0

@Esio niestety nie znam, ale czuje, ze mi sie spododba.

0

@Esio Za Colaiute szanuje (Zappa).Tak, swietny kawalek.

0

@Muszynianka Tez nie lubie gdy kawa mi sie "pali", dlatego wlewam goraca wode i proces parzenia trwa wtedy niezwykle szybko, wykluczylem tez grubosc zmielonej kawy.
Chyba rzeczywiscie kupie nowa uszczelke. Problem jest wlasnie tylko ze stara kawiarka ze stali szlachetnej (bardzo duza), ale nie Bialetti tylko Ikea. Male urzeadzenia chodza super, ale to wlasnie Bialetti, a drugie inne wloskie (Forever) - aluminium.
Dzieki, pozdro.

0

Laczy nas Ajfon.
Pani Nowacka, pan Bosak, pan Jaki i chyba pan Zandberg wsadzaja sobie airpodsy.

#kawaNaLawe

0

@JimMorrisonFCB Z Nu Jok , MaX Kalanko

0

Swietny kawalek.



#Sting #MadAboutYou

2

@Bykunn @don'T.R.I.P.e nie moje dzielo, ale sie tez sie zdarzalo.

0

Szukamy slowa.
https://pbs.twimg.com/media/EaYbcAwXsAAGnLs?format=jpg&name=large


ps. ktos mial problem z duza kawiarka (taka na kilka filzanek kawy), ze nie cala woda byla wyciagana ze zbiorniczka? Wentyl czy uszczelka (sitko jest ok)?

2

@MichalZZZ 4 sezon jest szczególny.
Świetny serial .

1

Poszukiwany.
Realizator dzwieku przy duzych imprezach sportowych. Specjalizacja- mecze pilki noznej- mozliwe skrojone pod tempo i charakter gry spontaniczne reakcje kibicow na trybunach, obelgi w strone zawodnikow druzyny przeciwnej i sedziego.

2

@kerouac ale dlaczego bucza gdy Messi przy pilce?

0

Buczenie kibicow tez maja na tasmie?

0

ale mamy pake! .

2

Lubie grac wieczorem - pilka, tenis, cokolwiek, ale zmczenie jest wieksze, chodze wtedy spac bardzo pozno, regenaracja jakas inna, oraganizm zbyt dlugo na pelnych obrotach.

0

@kerouac got me.

2

@kerouac Mnie akurat boli wielki BajernFull, nie lubie tak mocno jak Realu.

2

Kurna, ale radocha.

0

Akurat w radiu Rockserwis mowia o legendarnej plycie Jethro Tull "Thick as a Brick"
http://www.rockserwis.fm/#foo

edit, a za chwile sama muza z winyla.

0

@kewin zobaczymy czy @BarcaInfo w formie i sie nie spozni.

3

@LuisSalvano Salvano wraca i Barca wraca, przypadek?

1

@macio_944 Serwery wytrzymaja?

1

@Janiama fryzury niesamowite.

0

@Janiama ciekawe jak brzmia ich inne utwory.

0

Ale te laski dmuchaja.


0

FotMob, Flashscore, Sofascore, 365score, Onefootball, Crowdscores, czy cos jeszcze innego?

5

@MichalZZZ Ciekawe w ktorej minucie bedziemy mieli pierwsze komentarze malkontentow.

5

@norbi77 Troche smutne tak, ale z drugiej strony w finalach byl i Argentyna dostarczala nam wielu emocji i frustracji. Ostatni meczyk vs Francja tez mega sie ogladalo.

0

Ale ekipa na fotce. Wujek Nadal, Bogarde (?) i Giovanni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?