Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom Wcale nie jest powiedziane ze Bayern to opier.. to znaczy wygra.
5
@Hiacynk Oby Ronnie go nie olal za bardzo. Powinien wygrac. Tez uwazasz, ze to byly najlepsze polfinaly w historii?
2
Bayern sie naprawde wczoraj dobrze bawil. Rozklepali amatorow i mieli przy tym niezly ubaw i poczucie jednosci.
1
Oceny L'Équipe
https://pbs.twimg.com/media/EfafcqSXsAA4LGA?format=jpg&name=medium
2
"To nie kryzys, to efekt."
2
Ma ktos tego mema z 4 facetami i Barcelona na pornhubie?
1
LM nie jest taka wazna. :)
2
@Hiacynk historyczny wieczor, z roznych wzgledow.
0
Gary Lineker, Rio Ferdinand, and Owen Hargreaves
1
Zarzad,
Brak jakosci u niektorych zawodnikow, po prostu zbyt slabi,
Braki mentalne - brak zespolu
Srednia wieku i co za tym idzie przygotowanie fizyczne.
0
@damianex10 hehe .
4
@Hiacynk jak on lapie luz , to jest pozamiatane
1
@thegame1997 tez go nie lubie
1
@DaPi Psychogierki Rummenige na kilka dni przed spotkaniem zniszczyla Matsa.
0
@kerouac ja na przyklad od miesiecy pisalem, ze bedzie 8-2 dla Bawarian, zrobilem nawet skrina, ale nie moge go znalezc.
0
@damianex10 zabraklo troche intensywnosci
0
@barteq ma niesamowitego nosa.
0
@maatiixx Varane :D Bo u nas to w sumie do co drugiego by pasowalo - z Barto na czele
0
"Chcę pokazać swoją twarz. Ta porażka jest moja. To ja ponoszę za nią odpowiedzialność"
3
Müller znowu typowa dla siebie bramka - pozycja pajaka. Jest jednak skarbem dla Bayernu.
4
@Hiacynk niesamowite to bylo. Widzialem koncowke.
3
Dobrze, ze chociaz O'Sullivan w finale. Swietna koncowka meczu.
3
@Kiepu a 7-0 z Barca w dwumeczu?
0
Rummenige wiedzial co mowi.
1
To moze ten Herr Flick do nas
2
Moze nawet dobrze, ze rewanzu nie bedzie.
1
Brazylia vs Niemcy 2014
0
Ja pierd. akurat z Bayernem.
0
Eyetime od konca lutego juz nie dziala, a sam Jean Reno mi polecal.
https://www.eyetime.com/
#joey
0
@jeyx77x Nie pisalem o tym, ze takie druzyny daleko zachodza, tylko, ze zachwycja. W LM moze jest o to troche trudniej.