1

@MichalZZZ w takich statycznych dyscyplinach dużo od komentatora zależy.

2

@MichalZZZ golf to bardzo trudny techniczie sport - moze niezbyt wymagajacy fizycznie, ale wachlarz uderzen i kombinajci jest duzy.

2

@Hushovt swietny serial

0

@YoNoEntiendoNada Hewitta rzeczywiscie swietny. Roddick w sumie pasuje do tej epoki.

0

@Chakalaka odwaznie, ale w sumie czemu nie. U mnie chyba remis.
Tez nie zapraszam.

0

@YoNoEntiendoNada jeden z moich ulubionych zawodnikow.

2

Niezapomnianie sceny z seriali:
SPOJLER (gruby) BCS
Mike vs Tuco


4

Dzis mega muzycznie na LR i dobrze.
Takie perelki to lubi sobie Quentin Tarantino wyszukiwac, ale nie tym razem.

@Chakalaka

ps. najpierw oznaczasz, a potem sprawdzasz czy zbanowany - klasyk.

1

3

Kto pamieta?
+34° 59′ 20.00″, -106° 36′ 52”

0

@ArterkHD chyba zmarl niedawno

0

@JimMorrisonFCB na to wyglada

2

@nieprzysiadalnosc a ktore wykonanie echoes lubis naj?
@VamosRakieta dzwony robia robote, na sluchawkach jeszcze w koncowce dlugo sluchac

1

@robsonrob ciezko cos wybrac tak na szybko, a wielu uzytkownikow tez swietne kawalki wstawilo.
#niesmiertelnosc

9

1

@JimMorrisonFCB kilka miesiecy temu sluchalem ich fajnego koncertu, ale nie mam juz linka.

@Janiama pewnie, ze sie nie skoncza. To nasze dziedzictwo kulturowe.

2

@sawyer00 kosmos utwor. Nie wiem w sumie ktora z 4 pierwszych lubie najbardziej.

5

@Janiama naprawde nie wiem co wybrac, bo takich utworow, ktore sie nie nudza jest mnostwo.
Jedna z piekniejszych ballad - do not fade away DCD



znowu smutna ballada - Beefheart


Masywni - unfinished sympathy


Calling Elvis live -


Genesis - Firth Of Fifth - szczegolnie druga czesc


Watermelon in Easter Hay


oraz najsmutniejszy utwor JMJ.


by nie bylo tak smutno to TFF - head over heels


aktualizacja
Orfeusz


3

@JimMorrisonFCB ten Gilmour w tym utworze to jest kosmos.

1

@Hiacynk tego od niego oczekuje...

0

@boixos1944 to jest kurde piekny utwor. Troche kiczowaty zreszta podobnie do the longest summer - ale piekny i od nich zaczalem sluchac Pata.

0

@domin682 nie znam niestety. Kojarze tylko - Leningrad Cowobys.

4

0

@Encore o Freda tzn freda.

0

serio ktos tego milego uzytkownika podkablowal? Nie mozna bylo usunac mu po prostu komentarza? eeeeh

3

@Janiama dobry muzyk.

18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?