co oni pierdolą w tym studiu Eleven? Jaka stykowa i trudna sytuacja??? XD

1

Barcelona Flicka - najlepsza ekipa remontowa. Nic tylko remontują i remontują

1

Po raz pierwszy w tym sezonie: "takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" ;-)

0

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem miały być wzmocnienia, miał przyjść lewoskrzydłowy i dupa. Wszyscy pod koniec okienka chciali się rzucić na Szwagrów. Ale Flick zrobił magię i wszyscy zapomnieli. W tym sezonie odchodzi za darmo filar defensywy i ludzie pomyśleli, że Flick znowu poczaruje. A jeżeli w tym sezonie się nie uda? Jeżeli Flick będzie po prostu świetnym trenerem, a nie cudotwórcą? Przypominy sobie o tym jaki dostaje materiał i kto za to odpowiada?

5

Ale Garcia to tam chyba przysnął w bramce

2

Jak był brak karnego Człapameniego to tu chyba też nie powinien być

1

Najbardziej wkurwiające są takie kartki. Opierdol od Flicka dla Balde l

1

Obrona będzie potężna w tym sezonie

0

Ależ golazo Korony!

1

Cristiano to w Arabii Saudyjskiej to ma jakąś klątwę Harrego Kane... 0 trofeów w 3 lata, w lidze saudyjskiej (!), to jest wręcz nieprawdopodobne.

7

@blakkudium Zapomniałem już, że ktoś taki istnieje.

2

Niektórzy narzekali na Lamine cały mecz a on gol i asysta

18

Mordy zamykane niektórym po raz pierwszy w tym sezonie

0

On sobie z nami pogrywał przez ten mecz ;-)

0

Dawać na boisko kogoś komu się chce grać

0

Od drugiej czerwonej kartki jest trochę vibe Barcy Xaviego a nie Flicka

2

Ależ my gramy słabo od czasu jak jesteśmy w przewadze

0

Ale tu nie ma o czym dyskutować

0

To jest czerwień

6

Brzydka sytuacja, nie lubię takich

0

Araujo... Iniago wróć!

2

Wszyscy zauważają dryblingi, asysty czy gole Pedriego. Ale to co zrobił przed chwilą z tym powrotem jest niemniej ważne

1

Lamine widać, że słabo po otrzymaniu "10" ;-) Niektórzy narzekali

1

Cóż za interwencja bramkarza Rakowa! Przypominał mi się Ter Stegen. Bez związku. Po prostu pomyślałem sobie kiedy on wreszcie od nas spieprzy.

6

Rozklad jazdy znany...
... jazda z ludobójcami!!!

0

Karny przeciwko ludobójcom

2

To się nie dzieje, prawda?

6

Imigrant naszym absolutnym MVP.

1

@MessiForeverTheBest Jeśli mamy wyciągać wnioski po pierwszej kolejce to do spadku ewidentne Lech, Pogoń i Jagiellonia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?