11

@viscaelbarca12 Bo bylo i jest nadal.

1

Mauricio Isla przechodzi do Flamengo.

0

Ciekawe trybuny w meczu Cruz Azul


---
Dorlan Pabon - ladnie ulozyl stope.
https://streamable.com/hdvisd

1

@Hiacynk to co? Avatary z czarna przepaska?

3

@Danny Gaucho Dlatego zarzadzaja UE, razem z Francja zreszta ;)
@kerouac to zdanie ciagle aktualne :)

1

@Kurkmen @Slazmi Messi milczy, bo raz - nie ma osobowosci typowego kapitana, dwa - gdyby kolejny raz zaczal mowic frazesami w stylu - musimy sie zmienic, intensywnosc itd, to moim zdaniem tez by to dobrze nie wygladalo.
Czas na kawe na lawe (1050), czas na to by poznac jego mysli, ale wtedy moze byc naprawde zimny prycznic dla wielu. Sam dla siebie musi tez byc krytyczny.
Przeprosic tez powinien.
Bo to nie byl poziom LM, mozna przegrac , nawet wysoko, ale po walce - no chyba , ze mentalnie i jakosciowo Bayern to mistrzowie, a my amatorka.

0

@Slazmi Bayern nas kopal i gdzie wtedy byles? ;)

0

@cules100pro a Sampaoli?

3

0

@Tekeruto zalezy jak czesto drukujesz, co itd. Jesli rzadko to laser.

0

2

@Hiacynk czwarta chyba raczej tez.

0

@damianex10 dzialo sie

0

ale kiksy w koncowce

0

@marcin000019 kiedy?

1

Nie wiedzailem, ze sponsor przeznaczy kase na hospicjum przy pewnej liczbie breakow 100 (80??)

0

@Janiama co dokladnie?
@klaudiusz_blau hehe

1

@Janiama W dwumeczu pewnie by wygrali. Jeden mecz inna psycha, latwiej o pojedyncze bledy najslabszego ogniwa.

0

Jeden mecz, trzeba miec psyche.

11

Obojetnie jak to sie skonczy, to jednak wszystkie druzyny oprocz Barcy graly w pilke i walczyly.

0

Sterling amator - tak sie nie odychla :D

1

brawo VAR !

2

Kibice Barcy w tej chwili - wszyscy jestesmy skautami.

0

@badej60 no i wykrakales.

3

Niby odwaznie, ale i tak dosyc ogolnie. Ciekawe czy potrzeba glebokich zmian byla tez przed tym felernym meczem.

0

@badej60 Lyon skoncyz jak Atalanta?

0

@robsesh przeciez ja tego nie kwestionuje. To juz inny temat.

4

@Mula Maldini .

0

@robsesh Nie oceniam go po tym meczu. Po prostu dla mnie sredni, w sumie Paulinho i Vidal tez. Tamtez inny Vidal rowiniez, Yerry Mina i cala masa tego typu zawodnikow.
Byc moze w innym zespole sprawdzi sie lepiej. Bardziej mi chodzilo o czas, ile mozna czekac.

5

podanie zewnetrzna Rudego.
https://streamable.com/10wvns

panowie od snooker @Hiacynk @Chakalaka @Jordi10@Slazmi jaka tu byla rotajca, gdzie uderzyl bilke :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?