Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo a juz sie wykaraskal po tym urazie i co to w ogole bylo?
2
@damian.09 wow - ale fota !
6
Ślonski łobiod - Pulp Fiction po śląsku
1
@Chakalaka Lubie ten wyspiarski humor i chyba w sumie tymi usmieszkami sie zdradzil. Maja czesto dystans i fajnie.
6
Nie znam Ronniego zbyt dobrze, ale robi se jaja czy tak na serio?
50
A Sasin's Cradł.
https://pbs.twimg.com/media/EfCpTkrWkAAnfRM?format=jpg&name=small
0
@don'T.R.I.P.e polecam w kinie, chociaz na dobrym tv tez sie da.
2
Steven Wilson (Porcupine Tree) - "nie kazdego dnia spotykasz swoich muzycznych bohaterow wszechczasow. Kilka chwil temu spotkalem w Finlandii pana Richarda D. Jamesa aka Aphex Twin (AFX Blue Calx Bradley Strider Caustic Window GAK Q-Chastic Phonic Boy on Dope Polygon Window Power-Pill Soit-P. P. The Dice Man The Tuss).
Kazdy kto mnie zna, wie ile to dla mnie znaczy.
Bardzo mily facet"
http://tiny.cc/khumsz
2
@PrinceDamon dasz rade, zobacz co oni po tych czekoladkach wyprawiali.
@Chakalaka tam jest ukryte przeslanie, dla mnie oryginal to juz gleboki David Lynch. Piekny, momentami beztroski, ale bardzo niepokojacy i tajmniczy utwor.
2
Psychoza w fabryce czekolady.
Pure Imagination
oryginal
Primus
0
@don'T.R.I.P.e w kinie widzial?
niesamowity moment w sciezce dzwiekowej
1
@SHIBA Vogoni moim zdaniem.
3
https://x.com/i/status/1292045249049759744
23
Ronaldinho i Puyol.
1
@Hiacynk mega kontrola pilki i balans ciala. Taki zidanowski.
2
@mr_robot aaa czyli Cement to nie literowka, sprytnie.
A Messi ze sznurkeim wokol ramion czy Gnarby?
0
@MichalZZZ jeden z najlepszych meczow w historii MS.
6
Leniuch, imprezowicz, bawidamek. Nie lubil trenowac, nie lubil bramkarzy, nie lubil niczego. W jego mniemaniu, jest najlepszy w historii. @kerouac
---
Zapomniana dycha???
@Hiacynk
3
@Chakalaka @MichalZZZ @Hiacynk
fajna fota, ale w dpe dostali.
https://pbs.twimg.com/media/Ee50pFiWAAE3b-6?format=jpg&name=medium
4
Wasze ulubione gwiazdy Seria A (z tego obrazka)?
https://pbs.twimg.com/media/Ee50ScoXkAAHMfv?format=jpg&name=900x900
3
@SHIBA przepiekny letni wieczor, z dobrym zarciem i muzyka.
0
@barteq to patelnia typowo od gaz. Wtedy najlepsze efekty. Nie wiem, czy to jeszcze maja w asortymencie.
1
Klasyk klasykow.
We are the music makers
And we are the dreamers of the dreams
1
A Ronnie co ma taka slabosc do Azjatow?
2
@Chakalaka no wlasnie podejrzanie to wszystko brzmi. To znaczy zbyt znaja sie na fachu by byc tylko komentatorami.
1
Kim sa kometujacy snookera? Sami cos graja?
0
@barteq o dziwo ona jest z Ikea. Czyscze sola i od razu przeciram by lekko oliwa sie pokryla i tak zostawiam. Mam juz pare lat, jest dosc ciezka ale nieduza, wiec poreczna i rdzy nie mam.
Bez porwonania do teflonu - jesli chodzi np. o steki. Bo jajek to nie polecam na nie robic, tutaj znowu teflon gora.
4
Antrykot z patelni zeliwnej, z maslem "czostkowym", pieprzem, sola gruboziarnista i cytryna.
Oddes lubi to.
0
@kubix05 a ten miedzy Lomnickiem a Klosowskim to kto?
4
"pamiętam jak kupowali Messiego za miliony"
Od wczoraj trochę śmieszy