0

@Danny Gaucho oglaszal, ze robi sobie przerwe?

0

Czy @Bartek22 jest zaginony w akcji, ma klopoty po swoim manifescie?

0

@G9 o wlasnie cos takiego.

2

@semafor Kiedys widzialem wywiadz ze Stockhausenem, naprawde wierzyl w to, ze pochodzil z Syriusza i jest tu po to by zbawic Ziemie.
Ciekawy gosc, ciekawa muza.

1

Na TNT Chuck Norris i Zaginiony w Akcji.

muzyka Brian May.

0

@semafor mialem po prostu na mysli, ze Korwin lubi byc w switle reflektorw, dlatego takie dziwactwa czasem wygaduje.
Duzy dystans do tego mam.

1

@semafor chyba lekka prowokacja, malo elegancka odnosilo sie do :

korwinowego tfu itd., a nie do Twojej wypowiedzi.

8

Blade Runner nie chce sie zestarzec, zupelnie ponadczasowy i ponadwymiarowy film. Klimat mrocznego i mokrego LA.
Muzyka Vangelisa to jeden z najlepszych soudtrackow, podkreslajacy gestosc tego miejsa.

#TNT

I’ve seen things you people wouldn’t believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.

wrzuce jeszcze dwa klasyki
"Szkoda, że ona nie będzie żyła. Ale kto z nas żyje naprawdę?”

Ciekawe doświadczenie, żyć w strachu, czyż nie? Tak właśnie czuje się niewolnik.

0

@G9 a mialbys cos Lady Gagy, gdzie troche odchodzi od popu i idzie w strone jazzu lub innych bajerow, tak by jej glos mozna bylo podziwiac -cos w stylu Aguilery i Hanckocka.


0

@semafor chyba lekka prowokacja, malo elegancka - raczej wiec to drugie.

0

Roy Batty ma wlasnie spotkanie ze Stworca.
#TNT
#BladeRunner

"plomien, ktory swieci dwa razy jasniej, swieci dwa razy krocej"

2

@sidzej to chyba bardzo dobrze swiadczy. Te konserwy z Konfy i PiS potrafia sie czasem zachowac, nie?
Mialem napisac "troglodyci", bo powoli A. Zandberg wprowadza to slowo na salony.

@Striker wychodze z zalozenia ,ze w takich nieprofesjonalnych ankietach troche beki jest, ale troche prawdy tez.

2

Wyniki ankiety o seksualnosci La Ramblii.
https://strawpoll.com/a4bwc5e7/r

jestesmy mala spolecznoscia, dosc zroznicowana, dogryzamy sobie, donosimy, wyrzucamy prywatne obelgi na publiczne forum, ale jakos tam sie tolerujemym, czasem lubimy, tworzac kolka adoracji oraz antagonizmu.

W sumie nie bylo nigdy (chyba) tematu, czy ktos tu jest gejem, lesbijka czy kims innym.
Nie wiem, czy jestesmy na tyle konserwtywna spolecznoscia, by nie rozmawiac o takich sprawach, czy po prostu byly ciekawsze tematy, czy moze ludzie o mniejszosciowej orientacji sie po prostu wstydza (boja docinek), a moze nie chca sie z tym obnosic.
Trudno powiedziec.

1

@tomono Na pewno potrzeba troche naiwnosci, mlodzienczej energii, by w tak zabetonowanym systemie cos zmienic, wierzyc w zmiane i miec motywacje.
Slyszalem tutaj juz nawet usprawiedliwianie POPiS w stylu - "przciez to normalne, ze polityk klamie i kradnie".
Boomerzy, Milenialsi i inni po 40stce maja juz ugrontowane zycie, dochody, poglady, wiec chca status quo (w mniejszym lub wiekszym stopniu).
Nie dziwi mnie to nawet.

Nie wierze rowniez zbytnio w zmiane pokoleniowa tak jak sugeruje ten cytat
Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli

2

@Ratamahatta Korwin homofob powiedzial nawet kiedys "wszystkie zwiazki na Powązki "

#unions

4

@tomono Podchwytliwe pytanie, bardzo tendencyje, majace na celu wskazanie infatylnosc pewnych pogladow.
Z Korwina sie wyrasta, na pewno. Wyrasta sie z idealow idac na rzecz oportunizmu i kunktatorstwa. A Korwin jest tylko przekaznikiem i propagatorem (w kwestii gospodarczej) mysli takich ludzi jak Adam Smith, Taylor, Hayek, Rothbard, von Mises, Milton Friedman itd. (oczywiscie wrzucilem troche do jednego wora wszystkich), ale mowimy tu o tuzach wolnosci gospodarczej.

2

Claudio i Diego. Potrzebna jeszcze chmurka z tekstem, a moze i nie..
https://pbs.twimg.com/media/Eajo4FrXYAIQ_O2?format=jpg&name=medium

0

@Janiama A ja wole Longina Pastusiaka i Jerzego Jaskiernie.

0

@Wittgenstein a ksenofilow i ksenolatrow?

0

@Janiama Piosenka bardzo znana, ale zawsze zapominam kto spiewa.

1

@Bobo25 haha.

0

@SeeleyBooth pluszowe zabawki, zolnierzykyki, puszki, plyty, widzialem goscia, ktory z kurzu figurki tworzyl.

0

@SeeleyBooth roznosci.

0

@SeeleyBooth zbieraczami?

0

@SeeleyBooth dorabiali SE, no co. Koncerty, groupies.

1

@FeloRPS troche powazniej tak ;) To jest powazna ankieta, powaznej instytucji ;)

14

@macio_944 zawsze ten, ktory krzyczy - "lap zlodzieja" :)

1

Temat LGBTQ ciagnie sie. To moze mala ankieta o orientacji seksualnej.

https://strawpoll.com/a4bwc5e7

4

Kultowa opowieść anime oparta na prozie Akiyukiego Nosaki o dwójce bezdomnych japońskich dzieci, które po amerykańskim bombardowaniu Kobe i śmierci matki szukają sposobu na przetrwanie w zniszczonym mieście: Grobowiec świetlików / Hotaru no haka (1988) - PN 20:30 TVP Kultura
----
Dafne jest młodą kobietą z zespołem Downa. Po śmierci matki usiłuje zaopiekować się ojcem i poradzić sobie ze smutkiem po stracie. Włoski dramat wyróżniono Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej na Berlinale: Dafne (2019) - PN 20:00 Cinemax
---
Popis inwencji Wesa Andersona, mistrza kreowania światów równoległych i gry konwencjami. Sławny (fikcyjny) hotel gdzieś w Europie opiera się na geniuszu swego konsjerża: Grand Budapest Hotel / The Grand Budapest Hotel (2014) - PN 20:00 Super Polsat (z napisami)
---
Życie codzienne zmęczonych policjantów stołecznej policji. Kinowa wersja serialu telewizyjnego. Mocne kino debiutanta Patryka Vegi w otoczeniu gwiazd polskiego kina: PitBull (2005) PT 23:05 Kino Polska
---
Stevena Spielberga jeden z najbardziej kasowych przebojów kinowych. Stworzone techniką klonowania dinozaury wymykają się spod kontroli. Zaczynają walczyć między sobą i jednocześnie polują na grupkę ludzi: Park jurajski / Jurassic Park (1993) - PN 19:30 CANAL+ Family (N)
---
Ekranizacja prozy Philipa K. Dicka. Przygnębiająca wizja Los Angeles XXI w. (2019 rok), a na jej tle zmęczony policjant Harrison Ford ściga bandę zbuntowanych androidów: Łowca androidów / Blade Runner (1982) - PN 21:00 TNT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?