Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Dlatego jestem tak wytrenowany w tych obliczeniach;-)
1
Wszyscy mówią, że Argentyna ma już pewne 1 miejsce w grupie. To nie jest prawda. Jeżeli Jordania wygra z Algierią, to w przypadku braku wygranej Austrii z Algierią w trzeciej kolejce, Argentyna w przypadku przegranej z Jordanią spada na drugie miejsce. Ekstremalnie trudne do wyobrażenia, ale teoretycznie możliwe.
0
Twitter Kamila Gali jest cudowny po takich meczach…
0
Musi być rzut karny. Nie ma innej możliwości
1
No i spalony. Jakby zostawił Nico to byłby gol
2
Ale najważniejsze dla Portugalii, że Czaladnik cały mecz na boisku. Chodzi przecież o to, że wcisnął jakąś bramkę, a nie o sukces drużyny
1
Czeladnik będzie trzymany na boisku aż tam zdechnie
0
To jest smutny widok… Na serio, nie lubię go, ale to jest smutne
0
CR7 pięknie zabrał gola Bruno XD Klasa
2
Płaczę płaczę płaczę
4
Szalik Lecha na trybunach XD
44
Hansi Flick, składem łatanym na trytytki, drugi raz z rzędu wyciera podłogę w lidze Realem, który po przyjściu Mbappe miał mieć najlepszą drużynę wszechświata i okolic.
0
Cieszę się, że nikomu nie przyszło do głowy faulować…
0
Jedziemy ich w środek dupy!!!
6
Co za burdel w Realu… Klimat trochę jak z ostatnich chwil w bunkrze Hitlera. Valverde z Tchouamenim pobili się tak, że ten pierwszy doznał urazu głowy, a klub chce zawiesić obu do końca sezonu. Rüdiger sprzedał liścia Carraresowi w szatni i teraz otoczenie piłkarzy wydaje jakieś oświadczenia. Cześć drużyny jest obrażona na dyktatora Mbappe, że ten lata sobie do Włoch na kolacje i ma gdzieś klub. Chyba tam faktycznie potrzeba Mourinho. Albo to ogarnie, albo rozjebie do końca. Albo w prawo, albo w lewo.
0
Nie ma spalonego, ale faul na żółtą, bo był Kounde
1
Tu powinno być lekko 6-1 dla Barcelony
3
I paradoks jest taki, że oni zagrali naprawdę niezły mecz. Tylko wynik jest jaki jest i na 99% nas eliminuje
3
Nasi pięknie grają w drugiej połowie, walczą, powinni strzelić dwie bramki, ale jedna akcja Atleti i wystarczy
0
Lewy by to wcisnął
0
Najgorzej jak mogło być
14
Pół miliarda dolarów zarobione w pół godziny. Przez całkowicie przypadkową inwestycję, bo oczywiście ten kto zarobił nie miał pojęcia, że Trump puści taki wpis… A Wy co frajerzy, dalej o 8 rano w robicie za kilka tysięcy?
33
Lapcio jest nie do pojebania
1
@ProMILs to już exit poll, a nie bazarek
0
Spokojnie, exit poll potrafią się pomylić
0
Jakie ceny na bazarku kochani?
1
Aj taki lekki niesmak na koniec
0
Robercik ja Cię proszę...
0
@Andrzej_Majonez Myślę, że Araujo nie ma pojęcia o Twoim istnieniu.
0
I już się modli