0

Zwykła plotka. Alves powiedział, że nigdzie się z Barcelony nie rusza.

0

Chlebek myślisz, że nie czytam artykułów z tej strony ? Bardzo ładnie przekopiowałeś to co napisał jeden z redaktorów. Nie wiem czy nie powinien on wystąpić o naruszenie praw autorskich bo nie podałeś ani autentycznego autora tych słów, ani nie dałeś tego w cudzysłów.

Jak na 17latka to jesteś na prawdę mało inteligentny.

Pozdrawiam

0

Nie koleś. Nie odpisuję więcej na Twoje posty. To jest bełkot małolata. Przyznaj się ile masz lat (nie to żeby to było dla mnie kryterium, ale po prostu jesteś idiotą). W ogóle nie da się już w żaden sposób na Twój post odpowiedzieć bo ja nie wiem o czym Ty w ogóle piszesz.

0

Ibra ma asyst więcej niż bramek ? Co Ty palisz człowieku ?

0

Piszesz bez ładu i składu kolego.

Zacznijmy od końca. Henry przyszedł do nas jako zawodnik grający na szpicy, a został rzucony na lewe skrzydło gdzie bardzo szybko się odnalazł. W dodatku był dynamiczny i się starał. Ibra przychodzi jako napastnik ze szpicy i gra na szpicy, a już któryś miesiąc nie potrafi się dostosować do gry Barcy. Poza tym nie jest ani dynamiczny, ani waleczny. Nic mu się nie chce.

Druga sprawa - jedna bramka jest dla Ciebie ważniejsza niż 5 meczów i czerwona kartka ? Mamy inne priorytety kolego. Dla mnie ważniejsze by było jakby nie strzelił żadnej bramki w sezonie a zapieprzał jak mrówka robotnica dla zespołu. Starał się zgrać z kolegami, stosował pressing, dobrze przyjmował piłki, unikał chamstwa. Bramki nie są w sporcie najważniejsze.

No i po trzecie co wiąże się pośrednio z drugim punktem. Cały czas krzyczycie żeby nie porównywać Ibry do Eto'o a sami to co chwila robicie. Ale jeśli już chcesz ich porównywać to spójrz jaką jakość dawał drużynie Eto'o. Jaką dynamikę, jaki pressing. Była możliwa wymienność pozycji w ataku bo Eto'o potrafił także przez swoją szybkość grać na skrzydle. Wypracowywał sobie ogrom sytuacji, z których wiele marnował, ale Xavi, Iniesta, Messi, Alves mieli do kogo podawać w "uliczki". W tym momencie gra prostopadłymi podaniami praktycznie nie istnieje bo najzwyczajniej nie ma do kogo podawać.

0

Powiedz co głupiego napisałem. Czym się skompromitowałem ? Stwierdzeniem suchych faktów, że Barca ze Szwedem gra źle ? Że ma chamski charakter i się wyżywa na przeciwnikach ? No przecież to są faktu ludzie.

0

Midin

Proszę Cię napisz chociaż jeden, chociaż pół argumentu. Błagam. Wykaż chociaż trochę intelektu...

Wyjdę na dwór, ale po skokach narciarskich bo kibicuję Adasiowi ;)

0

dostawał*

0

No, ale Eto'o nie dostała kartek za chamstwo bo po prostu był innym typem człowieka. Co do Dmytro to jak zwykle rację ma Pyrzo. Młodego obrońcy nie kupuje się, żeby grał z miejsca kiedy ma się Pique, Puyola, Marqueza, Milito. Ma się od Nich uczyć specyfiki ligi, a potem godnie zastąpić.

0

Jeśli większą korzyścią będzie sprzedać go po sezonie ( a będzie to większą korzyścią) to trzeba przełknąć te 20-30 mln straty i nie wahać się nawet sekundy ze sprzedażą. Bo 20-30 milionów się wypracuje, a straconych kolejnych sezonów nie. Powiedzmy sobie szczerze, Ibra nie będzie grał w Barcelonie lepiej niż gra teraz bo nie jest do tego przystosowany, że tak powiem "genetycznie". Koniec, kropka. Ileż jeszcze będziemy rozpamiętywać tę bramkę z Realem ? Dobra fajnie, że strzelił i co z tego ? Czy wydaje się 70mln żeby gracz przyszedł i zdobył jedną ważną bramkę ?! Ludzie opamiętajcie się. Nie brońcie tego chama bo tym samym się ośmieszacie.

0

janek_centrum

Henry-Ibra-Messi ?

Chyba chciałeś napisać Messi-Henry-Pedro prawda ? Powiedz, że tak właśnie chciałeś napisać ?

