No tylko niestety ludzie "lecą" na taki populizm. Tzn mam nadzieję, że socios okażą się mądrzejsi i nie polecą na same slogany. Problem może być w pamięci. Niewielu będzie pamiętało lub będzie sobie chciało przypomnieć co Rosell mówił na temat umowy z UNICEF ;/ Wybory są tym co mnie w tym sezonie najbardziej przeraża.
Ilu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć na stronce fanowskiej Barcy ? ;) Tak sobie wyobrażam właśnie bycie kibicami jednej drużyny. Z rad na pewno postaram się skorzystać bo też już się na Hiszpanów, a nawet Katalończyków natknąłem, także jeśli poszukam na pewno będę miał z kim pogadać. Dzięki za podpowiedzi ;)
Za rok-półtora będę się starał o Erasmusa, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Język po wakacjach zaczynam, ale nie wiem jak będzie ze średnią ocen (tzn czy mnie zakwalifikują). Akurat UWr prowadzi wymiany z uniwersytetami z Barcelony także byłoby idealnie. Chętnie bym pogadał z ludźmi o sprawach, o których piszesz.
Co do proporcji to wydaje mi się, że w Barcelonie proporcje są jednak bardziej nakierowane na przedsięwzięcie sportowe, ale wiadomo, że nie można zapominać iż klub piłkarski to także firma. Tylko wydaje mi się również, że optymalnie by było jakby klub piłkarski był firmą non profit. I to nie tylko na papierze, ale i w praktyce.
Barca miała liczne zobowiązania to jasne, płaci piłkarzom 58mln euro za sezon (swoją drogą słusznie, są najlepsi, tylko jeden gracz z obecnego składu dostaje za dużo, ale nie chcę na nowo rozpoczynać dyskusji), ale dalej nie jestem pewien jak to było z tymi żądaniami Eto'o. Możliwe, że te doniesienia prasowe były prawdziwe, a możliwe że nie. Przynajmniej ja tak na to patrzę.
Ludzie po co ta napinka. Każdy normalny kibic wie, że najważniejszy jest najbliższy mecz czyli Valencia. Potem zaczniemy myśleć o VFB. My sobie tylko spekulujemy na temat finału. Mówimy jaki byśmy chcieli widzieć albo jaki nam się wydaje, że będzie. Przecież nikt tu nie lekceważy VFB. Osobiście mam do Nich duży szacunek chociażby za to jak zagrali w pierwszy meczu. A jeśli tak zagrają w drugim to będzie ciężka przeprawa i tego czego się najbardziej boję to rozprężenia po strzeleniu bramki, a śni mi się po nocach że wygrywam 2:0, a w drugiej połowie w 5 minut tracimy 2 bramki i odpadamy. Ale nie uważam, że czymś złym jest pospekulowanie sobie jaki mógłby być finał albo jak poszczególne osoby go widzą ;)
Zażyję Cię, mam "już" nawet prawo jazdy ;) Nie odwracaj kota ogonem, ktoś kto uważa, że to Laporta wymyślił mes que un club nie jest kibicem Barcelony dłużej niż rok, może dwa ;) A jeśli jesteś nim dłużej to jeszcze gorzej o Tobie świadczy, jako o kibicu, który nie interesuje się drużyną której kibicuje ;)
A skąd masz te jakże dokładne informacje ? :D A ten cytat nie miał być dokładny, ale miał oddawać to co napisałeś. I nie mów mi, że miałeś coś innego na myśli xd
To co pisze misugi jest prawdą ;) A poza tym znalazłem na własny użytek pewien artykuł o Eto'o w Interze.
"Wczoraj pisaliśmy o tym, że w ostatniej chwili do walki o Kameruńczyka włączył się Milan. Nie była to walka udana, bowiem Eto'o zaakceptował ostatecznie ofertę Interu. Wymiana była zagrożona głównie za sprawą niezdecydowanego piłkarza "Blaugrany". Wczorajszej nocy Eto'o zaakceptował pięcioletnią umowę, w ramach której zostanie piłkarzem Interu - donosi "Sky Sport".
W "La Gazzetta dello Sport" czytamy, że Kameruńczyk odbył rozmowę telefoniczną dyrektorem technicznym Interu Marco Branco, mówił z entuzjazmem o dołączeniu do nowego klubu. Eto'o chce swoimi bramkami sprawić, by spełnił się długo oczekiwany sen o zdobyciu Pucharu Mistrzów.
