58

Niektorzy wyborcy w Polsce. Prosze sie tylko nie obrazac.

https://pbs.twimg.com/media/Ea2DPM0WkAEMHNx?format=jpg&name=medium

0

@Messinio82 O Jezu, ale brutal.

1

@Danny Gaucho dobrý den.

0

@escarabajo a tak zapomnialem. No z wodka to Staszek sie kojarzy.

0

"Napiłbym się z nim wódki"
i nie jest tu mowa o @Danny Gaucho .

"Powiem tak. Spośród wszystkich kandydatów najlepiej znam Andrzeja Dudę. Znamy się osobiście. Wielokrotnie spotkałem się z Andrzejem Dudą w parlamencie. Poznaliśmy się w Krakowie. Cenię prezydenta jako człowieka i to sympatyczny polityk. Chętnie na biesiadzie napiłbym się z nim wódki. Jest osobą reprezentacyjną. Jeśli chodzi o poglądy, to cenię go bardziej niż Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie zagłosuję na Andrzeja Dudę.

- Z jakiego powodu?

Nie może być tak, że prezydent pełni rolę przekaźnika, a tak zachowuje się Andrzej Duda.

- Czyli wychodzi na to, że krzyżyk postawi pan przy nazwisku: Trzaskowski?

Decyzję podejmę, gdy dojdzie do II tury. Na razie liczę na to, że to ja pojawię się w II turze."

1

@kerouac ja ewentualnie jak straż przyboczna Yojimbo.

5

@Misanthrope finish him

1

@Bobo25 niemozliwe nie istnieje.

0

Remis mial byc.

0

@janbuzd bylo, ale co zrobisz. Zoltek moglby przejac korpus Olechowskiego, mialby wieksza szanse.

0

@FC1899Barca jest moc.
Zgubilem wideo faceta, ktory lata spedzil na filmowaniu takich zjawisk w Stanach, oprawial to do tego muzyka Steve Roacha, mniej wiecje cos takiego_



Fajnie sie slucha podczas burzy.
@Ermitano

0

@janbuzd Co tu powiedziec, niby wyglad i prezencja malo wazne, ale jednak troche (bardzo) tak. Ma latke wlasnie menela i kandydata niepowaznego, a jest przeciez wolnosciowcem wiekszym niz np. Bosak. Malo elokwentny, broda.

@JimMorrisonFCB hehe dobre
@Misanthrope to tez ;)

1

Bohater, na ktorego nie zaslugujemy. Szukam dla niego fajnej nazwy, moze jakis fan Marvela cos wymysli.

https://pbs.twimg.com/media/Ea0j1PiX0AE-d3_?format=jpg&name=medium

5

0

tyle czasu mial

0

@Esio moze byc.

3

Fajnie gdy realizator wylapuje takie smaczki.

0

@Esio Didgeridoo mam i nawet troche (kalacze) gram. Ten Hang Drum ma swietne brzmienie, wydaje mi sie, ze uzywal go Pat Mastelotto, ale pewnosci nie mam w kadzym razie, fajnie sie tego slucha.
A tu jak myslisz jest ten insturment czy raczej nie?



p.s Hammondy bardzo lubie, mimo, ze tracja myszka, ale tak jak pisales - mozna z nich wiele wydobyc.
W tej audycji byly raczej nietypowe, zabawne przyklady.

2

@Ermitano no to zaraz bede mial nocke z Dead Can Dance.

1

@Esio Ostatnio @semafor polecil mi ten utwor. MOze tez Tobie sie spodoba.



Fajna audycja leciala w Trojce
Studio el muzyki, ktore normalnie jesto na temat elektorniki) o organach Hammonda, bardzo ciekawe brzmienia, takie niby tandetne, ale nie do konca.

https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2533139,Studio-el-muzyki-16-czerwca-godz-2205

oraz Analogue Birds

1

@kerouac Znam go tylko chyba z jednej roli, ale strasznie mnie smieszyl, to znaczy bardzo mnie smieszyl.

1

@Mesi12 |
Oriana Fallaci : „Są dwa rodzaje faszystów- faszyści i antyfaszyści”

1

@norbi77 To jesli jeszcze nie widziales, i chcesz sobie "poprawic" humor to wlacz Tanczac w Ciemnosciach. znam ludzi, ktorzy placza po 5 min pod koniec tego filmu.

0

@Karzel troche zawiodl, fakt.

4

TikTok, Menelove+ (geneza), biale wino, S.Zoltek

http://tiny.cc/yphzqz

1

@Chakalaka Fajny album.

2

@Janiama bardzo lubie.

3

"Nadużycie w przebraniu seksualnego wyzwolenia

W Niemczech w latach 60. XX wieku ludzie w niektórych kręgach postrzegali seks z dziećmi nie jako tabu, ale jako postęp.

Jedną z kluczowych postaci takiego myślenia był berliński profesor psychologii Helmut Kentler. Dziś jest jasne, że był niczym innym jak swatką dla pedofilów. Ale przez długi czas był powszechnie postrzegany jako wizjoner i jeden z najwybitniejszych niemieckich seksuologów lub ekspertów od seksu."

https://translate.google.com/translate?hl=&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.dw.com%2Fen%2Fgermany-allowed-pedophiles-to-foster-children%2Fa-53839291

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?