Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Uwazasz, ze Neymar by zatrzymla Niemcow w 2014 czy tylko zminimalizowal tragedie?
1
@semafor ogolnie slucham w tej chwili tych ich beatlesowskcih utworow typu She is so heavy, day tripper itd.
oraz oczywiscie
1
Gnabry - czlowiek wielu talentow.
0
@LuisSalvano Nasi pilkarze chyba w ogole tego jako oplucia nie odebrali. Jak to widzisz, bo chyba bardziej w temacie jestes.
0
@Bartek22 Bayern, Real, Legia.
9
Bayernu nie lubie tak samo jak Realu, Lewy tego nie zmieni.
Nie przepadam za obecnym PSG, ale kojarze nie tylko szejkowe, ale rowniez normalne PSG z Ronaldinho czy Raiem, takze na pewno beda za zabojadami w finale, a poza tym gdy Neymar nie pajacuje i gra swoje, to swietnie oglada sie nie tylko jego techike i szybkosc, ale rowniez walecznosc.
Naplul na nas? Tak, ale naplul tez ostro na Bartka.
1
@semafor Tak, stalowy Piotr Ratajczyk.
1
Lubicie dewocjonalia? Tutaj swieczka Peter Steele
https://www.superstarcandles.com/uploads/4/0/0/4/40040815/s369787569345687223_p124_i1_w844.jpeg
a tu inne
https://www.superstarcandles.com/store/c2/Musician_Candles.html
0
@kamilo0066 oby szachow nie bylo tylko dobry meczyk. Moga tam namieszac DiNeyMb
0
@kamilo0066 a co obstawiasz?
1
3 - 0 niby wysoko, ale Lyon pieknie powalczyl. Wstyd panowie z Barcy.
0
Lewy jak Cejrowski . po polsku to obcokrajowcow :D
0
Flick troche nacpany.
0
W dupala gra Goreztaka z Müllerem
0
@Ermitano setek? Kurde nie przezyje tego. Szkoda.
0
Dopiero wlaczylem. Bayern co tak slabo, tylko 2-0.
0
@Kidd dzieki, zapamietam.
0
@Hiacynk video skasowane :(
1
@Hiacynk na poczatku myslalem, ze to avatar Gustavo Fringa z Breaking Bad, ale gdy wzialem lupe, to widze facjate Barcy po meczu z Bayernem.
0
Dla fanow The Wire / Prawa Ulicy. Tak przypadkowo napatoszyl sie ten filmik. Ogolnie tragicznie to wyglada, ale przypomina sie nisamowicie klimat tego serialu.
#baltimore
1
@Coutinho007 oby, oby.
2
@Coutinho007 ja tam przestalem sie ludzic. City i taktycznie i fizycznie jest silniejszy, a my co? Na farcie z Bayernem.
5
@ShawnC przeciez City nas rozjedzie, jakie emocje.
0
zaskroniec ;)
1
@Hiacynk dopiero nadrabiam
0
@msmsms jestem oczywiscie za Lyonem, ale smaczek bylby lepszy Bayern vs PSG w finale.
@Hiacynk dobry wieczor
7
A jedank francuski final.
5
Ostry cien Messiego
0
Swietnie Klostermanm
0
@Arkon a to co innego, zwracam honor.