La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

0

Nie wiem czy to jakaś profanacja, ale zacząłem dodawać cytryny do Yerby i jest o niebo lepsza :D

3

@MesQueUnClub_87 E tam profanacja. Bardzo fajny zabieg. Ja nie lubie tych smkowach yerb (oprocz moze miety boldo), ale latem cytrynka wchodzi jak znalazl.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 w jedzeniu i piciu nie ma czegoś takiego jak profanacja, tylko co kto lubi. Także smacznego!

0

@Kamil92 Niby tak, ale jak zabierzesz ze sobą w podróż keczup Tortex i zalejesz nim pizze w Sycylijskiej restauracji to raczej nie posiedzisz tam zbyt długo :D tak samo w niektórych miejscach na ziemi rozcieńczanie Whiskey czymkolwiek jest traktowane jak założenie skarpet do sandałów.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 rozumiem co chcesz powiedzieć, ale to ich problem a nie mój czy Twój :) Jak będziesz chciał zalać sycylijską pizzę Tortexem to nikt nie ma prawa Ci tego zabronić :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?