Eto'o dostanie 2 miliony euro za każde trofeum zdobyte przez Inter. Roczny kontrakt wyniesie 10 milionów euro." źródło wp.pl
Powiem szczerze, że nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, że Eto'o zarabia w Interze 12mln euro rocznie. Jeśli możesz to podaj źródło z którego zasięgnąłeś tych informacji.
Kibice mogą sobie być pewni. Ważne żeby piłkarze byli profesjonalistami i nie ulegali nastrojom ;) Pokazali już, że to potrafią obyśmy się nie zawiedli.
Co do "na wyciągnięcie ręki" to prawda jest taka że jeśli będziecie w niej trzymać jakiś kij to może się uda ;) Na chwilę obecną to Barca jest kroczek przed Realem (mimo że tabela wygląda inaczej), a ten kroczek nazywa się 1:0 w GD. Jeśli do końca rozgrywek wszystko będziemy wygrywać (obie drużyny), a GD zakończy się remisem to nic Wam to wyciąganie ręki nie da ;) I proponuję jednak mówić iż to na razie Barca jest bliżej tytułu, bardzo minimalnie, ale jednak bliżej
Jeszcze jedno dodam do koleżki xelnaij. Po Twoich wypowiedział w innych temat stwierdzam, że jesteś sezonowcem i obelgi z Twoich ust naprawdę po mnie spływają jak po kaczce. "Guardiola wymyślił sobie mes que un club" Hahahaha xD Dobre :D
Dokładnie tak, przecież od początku każdy normalny człowiek wiedział i wie, że decyzja o opuszczeniu klubu przez Eto'o nie wyszła od niego tylko do zarządu (kierowane przez wolę Pepa w tej sprawie). A jakieś gadanie o tym, że Eto'o chciał 12mln za sezon śmieszne bo oczywistym jest, że nie chciał.
Co do argumentu, że czy usłyszałem od Pereza o 97 milionach ? Nie, ale podały to oficjalne strony Realu i MU (92mln z tego co pamiętam) więc po co miałbym to słyszeć od Pereza ? A czy oficjalna strona Barcy podała, że Eto'o oczekiwał 12mln euro za sezon gry ? Albo sam Eto'o tak powiedział ? Albo Jego agent ? No chyba nie.
A wyzywanie od dzieci neo pozostawiam bez komentarza bo jest żenujące.
Żeby Cię jeszcze ten mięczak Bordeaux nie zaskoczył ;) Jestem zdania podobnego do 939. To jest czarny koń.
Co do finału to Chelsea teraz nie gra źle, ale dużo straciła przez nieobecność Cole'a i Essien'a. Hilario też nie pokazuje się z jakiejś wyśmienitej strony od kiedy zabrakło Cecha. Także Chelsea mi się nie widzi.
Tak jak ktoś napisał, przed losowaniem to jest wróżenie z fusów. Na razie w meczach 1/8 najlepsze wrażenie zrobił Arsenal, no i całkiem dobre Manchester.
Ja bym stawiał na powtórkę z 2005 roku albo finał zupełnie dziwny Lyon - Bordeaux ;)
Co do Messiego to jak zwykle dojrzała wypowiedź. Fajnie, że został ambasadorem dobrej woli i fajnie że towarzyszył mu na uroczystości Xavier ;)
A wiesz co to jest promocja akcji charytatywnych ? Ja jestem przeciwnikiem akcji typu wysyłanie linków wszędzie do pajacyka żeby pomóc. Ktoś chce to pomoże, proste, każdy o tym doskonale wie z reklam. I tym jest właśnie logo UNICEF na koszulkach Barcy, którą w kluczowych meczach oglądają setki milionów ludzi. To jest przesłanie "Pamiętajcie, jest coś takiego jak UNICEF".
guardiola89
To co napisałeś już było poruszane. Firma Nike musi mieć swoje logo to jest wiadome, nie jest to żaden sponsoring. Po prostu znak że dany producent wyprodukował te koszulki. Tego się nie ominie albo tak jak już pisałem trzeba by było założyć własną szwalnie ;)
Na prawdę ? Chciał 12 ? A mi się wydaje czy brutto ? Poza tym nawet jeśli chciał 12 mln netto to usłyszałeś to z Jego ust, było to fragmentem Jego wypowiedzi ? nie ? No właśnie.
