0

Oj z tym Manchesterem to bym taki pewny nie był ;) Ja myślę, że Francuzi sprawią niespodziankę o ile Anglicy nie potkną się wcześniej na Bayernie.

0

Mądrego asystenta ma nasz Josep ;) Przecież w tamtym sezonie mieliśmy pierwsze mecze u siebie i o niczym to nie zadecydowało. Mądrze też uniknął dywagacji na temat Cesca. I bardzo dobrze ;)

0

endriuuu to jeszcze za dalekie wybieganie w przyszłość. Ale te dwa sezony jeden po drugim to by było coś nie z tej galaktyki. Jak patrzę na tę drużynę to serce się raduje, że mam szansę ich oglądać. Jestem pełen obaw, ale podskórnie czuję, że dokonają rzeczy jeszcze większych niż do tej pory ! ;)

0

Czemu ma nie być finału z Bordeaux ?

0

Na razie na papierze wszystko wskazuje na powtórkę z zeszłego roku. Ale mi się marzy Barca - Bordoaux :D To by był finał niesamowity, niezapomniany, niespotykany, zaskakujący i oby zwycięski.

Ale na razie "hold our horses". Tak jak powiedział Dani, następny mecz jest najważniejszy.

0

"wiele bardziej lepsza" ? :D

0

Super losowanie ! Trafiliśmy do teoretycznie trudniejszej części drabinki i lepiej ! Bardzo mnie cieszy konfrontacja z Arsenalem choć szkoda, że już w ćwierćfinale. No, ale nic. Od dawna czekałem na ten mecz ;)

0

Moim zdaniem na focie ma minę jak "sfochana" nastolatka... Poza tym czemu On miałby być smutny przez kibiców ? Przecież dostał bardzo ciepłe przyjęcie w środowym meczu. Także na to nie może narzekać.

0

No masakra koleś. Nie dość, że jeszcze nie doszedł w pełni do siebie Keita, kontuzjowany jest Xavi, to Ty się martwisz, że Sergio nie wypadł na dłużej. Prawda jest taka, że obaj z Toure grają bardzo dobrze. Lepiej mieć problem w tę stronę niż w drugą

0

A że się tak wyrażę po ch** tu o tym piszesz skoro to artykuł o Messim ?

Nie ma co się dużo rozpisywać. Messi to jest fenomen. Podobało mi się jak to ujęła prasa angielska "przyjął wyzwanie Rooneya". Walka między tymi panami zapowiada się niezmiernie ciekawie :)

0

Jeśli uważasz, że wtedy nikt nic nie mówił to słabo patrzyłeś. Już mnie wkurw** co drugi post że jak to zacznie grać dobrze to będziemy sikać. No nie będziemy. Proste.

0

peppers

Nie wiem czy to ironia czy nie. Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Jeśli tak to bardzo nieudana.

0

No to jest prawdą, że linia pomocy Sergio-Yaya-Iniesta wypadła świetnie ;) A przez to że na boisku było dwóch klasycznych DMów wcale nie graliśmy bardziej defensywnie. To pokazuje wszechstronność naszych chłopaków ze środka pola ;)

0

Jeśli to jest także stanowisko Zlatana to coraz bardziej traci mój szacunek... To, że jest smutny ok, ale zły ? W jakim sensie ? Krytyka trenera ? Drużyny ? To jest śmiechu warte

0

No czy CSKA jest takim dobrym losem ? Nie powiedział bym.Przejażdżki do Rosji do łatwych nie należą. Ja stawiam na Lyon, a w alternatywie Bayern ;)

0

Finał zawsze jest ciężki ale zgadzam się że dobrze mieć po drodze ciężkich rywali ;) Twój scenariusz bardzo mi się zibiku podoba.

0

Piątek 12:00 eurosport, nsport - BYŁO!

To jest znaczek Champions of the World 2009 zatwierdzony przez FIFA - BYŁO!

0

To jest prawdą. Też mi się wydawało, że słyszę z trybun "Ibraaa, Ibraaa, Ibraaa". I bardzo dobrze. To jest rola kibiców, tam w Katalonii chodzących na mecze, żeby zawodnik czuł że kibice są za Nim i że może liczyć na wsparcie. Tutaj jest miejsce do krytyki, a tam do oddania klubowi ;)

0

No coś w tym jest. Ja za pierwszym razem myślałem, że się przesłyszałem, ale po chwili "rozkminki" zrozumiałem, że coś w tym jest. Faktycznie graliśmy chyba czymś na kształt 2-4-4 :D Pierwszy raz widziałem żeby jakaś drużyna tak grała. Barcelona Guardioli jest na prawdę zadziwiająca na każdym kroku

0

No dzisiaj mimo że po pierwsze Sergio nie zagrał źle, a po drugie osobiście bardzo Go lubię, to Toure zaprezentował się dużo lepiej. Mam nadzieję, że teraz On zagra kilka meczy (pewnie i tak nie będzie wyjścia, zobaczymy co z tą nogą Sergio). Dzisiaj zagrał świetnie właściwie bardziej jak kreatywny pomocnik, Sergio ubezpieczał tyły. W ogóle ustawienie było jakieś dziwaczne :D Ważne, że skuteczne

0

kris a gdzie ja się chociażby zająknąłem o Bojanie ?

0

Ale ja nie biadolę. Po prostu napisałem posta o Ibrze, na którym chciałem skończyć ten temat, ale jak zwykle puściły mi nerwy... Stwierdziłem w tym poście iż nie wiem czy jestem faktycznie nieobiektywny czy na prawdę Blaugrana gra ze Szwedem wolniej i słabiej. Potwierdzili to w rozmowie ze mną dwaj koledzy (zwolennicy Ibry), do których specjalnie po to zadzwoniłem po meczu. Także ja się aż tak nie czepiam bo zaliczył asystę, ale Barca grając z Nim traci. On by się nadawał na jokera z ławki tylko nie za taką kasę...

0

peppers

Ale Ci co chcą zostać dłużej powinni prezentować poziom wypowiedzi. A nie gadać o sraniu w gacie po bramkach Ibry. Jak strzeli jakąś ważną to zastanowię się nad gratulacjami.

Kamil

To akurat nie było do Ciebie. Od dawna Cię tu widać. A co do kończenia szkoły to mam to już za sobą. Chyba, że uniwerek to też szkoła, no ale dla mnie nie.

0

Nie wszyscy synku ;) Same nowe nicki na tej stronie w tym roku. Cóż za zbieg okoliczności. Tylko ze starą gwardią da się porozmawiać ;)

0

No ja za każdym razem jak oglądam tą powtórkę to jeszcze bardziej utwierdzam się w tym co napisałem...

0

Oj był ;) W tej sytuacji jestem w 99% pewien że był.

0

Gol ze spalonego więc nie wiem jak można napisać taki komentarz...

0

W tej sytuacji akurat moim zdaniem spalony był. Nie było natomiast chwilę wcześniej na 100%

0

Ale to znając Pepa dawno by o tym wiedział i starał się łagodzić skutki. Ja myślę, że to po prostu taki zawodnik ;/

0

Pajo

Ale nie zauważyłeś, że po Jego wejściu Barca zaczęła grać wyraźnie inaczej? Moim zdaniem wyraźnie wolniej i po prostu słabiej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?