Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Niektorzy wyborcy w Polsce. Prosze sie tylko nie obrazac.
https://pbs.twimg.com/media/Ea2DPM0WkAEMHNx?format=jpg&name=medium
0
@Messinio82 O Jezu, ale brutal.
1
@Danny Gaucho dobrý den.
0
@escarabajo a tak zapomnialem. No z wodka to Staszek sie kojarzy.
0
"Napiłbym się z nim wódki"
i nie jest tu mowa o @Danny Gaucho .
"Powiem tak. Spośród wszystkich kandydatów najlepiej znam Andrzeja Dudę. Znamy się osobiście. Wielokrotnie spotkałem się z Andrzejem Dudą w parlamencie. Poznaliśmy się w Krakowie. Cenię prezydenta jako człowieka i to sympatyczny polityk. Chętnie na biesiadzie napiłbym się z nim wódki. Jest osobą reprezentacyjną. Jeśli chodzi o poglądy, to cenię go bardziej niż Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie zagłosuję na Andrzeja Dudę.
- Z jakiego powodu?
Nie może być tak, że prezydent pełni rolę przekaźnika, a tak zachowuje się Andrzej Duda.
- Czyli wychodzi na to, że krzyżyk postawi pan przy nazwisku: Trzaskowski?
Decyzję podejmę, gdy dojdzie do II tury. Na razie liczę na to, że to ja pojawię się w II turze."
1
@kerouac ja ewentualnie jak straż przyboczna Yojimbo.
5
@Misanthrope finish him
1
@Bobo25 niemozliwe nie istnieje.
0
Remis mial byc.
0
@janbuzd bylo, ale co zrobisz. Zoltek moglby przejac korpus Olechowskiego, mialby wieksza szanse.
4
@kosmos91 https://images.livemint.com/img/2020/01/14/600x338/GettyImages-1151748727_1578991269881.jpg
2
Poznanskie klimaty.
https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/4a/a6/5ed8a839551d9_o,size,640x400,q,71,h,0bf9b0.jpg
0
@FC1899Barca jest moc.
Zgubilem wideo faceta, ktory lata spedzil na filmowaniu takich zjawisk w Stanach, oprawial to do tego muzyka Steve Roacha, mniej wiecje cos takiego_
Fajnie sie slucha podczas burzy.
@Ermitano
0
@janbuzd Co tu powiedziec, niby wyglad i prezencja malo wazne, ale jednak troche (bardzo) tak. Ma latke wlasnie menela i kandydata niepowaznego, a jest przeciez wolnosciowcem wiekszym niz np. Bosak. Malo elokwentny, broda.
@JimMorrisonFCB hehe dobre
@Misanthrope to tez ;)
1
Bohater, na ktorego nie zaslugujemy. Szukam dla niego fajnej nazwy, moze jakis fan Marvela cos wymysli.
https://pbs.twimg.com/media/Ea0j1PiX0AE-d3_?format=jpg&name=medium
5
https://x.com/i/status/1273655606927339520
0
tyle czasu mial
0
@Esio moze byc.
3
Fajnie gdy realizator wylapuje takie smaczki.
0
@Esio Didgeridoo mam i nawet troche (kalacze) gram. Ten Hang Drum ma swietne brzmienie, wydaje mi sie, ze uzywal go Pat Mastelotto, ale pewnosci nie mam w kadzym razie, fajnie sie tego slucha.
A tu jak myslisz jest ten insturment czy raczej nie?
p.s Hammondy bardzo lubie, mimo, ze tracja myszka, ale tak jak pisales - mozna z nich wiele wydobyc.
W tej audycji byly raczej nietypowe, zabawne przyklady.
2
@Ermitano no to zaraz bede mial nocke z Dead Can Dance.
1
@Esio Ostatnio @semafor polecil mi ten utwor. MOze tez Tobie sie spodoba.
Fajna audycja leciala w Trojce
Studio el muzyki, ktore normalnie jesto na temat elektorniki) o organach Hammonda, bardzo ciekawe brzmienia, takie niby tandetne, ale nie do konca.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2533139,Studio-el-muzyki-16-czerwca-godz-2205
oraz Analogue Birds
1
@kerouac Znam go tylko chyba z jednej roli, ale strasznie mnie smieszyl, to znaczy bardzo mnie smieszyl.
1
@Mesi12 |
Oriana Fallaci : „Są dwa rodzaje faszystów- faszyści i antyfaszyści”
1
@norbi77 To jesli jeszcze nie widziales, i chcesz sobie "poprawic" humor to wlacz Tanczac w Ciemnosciach. znam ludzi, ktorzy placza po 5 min pod koniec tego filmu.
0
@Karzel troche zawiodl, fakt.
4
TikTok, Menelove+ (geneza), biale wino, S.Zoltek
http://tiny.cc/yphzqz
1
@Chakalaka Fajny album.
2
@Janiama bardzo lubie.
3
"Nadużycie w przebraniu seksualnego wyzwolenia
W Niemczech w latach 60. XX wieku ludzie w niektórych kręgach postrzegali seks z dziećmi nie jako tabu, ale jako postęp.
Jedną z kluczowych postaci takiego myślenia był berliński profesor psychologii Helmut Kentler. Dziś jest jasne, że był niczym innym jak swatką dla pedofilów. Ale przez długi czas był powszechnie postrzegany jako wizjoner i jeden z najwybitniejszych niemieckich seksuologów lub ekspertów od seksu."
https://translate.google.com/translate?hl=&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.dw.com%2Fen%2Fgermany-allowed-pedophiles-to-foster-children%2Fa-53839291