Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SHIBA zabaw sie w mythbusters
1
Alexis ;) .
i tak go lubie
2
Patrick Vieira czy Yaya Toure?
@Hiacynk
0
@damianex10 to nie fejk.
0
Fake?
https://pbs.twimg.com/media/Eery5NyWkAIiAnV?format=jpg&name=small
0
@lucas/catalan mi sie bardzo podoba, oporocz tych sztucznych piersi.
1
@Triv44 jeszcze Wolownicze Zolwie Ninja i Kapitan Planeta , Wredniak i Bałwan w swych latających maszynach. oraz Beavis and Butt-Head
2
@Triv44 jednej nie mam, ale He-Man byl fajny, Jetsonowie, Pomyslowy Dobromir.
0
Marco Federer / Roger van Basten
https://www.instagram.com/p/CDd5Un2C2Rf/?igshid=1nugodpol2hew
1
@SHIBA Mothra ;)
czytalem ostatnio cos ciekawego - moze zrobisz z tego matrial? Slowa kluczowe:
Pierre-Simon Laplace
Kevin Hamilton
Takatoshi Sakazaki
Uniwersytet Hawajski
3
5 sierpnia 1884. urodził się Ludwik Hirszfeld, polski lekarz, bakteriolog i immunolog. Wprowadził oznaczenie grup krwi jako 0, A, B i AB. Odkrył również przyczynę konfliktu serologicznego, co uratowało życie wielu noworodkom, za co w 1950 r. był nominowany do Nagrody Nobla.
0
@kazbychu zbyt duza gestosc
7
A to bylo?
0
2
@Janiama fajny zespol
0
@lucas/catalan swietna!
0
@WisniaKala @LuisSalvano @Szreko @tadzik447 @Mareeek2050 bolalo? W skali 1 do 10
0
@JimMorrisonFCB ja znowu Bieszczady, ale niestety nie tak czesto.
0
@LuisSalvano a Ty masz Barce i co jeszcze?
0
@LuisSalvano myslisz, ze wciagaja, czy tylko wciagja wtedy, gdy ma sie charakter podatny na uzywki (mam na mysli tez gry, seriale, hazard, a nie tylko alk. papierosy)?
5
@tristan87 @kerouac @tadzik447 @PatrykBarcelona ja podobnie do @Esteban_ nie mam, ale lubie. NIe kazdemu jednak pasuja. Moje ulubione to kolorowe u kobiet.
https://i.pinimg.com/originals/5b/16/5c/5b165cde975c0847ccdec8b77367bdbc.jpg
6
Tatuaze? Macie, nie macie, lubicie, nie lubice?
"Tatuaż zdobi twoją pierś
I w twojej głowie pełno tatuaży
Gdy w jednej chwili zmieniasz się
I jest ci tak dobrze dobrze dobrze
I ja to znam
Jest ci tak dobrze dobrze
Gdy nie boisz się nie"
1
@JimMorrisonFCB Tatry tez piekne.
6
Patagonia.
https://media.nomadicmatt.com/18patagonia000.jpg
https://media.nomadicmatt.com/18patagonia004.jpg
https://media.nomadicmatt.com/18patagonia005.jpg
https://media.nomadicmatt.com/18patagonia006.jpg
1
@kerouac ja na salate ze smietana octem i cukrem
1
@kerouac fajna sprawa, zara se sprawde.
3
@kerouac mam duzy szacunek do ludzi, ktorzy oszczedzaja, nie bede jednoczesnie sknerami. W sumie caly czas profitujemy od czasow gdy pierwsi ludzi zaczeli epoke oszczedzania.
ps. jest teraz taki gatunek czlowieka homo datus przydatnosci spozycius - ma fobie przeterminowanych porduktow.
2
@kerouac kurde znowu taka dluga dyskusja nie wiem czy ograne, tylo zerknalem.
@NGTRX to byly moje obserwacje, na ktore wcale czasu nie poswiecilem. Jestem tu codziennie i i pewne rzeczy nawet jesli bym chial je wyprzec, to i tak nie da sie tego zrobic.
Czy moge sie mylic? Moge.
0
@Pawel1980 Panie kolego, moze Pan nie zauwazyl, ale ja sie pytalem, a nie stwierdzalem, a frustracje prosze wyladowywac gdzie indziej.
Pytac chyba mozna, skoro ludzie odczuwaja dusznosci? Pewnie to psychotomatyczne, ale niech Pan kolego nie odbiera przyjemnosci pytania i sie sztucznie nie oburza.
Pozdrawiam rowniez zone na froncie, bo na pewno ma ciezko.
0
@Pawel1980 chciałbym po prostu widzieć jak długo jest to non stop
Panie Kolego :)