Nie nazywaj mnie dzieckiem, skoro mnie nie znasz. To po pierwsze. Po drugie zważ na to, że rozmowy z Interem były prowadzone bardzo długo, nie była to kwestia końca okienka transferowego.
Po trzecie racz zauważyć, że nie podpisywanie kontraktu to wcale nie była inicjatywa Eto'o, tylko klubu. Eto'o chciał podpisać kontrakt z miejsca tylko z wyższymi zarobkami. Na co klub się nie zgodził, po czym wykazał się niesamowitą hipokryzją dając takie zarobki o jakie postulował Eto'o Zlatanowi...
No i już przeczytałem. Nie zgadzam się z panem trenerem chociażby co do "najlepszego zmysłu strzeleckiego". To jest po prostu wolny żart. No ale nie chce mi się już o tym rozpisywać bo zaraz mi się informatyka kończy ;) Także pozdro i ja już o tym na razie nie rozmawiam
Victor żadnej rywalizacji nie przegrywa (to do Srebny).
A co do samego artykułu to Vicente chce się spotkać z Valdesem bo widzi, że wokół tej sprawy jest za duży szum. Na pewno spyta się Go czy nie będzie "psuł" atmosfery i "siał fermentu" po wpadkach Ikera. Jestem o tym przekonany. Del Bosque widzi, że Casillasowi osuwa się grunt pod nogami i dlatego takie ruchy. W innym wypadku w ogóle by tej sprawy nie poruszał.
"polityka transferowa Barcy jest taka ,że jeszcze za piłkarza nie dali więcej niż 46mln"
Chciałem kolegom przypomnieć za właśnie do tego zdania się odnosiłem. A jest ono wierutnym kłamstwem. Bo w przypadku nie sprzedawania Eto'o na 99% została by z Nim podpisana nowa umowa. A Jego wartość rynkowa oscylowała w granicach 25-30mln euro. Dlatego też kompletną bzdurą jest pisanie iż najdroższy transfer Barcy opiewał na 46 mln euro.
I dalej, ja nigdzie nie napisałem, że nowo kupieni piłkarze nie pomogli w wywalczeniu 6 pucharów bo po to między innymi byli sprowadzeni. Ale nie można pisać, że byli to piłkarze znani i uważani za gwiazdy bo nie byli. Poza tym duża kwota z naszych transferów to nabytki przyszłościowe lub asekuracyjne (Henrique w razie przeciągającej się nieobecności Milito) dlatego takie porównania wydatków Barcy i Realu nie mają sensu.
Za Zlatana zagra Bojan bo Henry prawdopodobnie jest lekko kontuzjowany. I niestety ale mecz z Valencia nie będzie wyznacznikiem bo na VFB wraca Zlatan ;//////
Różnica jest też taka, że pieniądze na transfery w Barcelonie rozłożyły się na dwa lata mniej więcej w podobnych proporcjach, a Real rzucił kasą w jeden - dwa tygodnie. Dlatego tak to wszystkich zszokowało i zniesmaczyło. Poza tym Barca kupuje zawodników raczej nieznanych, z przyszłością (duży wyjątek Zlatan, mały wyjątek Hleb, Maxwell). A Real stawia na już mega znane nazwiska. To jest ta zasadnicza różnica.
0
Nie chcę pisać, a nie mówiłem, ale... A nie mówiłem ? ;)
0
To ma w takim razie zrobić wierny swojej dziewczynie, w dodatku niepijący student ? :D Chyba się nie odnajdę w tym towarzystwie xd
0
No tylko niestety ludzie "lecą" na taki populizm. Tzn mam nadzieję, że socios okażą się mądrzejsi i nie polecą na same slogany. Problem może być w pamięci. Niewielu będzie pamiętało lub będzie sobie chciało przypomnieć co Rosell mówił na temat umowy z UNICEF ;/ Wybory są tym co mnie w tym sezonie najbardziej przeraża.
