Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do niedzielnego obiadku jak znalazl. DOWN - "Bury me in Smoke" June 2011 Rock Hard Festival.
#HeadbangersBall
0
@MesQueUnClub_87 to moze gurarana tak dziala. Nie wiem, gatunki yerby iloscia yerby CHYBA sie mocno nie roznia.
1
@Khajio tak, istnieje takie ryzyko.
0
@Janiama Zgadzam sie - osoby o pogladam liberalnych nie musza sie z wieloma aspektami zgadzac, nie musza na wiele rzeczy przystawac, moga konstruktywnie krytykowac - tylko ja akurat o tym w moim dluzszym poscie nie pisalem.
To juz Ty niestety tak zinterpretowales.
11
@NGTRX Kiedys napisalem (chociaz w pewnej aluzji), ze z tej grupy "nietolerancyjnych tolerantow" wydajesz sie byc osoba, ktora stara sie miec najbardziej wywazone poglady - napisalem nawet kiedys, ze szukasz prawdy i to cenie, zreszta nie tylko ja. Zauwazylem tez pewna zmiane po zmiania nie-avatara na avatar, a mianowicie to, ze lubisz przylac sie pod naciskiem grupy, nie jestes juz takim samotnym wilkiem, ale nie jestes ekstremalny.
Takie sa moje obserwacje.
0
@MesQueUnClub_87 Jesli jestes odporny na kofeine (podobno 5 % jest) to ciezko
65
Niektore osoby bija tutaj piane, bo spodziewaly sie tzw masakracji lewakow, afirmacji faszyzmu czy aprobaty kosciola, a tu nic. Normalny, spokojny facet z poczuciem humoru udzieli wywiadu, ktory nawet momentami byl nudnawy.
Niektore z tych osob widzac slowo prawica, Konfederacja, Bog, wolny rynek - wykazuja odruch bezwarunkowy polegajacy na kategorycznym szufladkowaniu danego czlowieka czy zjawiska.
Mozna powiedziec, ze niektorzy z tych, dla ktorych mottem przewodnim jest tolerancja, zupelnie o tej tolerancji podczas dyskusji zapominaja. Powstaje niejako rasizm swiatopogladowy, postawe totalnie destrukcyjna wobec innych pogladow, nacechowa sarkazem, zlosliwoscia i jadem, zasciankowosc pod przykrywka tolerancji.
Zauwazylem tez wieksze zainteresowanie krytykowaniem PiSu czy Konfederacji niz pokazywaniem wlasnego programu.
Czy wywiad byl polityczny? I tak i nie. Zaproszenie polityka, nawet jesli nie mowi o poliytce jest zawsze ryzykowne.
Tylko, ze FCBarca od dawna stala sie polem do wymiany swiatopogladowej, politycznej Zreszta wielkie kluby to wielkie pieniadze i tez wielka polityka - nie mozna udawac, ze jest inaczej. I nawet jesli Barca wydaje oswiadcznie o desaprobate dla wielu fobii, to jest to oswiadczenie strickte polityczne.
Dodatkowo osoby, ktore bardzo czesto smieszkuja na temat rzadzacych i nie-rzadzacych, nagle apeluja o utopijna apolitycznosc, ale tylko dlatego, ze osoba Mentzena nie reprzentuje ich pogladow.
Ale to taki maly skrot demokracji - czyli demokracja jest wtedy, gdy nasi wygraja.
Bylwaly tutaj glosy (odnosnie wybiorczosci TVN w zapraszeniu gosci), ze to stacja prywatna i moze zapraszac kogo chce. Czy FCBarca tez nie moze zapraszac kogo chce?
Jedynie rozwiazanie to zaproszenie dla przeciwwagi Zandberga albo kogos z PiS lub PO.
0
@damianex10 Thanks. No, thank you.
0
Ma ktos ten klip mlodej babki, ktora cwiczy oraz starszej, ktora probuje ja imitowac, ale tylko steka?
0
@Shapiro moze oni?
1
@justfootball Make America Metal again.
0
Troche zapomniany, ale przyjemnie sie ogladalo. Number 10 - Ariel Ortega - El Burrito.
3
@damianex10 tylek jak tylek, ale nogi!
5
@kerouac To bardzo zly ruch szanownej Redakcji . Niby sie tlumacza, ze tematy w wywiadzie nie sa polityczne, ale przeciez sama jego obecnos to prawactwo w czystej postaci.
Zly skret tego portalu, w zlym kierunku to zmierza, poziom leci na leb, na szyje.
2
@kerouac Boli Cie ten faszysta, tak?
1
@koksik2700 Piaty Element.
0
@MichalZZZ Samoyed. A kundli nie lubisz?
0
@wpwelement Powiedzialbym, ze kogos z radia Kontestacja. Marek Zemsta, Kamil Cebulski, Marcin Hugo Kosinski, jest tam masa ciekawych osob, ale pamietam, by pasjonowali sie sportem.
W zasadzie po wywiadzie z Mentzenem, to moge umierac.
7
Zapomnialem o glownej, a tu taka mila niespodzianka. Ciekawe kto nastepny jako gosc.
Slawomi Mentzen.
"króla nigdy nie pobije
i nie taka moja rola
nich lewica stad sie zmyje
na otwarcie parasola"
0
@kubix05 ktory to rok?
1
@SeeleyBooth 3 rogi karny?
0
@SeeleyBooth gralo sie np. 2 na 2 i bramkarz.
0
@SeeleyBooth duzo wyciagales?
1
@barcelonaLM Za PiSu bedzie wszystko, za PO nie bylo niczego.
1
Zainspirowany postem @SeeleyBooth zadam pytanie.
Júlio César czy Dida? A kolejne to - Ktore miejsca zamuja oni wedlug Was w rankingu najlepszych brazylijskich goalkeeperow?
0
@SeeleyBooth Köpke
1
Ale dawno temu sluchane: Metallica - Welcome Home (Sanitarium)
2
@SHIBA teraz to tylko memy...
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/dam-wszystkim-sasha-grey-plakat-haslo-wyborcze.jpg
2
Co tak naprawde wydarzylo sie na Marsie.
https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2018/11/funny-nasa-insight-mars-landing-reactions-fb23__700-png.jpg
0
@Danny Gaucho racja! Szkoda, ze gral w takim klubie, a nie innym, ale to jeden z lepszych ARG jakich mozna bylo ogladac.
A jak oceniasz Gabriela Ortege?