Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Bog zaplac dzieciaczki"
0
@lucas/catalan Kto tym razem w avatarku?
1
@Janiama Tez mozesz mnie oznaczyc.
1
@kerouac Bronilem go, bo myslalem, ze byl Afro i ateista. Eee ale tandeta.
:)
3
@MesQueUnClub_87 E tam profanacja. Bardzo fajny zabieg. Ja nie lubie tych smkowach yerb (oprocz moze miety boldo), ale latem cytrynka wchodzi jak znalazl.
1
@patry295 @kulka Nie jestem niestey wielkim fanem IM (wiem, co masz na mysli), ale za to wielkim fanem sluchania wlasnie plytami chociaz przy obecnej omniprezencji muzyki wszedzie, playlistach, youtubach itd rzeczywiscie czasem ulegam modzie wygody i slucham badziej wybiorczo.
Jednak album to album i nie ma lepszego dowiadczenia z muza niz wlasnie poprzez delektowanie sie calym krazkiem.
0
@PeteR10 @pikass14 @Ghotti @Jarema2000
Dzieki.
0
@Danny Gaucho hehe.
7
Jest sax, jest rura i jestem ja.
0
@Danny Gaucho A Ty, gdybys chcial, gdyby sie Tobie chcialo?
5
@Danny Gaucho Zawsze kojarzy mi sie z:
"Sneijder: Gdyby mi się chciało, byłbym na poziomie Messiego i Ronaldo".
0
Rasizm, wymiociny oraz przemyslenia pani sprzataczki i kelnera.
Ku pamieci Terry Jonesa.
#monthyPython
1
@FeloRPS aaa nie zauwazylem, ze Tobie odpisuje.
@lucas/catalan
1
@FeloRPS mozesz, ale nie jestes ;)
0
@sebasek99 sypana, filtr czy kawiarka?
2
Byly wkretarko zakretarki. A ja zapytam o kosiarki.
Jakie firmy, czy modele polecacie, jakie odradzacie? Silniki Hondy, a moze inne? Co z akumulatorami? Ellektryczna po kablu odpada.
Ogrodek 400 metrow kwadartowych. Koszenie max raz w tygodniu.
#kosiarzUmyslow
0
@sebasek99 a jaka pijasz?
0
@sebasek99 kiedys napisales: kawa: bleeeeeee.
1
@MesQueUnClub_87 albo tym, ze sie nie popisuje ;)
3
@sebasek99 ostre przehajpowane
yerba przehajpowana
kawa przehajpowana
Sebasek walczy z moda, a to tylko temat zarcia.
Co do sedna. Pisalem niedawno z @IronSanHybrid o tym, ze dla mnie ostrosc zabija inne smaki (ktos tam wtracil, ze ostrosc to nie smak, ale niewazne), to znaczy lubie ja, ale mam pewna granice, ktora jest np. habanero - potem juz nic nie czuje i przyjemnosc z zarcia niknie.
Czy ludzie sie tym popisuja? Na pewno tak, ale tylko niektorzy. Popisywac mozna sie w zasadzie wszystkim, nawet tym, ze nie jest sie egoista.
3
@Hushovt tylko Zappa.
1
@SeeleyBooth no rob wiecej apetytu, rob. :)
3
@IronSanHybrid Jesli chodzi o hot, to tylko Berkowicz.
2
@SeeleyBooth no na pewno nie tak dobrze jak Ty. A te z grilla wtedy jak wyszly?
3
Zawieszamy oko. Jessica Lucas
https://bestofcomicbooks.com/wp-content/uploads/2019/10/jessica-lucas-sexy-cleavage-photos.jpeg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQF48lfZ0PC-zw8MiI6jmhwDEE-4d2fBe7VPdynf4VehQIayLUj&usqp=CAU
https://bestofcomicbooks.com/wp-content/uploads/2018/06/22-41.jpg
0
@Misanthrope czesto sklada hold zmarlym Dimebag Darrell i Vinnie Paul, tu tez. (11:45)
1
@MESSIah16 A 01.05.1994 Ayrton Senna.
0
@Misanthrope to sobie chetnie wlacze.
0
@Stoiczkow lecisz chronologicznie?
Filip ma naprawde swietny wokal, taki dinozaur sceny. Widzialem z nim ostatnio kilka wywiadow.
0
@Stoiczkow Ja ich bardzo lubie, w sumie tak samo jak Pantera, no moze minimalnie mniej.
The Shield ogladany..bedzie dobrze. The Dutch fajnie gra.