0
Ilu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć na stronce fanowskiej Barcy ? ;) Tak sobie wyobrażam właśnie bycie kibicami jednej drużyny. Z rad na pewno postaram się skorzystać bo też już się na Hiszpanów, a nawet Katalończyków natknąłem, także jeśli poszukam na pewno będę miał z kim pogadać. Dzięki za podpowiedzi ;)
0
Za rok-półtora będę się starał o Erasmusa, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Język po wakacjach zaczynam, ale nie wiem jak będzie ze średnią ocen (tzn czy mnie zakwalifikują). Akurat UWr prowadzi wymiany z uniwersytetami z Barcelony także byłoby idealnie. Chętnie bym pogadał z ludźmi o sprawach, o których piszesz.
Co do proporcji to wydaje mi się, że w Barcelonie proporcje są jednak bardziej nakierowane na przedsięwzięcie sportowe, ale wiadomo, że nie można zapominać iż klub piłkarski to także firma. Tylko wydaje mi się również, że optymalnie by było jakby klub piłkarski był firmą non profit. I to nie tylko na papierze, ale i w praktyce.
Barca miała liczne zobowiązania to jasne, płaci piłkarzom 58mln euro za sezon (swoją drogą słusznie, są najlepsi, tylko jeden gracz z obecnego składu dostaje za dużo, ale nie chcę na nowo rozpoczynać dyskusji), ale dalej nie jestem pewien jak to było z tymi żądaniami Eto'o. Możliwe, że te doniesienia prasowe były prawdziwe, a możliwe że nie. Przynajmniej ja tak na to patrzę.
0
Ludzie po co ta napinka. Każdy normalny kibic wie, że najważniejszy jest najbliższy mecz czyli Valencia. Potem zaczniemy myśleć o VFB. My sobie tylko spekulujemy na temat finału. Mówimy jaki byśmy chcieli widzieć albo jaki nam się wydaje, że będzie. Przecież nikt tu nie lekceważy VFB. Osobiście mam do Nich duży szacunek chociażby za to jak zagrali w pierwszy meczu. A jeśli tak zagrają w drugim to będzie ciężka przeprawa i tego czego się najbardziej boję to rozprężenia po strzeleniu bramki, a śni mi się po nocach że wygrywam 2:0, a w drugiej połowie w 5 minut tracimy 2 bramki i odpadamy. Ale nie uważam, że czymś złym jest pospekulowanie sobie jaki mógłby być finał albo jak poszczególne osoby go widzą ;)
0
Zażyję Cię, mam "już" nawet prawo jazdy ;) Nie odwracaj kota ogonem, ktoś kto uważa, że to Laporta wymyślił mes que un club nie jest kibicem Barcelony dłużej niż rok, może dwa ;) A jeśli jesteś nim dłużej to jeszcze gorzej o Tobie świadczy, jako o kibicu, który nie interesuje się drużyną której kibicuje ;)
0
A skąd masz te jakże dokładne informacje ? :D A ten cytat nie miał być dokładny, ale miał oddawać to co napisałeś. I nie mów mi, że miałeś coś innego na myśli xd
0
To co pisze misugi jest prawdą ;) A poza tym znalazłem na własny użytek pewien artykuł o Eto'o w Interze.
"Wczoraj pisaliśmy o tym, że w ostatniej chwili do walki o Kameruńczyka włączył się Milan. Nie była to walka udana, bowiem Eto'o zaakceptował ostatecznie ofertę Interu. Wymiana była zagrożona głównie za sprawą niezdecydowanego piłkarza "Blaugrany". Wczorajszej nocy Eto'o zaakceptował pięcioletnią umowę, w ramach której zostanie piłkarzem Interu - donosi "Sky Sport".
W "La Gazzetta dello Sport" czytamy, że Kameruńczyk odbył rozmowę telefoniczną dyrektorem technicznym Interu Marco Branco, mówił z entuzjazmem o dołączeniu do nowego klubu. Eto'o chce swoimi bramkami sprawić, by spełnił się długo oczekiwany sen o zdobyciu Pucharu Mistrzów.
Eto'o dostanie 2 miliony euro za każde trofeum zdobyte przez Inter. Roczny kontrakt wyniesie 10 milionów euro." źródło wp.pl
0
Chodziło o sezon 2005/2006 ;) Niedomówienie, przepraszam
0
Powiem szczerze, że nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, że Eto'o zarabia w Interze 12mln euro rocznie. Jeśli możesz to podaj źródło z którego zasięgnąłeś tych informacji.
