0

Moim zdaniem powinniśmy zrobić wymianę: Rashford za Lengleta i Oriola. Niby niemożliwie, ale to jest Manchester United. Niczego bym nie wykluczał. Oni w te deale są lepsi od nas.

0

Zapytałem znajomego fana ManU o Rashforda. Oto odpowiedź: "Mam mieszane odczucia, ale jeśli Antony stał się gwiazdą ligi u was zaraz po opuszczeniu czarnej dziury piłkarskiej jaką się stało OLD Trafford, to myślę że przy swoim potencjale Marcus będzie tam nowym bogiem…".

0

Dobra czas na poważne pytane: kto powinien być kapitanem w przyszłym sezonie. Mój typ to Inigo Martinez, Raphinia, Pedri i Lewandowski.

2

W meczu z Interem zabrakło nam Pedro

1

Ależ tu (i w całym polskim internecie) zaraz wybije szambo. Zaczynamy za 3, 2, 1...

3

Nie chcę, aby Ter Stegen był obrażany. Chcę, aby kibice odnosili się do niego z szacunkiem. Chcę pamiętać te chwile kiedy dawał nam dużo. Po prostu chcę, aby został dobrym wspomnieniem, a nie złą teraźniejszością. Chcę, aby odszedł, a kibice pożegnali go z szacunkiem. Tyle.

9

Jaki Wojtek jest taki jest. Ale przynajmniej jest. Ter Stegena jakby na bramce nie było

1

Potknął się XDDDDD

2

To jest poezja co oglądamy momentami

1

Niesamowity jest ten dzieciak!

0

No niezbyt dobrze gra Lewy. Niezbyt

4

Jastrzębski Węgiel zdobywcą brązowego medalu w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Brawo!

12

Może na Bilbao wyjdzie skład wychowanków

0

@tristan87 Eeee, liczyłem na skład z La Masii

1

Piękna końcówka drugiego seta w meczu Jastrzębskiego o brąz w LM

0

Co tam stoi za nimi? Wołać Geralta!

2

I czegoś takiego oczekuję

0

Dobra ta szwedzka piosenka

0

Tu może coś fajnego się wydarzyć

1

Ale to by siadło na Eurowizji


0

@D10SLEO Nie w azjatyckiej lidze mistrzów

0

O koledzy pięknisia z Madery

1

@Przemek2323 Ładne kilka tysięcy lat historii

2

@norbi77 :Lecz wielka dzieli nas granica
Boś Ty bogatą przecież jest
Ja jestem tylko zwykłym grajkiem
I jest mi w życiu bardzo źle"
Eurowizja szaleje!

0

O widzę, że Messi na zapowiedzi

0

Jednak trochę się drze

2

Nie wiem o czym śpiewa, ale doceniam, że się na mnie nie drze

4

Czasem tak bywa, że jesteś pewien, że ktoś jest Niemcem, a tak naprawdę pochodzi z Austrii.

1

@michaleu Czasem tak bywa, że jesteś pewien, że ktoś jest Niemcem, a tak naprawdę pochodzi z Austrii.

23

Śmiechłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?