5

Taki feeling MS czy Europy przez ten jeden mecz.

2

@Chakalaka jeden z najwiekszych muzykow w ogole.

1

@Filip_10 W jakim stanie jest bateria? Czesto ona powoduje spowolnienie systemu.

3

Mark Knopfler konczy 71 lat.

45 niezapomnianych sekund



13 minut probowal dodzwonic sie do Elvisa.

3

@Misanthrope Load akurat bardzo lubię

2

@Hiacynk nie znam się, ale oglądam i jestem za OSa.
Robertson zyskał sympatię , za live Long and Prosper , ale go już nie ma.

3

@Misanthrope znam ludzi, dla których "Black albumu" to już nie Metallica ;)

0

@BarcaInfo widziałeś to w szerszym kadrze i inne foty z tego spotkania?

2

@Chakalaka Już 29 lat?
Ciekawe czy dożyjemy : "mija setna rocznica wydania Czarnego Albumu"
;)

2

Ronnie O'Sullivan VS Earl Strickland


10

W koncu jest, dlugo czekalismy! Dietetyczna woda.
https://i.redd.it/aaqatsz4i8z21.jpg
@SeeleyBooth

10

5

Neil Robertson z planety Volcan. Swoja droga volkanska logika i brak emocji dobrze pasowalyby do snookera.


4

"Súčasná Barcelona už nie je rovnaká ako predtým. Samozrejme, má Messiho. Hráč ako on je vždy schopný urobiť niečo brilantné. Ale on sám proti Bayernu nebude postačujúci. Barcelony sa neobávam."

7

Gol, asysta Banegi.
https://streamable.com/mueg2s

5

karne w snookerze

4

@Mario96w mowisz, ze tak na chacie na bacznosc staje i spiewa ? No wlasnie sobie to wyobrazam :D

2

@masakrator05 no i Ronaldo sobie nie ponuci.

2

Hit and hope - to moja taktyka.

2

@Hiacynk to tez, to tez. W sumie racja, jutro sie zaczyna.

0

@dominik127pl a no wlasnie - zdziwil mnie wtedy ten ban na maksa. Nie wiem, czemu po prostu nie usuneli.
Sorry!

1

@fcbarcafan19 czyli jednak rzadowa telewizja.

7

3 dni 0 godzin 13 minut

4

@losiek100 nie wiem, na pewno jakas patriotka.

5

Ludzie czepiajacy sie TVP, szukaja tylko dziury w caly. Tak zle nie jest. :)
https://pbs.twimg.com/media/EfJRBSyUwAEMU8K?format=jpg&name=medium

2

@Hiacynk tak, a potem sport. Bede zerkal na LR.

2

To zaczynamy. Niestety obejrze max 40 min.

"He is actually still quite good ;)"

19

Niemcy maja szczescie, ze maja Rummenigge. Zabawny gosc wsrod ponurego narodu ;)

4

@MesQueUnClub_87 kobieta, a Ty sie wcinasz. Masakra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?