0
Kibice mogą sobie być pewni. Ważne żeby piłkarze byli profesjonalistami i nie ulegali nastrojom ;) Pokazali już, że to potrafią obyśmy się nie zawiedli.
Co do "na wyciągnięcie ręki" to prawda jest taka że jeśli będziecie w niej trzymać jakiś kij to może się uda ;) Na chwilę obecną to Barca jest kroczek przed Realem (mimo że tabela wygląda inaczej), a ten kroczek nazywa się 1:0 w GD. Jeśli do końca rozgrywek wszystko będziemy wygrywać (obie drużyny), a GD zakończy się remisem to nic Wam to wyciąganie ręki nie da ;) I proponuję jednak mówić iż to na razie Barca jest bliżej tytułu, bardzo minimalnie, ale jednak bliżej
0
Jeszcze jedno dodam do koleżki xelnaij. Po Twoich wypowiedział w innych temat stwierdzam, że jesteś sezonowcem i obelgi z Twoich ust naprawdę po mnie spływają jak po kaczce. "Guardiola wymyślił sobie mes que un club" Hahahaha xD Dobre :D
0
od zarządu*
0
Dokładnie tak, przecież od początku każdy normalny człowiek wiedział i wie, że decyzja o opuszczeniu klubu przez Eto'o nie wyszła od niego tylko do zarządu (kierowane przez wolę Pepa w tej sprawie). A jakieś gadanie o tym, że Eto'o chciał 12mln za sezon śmieszne bo oczywistym jest, że nie chciał.
Co do argumentu, że czy usłyszałem od Pereza o 97 milionach ? Nie, ale podały to oficjalne strony Realu i MU (92mln z tego co pamiętam) więc po co miałbym to słyszeć od Pereza ? A czy oficjalna strona Barcy podała, że Eto'o oczekiwał 12mln euro za sezon gry ? Albo sam Eto'o tak powiedział ? Albo Jego agent ? No chyba nie.
A wyzywanie od dzieci neo pozostawiam bez komentarza bo jest żenujące.
0
janek_centrum
Żeby Cię jeszcze ten mięczak Bordeaux nie zaskoczył ;) Jestem zdania podobnego do 939. To jest czarny koń.
Co do finału to Chelsea teraz nie gra źle, ale dużo straciła przez nieobecność Cole'a i Essien'a. Hilario też nie pokazuje się z jakiejś wyśmienitej strony od kiedy zabrakło Cecha. Także Chelsea mi się nie widzi.
Tak jak ktoś napisał, przed losowaniem to jest wróżenie z fusów. Na razie w meczach 1/8 najlepsze wrażenie zrobił Arsenal, no i całkiem dobre Manchester.
Ja bym stawiał na powtórkę z 2005 roku albo finał zupełnie dziwny Lyon - Bordeaux ;)
Co do Messiego to jak zwykle dojrzała wypowiedź. Fajnie, że został ambasadorem dobrej woli i fajnie że towarzyszył mu na uroczystości Xavier ;)
0
xelnaij
A wiesz co to jest promocja akcji charytatywnych ? Ja jestem przeciwnikiem akcji typu wysyłanie linków wszędzie do pajacyka żeby pomóc. Ktoś chce to pomoże, proste, każdy o tym doskonale wie z reklam. I tym jest właśnie logo UNICEF na koszulkach Barcy, którą w kluczowych meczach oglądają setki milionów ludzi. To jest przesłanie "Pamiętajcie, jest coś takiego jak UNICEF".
guardiola89
To co napisałeś już było poruszane. Firma Nike musi mieć swoje logo to jest wiadome, nie jest to żaden sponsoring. Po prostu znak że dany producent wyprodukował te koszulki. Tego się nie ominie albo tak jak już pisałem trzeba by było założyć własną szwalnie ;)
0
Na prawdę ? Chciał 12 ? A mi się wydaje czy brutto ? Poza tym nawet jeśli chciał 12 mln netto to usłyszałeś to z Jego ust, było to fragmentem Jego wypowiedzi ? nie ? No właśnie.
0
Nie nazywaj mnie dzieckiem, skoro mnie nie znasz. To po pierwsze. Po drugie zważ na to, że rozmowy z Interem były prowadzone bardzo długo, nie była to kwestia końca okienka transferowego.
