0

@mrboom Wcale nie jest powiedziane ze Bayern to opier.. to znaczy wygra.

5

@Hiacynk Oby Ronnie go nie olal za bardzo. Powinien wygrac. Tez uwazasz, ze to byly najlepsze polfinaly w historii?

2

Bayern sie naprawde wczoraj dobrze bawil. Rozklepali amatorow i mieli przy tym niezly ubaw i poczucie jednosci.

1

2

"To nie kryzys, to efekt."

2

Ma ktos tego mema z 4 facetami i Barcelona na pornhubie?

1

LM nie jest taka wazna. :)

2

@Hiacynk historyczny wieczor, z roznych wzgledow.

0

Gary Lineker, Rio Ferdinand, and Owen Hargreaves

1

Zarzad,
Brak jakosci u niektorych zawodnikow, po prostu zbyt slabi,
Braki mentalne - brak zespolu
Srednia wieku i co za tym idzie przygotowanie fizyczne.

0

@damianex10 hehe .

4

@Hiacynk jak on lapie luz , to jest pozamiatane

1

@thegame1997 tez go nie lubie

1

@DaPi Psychogierki Rummenige na kilka dni przed spotkaniem zniszczyla Matsa.

0

@kerouac ja na przyklad od miesiecy pisalem, ze bedzie 8-2 dla Bawarian, zrobilem nawet skrina, ale nie moge go znalezc.

0

@damianex10 zabraklo troche intensywnosci

0

@barteq ma niesamowitego nosa.

0

@maatiixx Varane :D Bo u nas to w sumie do co drugiego by pasowalo - z Barto na czele

0

"Chcę pokazać swoją twarz. Ta porażka jest moja. To ja ponoszę za nią odpowiedzialność"

3

Müller znowu typowa dla siebie bramka - pozycja pajaka. Jest jednak skarbem dla Bayernu.

4

@Hiacynk niesamowite to bylo. Widzialem koncowke.

3

Dobrze, ze chociaz O'Sullivan w finale. Swietna koncowka meczu.

3

@Kiepu a 7-0 z Barca w dwumeczu?

0

Rummenige wiedzial co mowi.

1

To moze ten Herr Flick do nas

2

Moze nawet dobrze, ze rewanzu nie bedzie.

1

Brazylia vs Niemcy 2014

0

Ja pierd. akurat z Bayernem.

0

Eyetime od konca lutego juz nie dziala, a sam Jean Reno mi polecal.
https://www.eyetime.com/

#joey

0

@jeyx77x Nie pisalem o tym, ze takie druzyny daleko zachodza, tylko, ze zachwycja. W LM moze jest o to troche trudniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?