Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem powinniśmy zrobić wymianę: Rashford za Lengleta i Oriola. Niby niemożliwie, ale to jest Manchester United. Niczego bym nie wykluczał. Oni w te deale są lepsi od nas.
0
Zapytałem znajomego fana ManU o Rashforda. Oto odpowiedź: "Mam mieszane odczucia, ale jeśli Antony stał się gwiazdą ligi u was zaraz po opuszczeniu czarnej dziury piłkarskiej jaką się stało OLD Trafford, to myślę że przy swoim potencjale Marcus będzie tam nowym bogiem…".
0
Dobra czas na poważne pytane: kto powinien być kapitanem w przyszłym sezonie. Mój typ to Inigo Martinez, Raphinia, Pedri i Lewandowski.
2
W meczu z Interem zabrakło nam Pedro
1
Ależ tu (i w całym polskim internecie) zaraz wybije szambo. Zaczynamy za 3, 2, 1...
3
Nie chcę, aby Ter Stegen był obrażany. Chcę, aby kibice odnosili się do niego z szacunkiem. Chcę pamiętać te chwile kiedy dawał nam dużo. Po prostu chcę, aby został dobrym wspomnieniem, a nie złą teraźniejszością. Chcę, aby odszedł, a kibice pożegnali go z szacunkiem. Tyle.
9
Jaki Wojtek jest taki jest. Ale przynajmniej jest. Ter Stegena jakby na bramce nie było
1
Potknął się XDDDDD
2
To jest poezja co oglądamy momentami
1
Niesamowity jest ten dzieciak!
0
No niezbyt dobrze gra Lewy. Niezbyt
4
Jastrzębski Węgiel zdobywcą brązowego medalu w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Brawo!
12
Może na Bilbao wyjdzie skład wychowanków
0
@tristan87 Eeee, liczyłem na skład z La Masii
1
Piękna końcówka drugiego seta w meczu Jastrzębskiego o brąz w LM
0
Co tam stoi za nimi? Wołać Geralta!
2
I czegoś takiego oczekuję
0
Dobra ta szwedzka piosenka
0
Tu może coś fajnego się wydarzyć
1
Ale to by siadło na Eurowizji
0
@D10SLEO Nie w azjatyckiej lidze mistrzów
0
O koledzy pięknisia z Madery
1
@Przemek2323 Ładne kilka tysięcy lat historii
2
@norbi77 :Lecz wielka dzieli nas granica
Boś Ty bogatą przecież jest
Ja jestem tylko zwykłym grajkiem
I jest mi w życiu bardzo źle"
Eurowizja szaleje!
0
O widzę, że Messi na zapowiedzi
0
Jednak trochę się drze
2
Nie wiem o czym śpiewa, ale doceniam, że się na mnie nie drze
4
Czasem tak bywa, że jesteś pewien, że ktoś jest Niemcem, a tak naprawdę pochodzi z Austrii.
1
@michaleu Czasem tak bywa, że jesteś pewien, że ktoś jest Niemcem, a tak naprawdę pochodzi z Austrii.
23
Śmiechłem