Po trzecie racz zauważyć, że nie podpisywanie kontraktu to wcale nie była inicjatywa Eto'o, tylko klubu. Eto'o chciał podpisać kontrakt z miejsca tylko z wyższymi zarobkami. Na co klub się nie zgodził, po czym wykazał się niesamowitą hipokryzją dając takie zarobki o jakie postulował Eto'o Zlatanowi...
0
Akinfiejew nie zgodzi się na ławkę więc odpada
0
Balcer9
No i już przeczytałem. Nie zgadzam się z panem trenerem chociażby co do "najlepszego zmysłu strzeleckiego". To jest po prostu wolny żart. No ale nie chce mi się już o tym rozpisywać bo zaraz mi się informatyka kończy ;) Także pozdro i ja już o tym na razie nie rozmawiam
0
No więc przyjmij do wiadomości, że nie każdy wierzy w brednie wypisywane przez brukowce ;)
Ja na przykład nie wierzę, a wydaje mi się, że tym co napisałeś ośmieszyłeś się w oczach większości kibiców.
0
Balcer9
Nawet nie czytałem tamtego newsa. Może zaraz to zrobię jak już mnie tak podpuszczasz.
0
W tym roku jeszcze do pomocy mamy Seville ;) Ale nie wiadomo jak daleko zajdą Andaluzyjczycy, podobnie jak nie wiadomo jak daleko zajdziemy my
0
Jest bardzo dobrym zmiennikiem jednak wydaje mi się, że klub chce poszukać kogoś młodszego aby mógł przy Victorze nabierać doświadczenia ;)
0
Victor żadnej rywalizacji nie przegrywa (to do Srebny).
A co do samego artykułu to Vicente chce się spotkać z Valdesem bo widzi, że wokół tej sprawy jest za duży szum. Na pewno spyta się Go czy nie będzie "psuł" atmosfery i "siał fermentu" po wpadkach Ikera. Jestem o tym przekonany. Del Bosque widzi, że Casillasowi osuwa się grunt pod nogami i dlatego takie ruchy. W innym wypadku w ogóle by tej sprawy nie poruszał.
0
Balcer9
Nie, nie pisałem. Postanowiłem Wam jeden temat odpuścić bo już miałem dość w kółko pisania tego samego ;)
0
"polityka transferowa Barcy jest taka ,że jeszcze za piłkarza nie dali więcej niż 46mln"
Chciałem kolegom przypomnieć za właśnie do tego zdania się odnosiłem. A jest ono wierutnym kłamstwem. Bo w przypadku nie sprzedawania Eto'o na 99% została by z Nim podpisana nowa umowa. A Jego wartość rynkowa oscylowała w granicach 25-30mln euro. Dlatego też kompletną bzdurą jest pisanie iż najdroższy transfer Barcy opiewał na 46 mln euro.
I dalej, ja nigdzie nie napisałem, że nowo kupieni piłkarze nie pomogli w wywalczeniu 6 pucharów bo po to między innymi byli sprowadzeni. Ale nie można pisać, że byli to piłkarze znani i uważani za gwiazdy bo nie byli. Poza tym duża kwota z naszych transferów to nabytki przyszłościowe lub asekuracyjne (Henrique w razie przeciągającej się nieobecności Milito) dlatego takie porównania wydatków Barcy i Realu nie mają sensu.
0
Za Zlatana zagra Bojan bo Henry prawdopodobnie jest lekko kontuzjowany. I niestety ale mecz z Valencia nie będzie wyznacznikiem bo na VFB wraca Zlatan ;//////
0
Różnica jest też taka, że pieniądze na transfery w Barcelonie rozłożyły się na dwa lata mniej więcej w podobnych proporcjach, a Real rzucił kasą w jeden - dwa tygodnie. Dlatego tak to wszystkich zszokowało i zniesmaczyło. Poza tym Barca kupuje zawodników raczej nieznanych, z przyszłością (duży wyjątek Zlatan, mały wyjątek Hleb, Maxwell). A Real stawia na już mega znane nazwiska. To jest ta zasadnicza różnica.
A i jeszcze jedno sprostowanie do xelnaij.
Barca za Zlatana zapłaciła ~70mln +/- a nie 46.