0

FCB para siempre

No otóż nie wiem czy tak wszyscy piali z zachwytu po bramce w Gran Derby, no ale to już pozostawię Twojej wszechwiedzącej opinii ;) Nie uważam też żeby Zlatan nadal grał w pierwszym składzie. Jeszcze jedna czerwona kartka, mam nadzieję, że jak najszybsza i Pep nie wytrzyma i wyrzuci Go na ławkę.

I jeszcze jedno Ci powiem. Może nasze "żale" że Eto'o już nie ma nic nie zmienią, ale tak samo nic nie zmieni bronienie tutaj drewniaczka jak i Jego krytyka bo te głosy po prostu do Barcelony nie dochodzą ;)

0

szyszy

Ja nie twierdzę, że Real wygrał wczoraj fartownie, jak najbardziej zasłużenie. To Sevilla fartownie strzeliła dwie bramki. Tzn kłamię. Sevilla nie strzeliła żadnej bramki. To Alonso i Casillas sobie strzelili po bramce bo chcieli zaistnieć chyba :D

Ale z resztą nie mogę się zgodzić. Sędziowie Barcie tak samo przeszkadzają jak i pomagają. To samo ma miejsce w wypadku Realu.

Mecz z Chelsea jest słabym przykładem bo jeśli Chelsea należały się 3 karne to nam należały się minimum 2 (z tym akcji które pamiętam na teraz) i czerwona kartka dla Balacka w pierwszym meczu ;) Także czy to było aż takie stronnicze ? No nie wiem.

0

Zlatan gra wybitnie słabo. I wcale nie uważam żeby cały zespół oprócz Leo grał słabo. Wczoraj słabo zagrali Toure (to On zgubił krycie przy pierwszej bramce), no i ewentualnie Puyol, ale On jak zawsze był walczakiem, trochę mu wczoraj nie wychodziło. Zlatan zagrał katastrofalnie. Reszta zagrała in plus moim zdaniem.

0

No ja i Pyrzo_Barca też tam pewnie czasowo za bardzo nie odstawaliśmy :d

0

harnas88_ck

Może troszkę brutalnie napisane (ale lubię taki styl), ale niestety sama prawda.

0

Grali w połowie rezerwami, ale przecież mają lepszą ławkę rezerwowych od nas ! My w tamtym roku rezerwami wygraliśmy cały CdR, a oni się tymi mega galaktycznymi rezerwami potknęli na trzecioligowcu (oczywiście w 1 meczu bo w drugim grali już optymalnym składem)

0

No to nie odpisywać im już na temat tego kto powinien być pierwszy w tabeli tylko zgłaszać do moderacji. Jak się nie chce przeczytać tego co już było dziesiątki razy pisane to trudno

0

katalonczyk, mario, jacus zgłoszeni do moderacji...

0

Możliwe, że czeka nas taki finisz, że walka będzie zacięta. Możliwe też, że Real odskoczy albo Barca odskoczy. Ja wiem jedno, analogia do poprzedniego sezonu jest tylko w straconych punktach. Nie ma żadnego odniesienia do stylu jaki prezentowaliśmy i jaki prezentujemy ;/

0

To nie boks, tylko piłka nożna. A Zlatan jest chamem.

0

Nie straciliśmy wszystkich punktów*

Lynx400m

Sergio jest wyraźnie gorszy od Yaya ? Toure w kolejnym meczu, w którym dostaje szansę udowadnia, że w tym sezonie jest cieniem samego siebie

0

lopezinho

Nie zgodzę się z dwoma ocenami. Maxwella chociaż tutaj nie mam większych zastrzeżeń i Victora. Czemu Go oceniłeś na 4 ? Przy żadnej bramce nie zawinił, a po raz kolejny dzięki niemu nie tracimy punktów (do spółki z Messim)

0

Obecnie to Madryt jest liderem bo nie został rozegrany pełen dwumecz. Dopiero jeśli Barca wygra dwumecz to będzie on decydował o tym kto będzie pierwszy w tabeli przy takiej samej ilości punktów. Na razie liczą się bramki

0

Od kiedy wszedł VdV to już wiedziałem, że wygrają. Trzeba się tylko cieszyć, że nie stawiają tam na Niego w każdym meczu. Po wejściu VdV i Gutiego Real zaczął coś grać.

0

Dwa razy ? Trzy razy mniej. Przecież Ibra kosztował 70mln, a Henry 24. Niebo a ziemia. Henry nigdy nie był boiskowym chamem...

0

jogas

Nie, On mnie po prostu zna i sobie zażartował ;)

0

gczoo77

Bo ludzie na prawdę pomyślą że jestem sezonowcem :D

0

Oczywiście, że opieprzać. Jakbyś mnie znal to byś w ogóle nie zadał tego pytania ;)

0

Jak ktoś chce ze mną sensownie podyskutować to zapraszam po 12 do tematu który pewnie powstanie do tego czasu ;) Tutaj jest za duży śmietnik. Pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?