Nikt nie mówi, że wygrana nie jest cenna. Tyle, że mecz wcale nie był taki ładny, pomijając dynamikę. Mallorca stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych niż my ! To o czymś świadczy
Potwierdza się trend obserwowany od początku kariery trenerskiej Pepa na ławce pierwszego zespołu - po słabszych meczach mówi, że zagraliśmy fenomenalnie/genialne, natomiast po bardzo dobrych/genialnych meczach wytyka najmniejsze błędy i stwierdza niedociągnięcia. Sprytna gra psychologiczna, ale chyba każdy już to przejrzał ;)
A ja tym razem zupełnie się nie zgadzam z najlepsze/najgorsze. Najlepszy był zdecydowanie Valdes i 3 punkty. Bardzo dobra była także oprawa kibiców, fajne przyśpiewki słyszałem. Najgorszy natomiast moim zdaniem sędzia, który przeszkadzał obu drużynom w płynnej grze.
Teraz dopiero przeczytałem pełną relację ze spotkania... Jak można nie zauważyć w pierwszej sytuacji obrony Victora i w drugiej sparowania na słupek ? Po prostu nie ogarniam tego ... ;/
Przekonałeś mnie co do oceny Gabiego, z Maxwellem się nie kłóciłem. Ale na Ibrahimovica patrzysz chyba przez inny pryzmat niż ja. Ja patrzę przez pryzmat 70 milionów, a Ty chyba tak jakby kosztował jakieś grosze i nie był drugim najlepiej zarabiającym piłkarzem drużyny ...
Fajnie, że forma rośnie bo strzela te bramki i bardzo dobrze, tyle że dalej jak grał tak gra (w sensie zaangażowania, biegania).
Elementarny szacunek dziecko. Znajdź sobie co znaczą te dwa słowa na początku.
Stiffmeister zostawiam Cię samego na linii frontu :D Oczy mnie już bolą ;) Jak ktoś chce się umówić na meczyk to bykunn@poczta.onet.pl Może coś uda się ogarnąć chociaż nie obiecuję
Ile razy można tłumaczyć. Jakbym siedział na Camp Nou albo miał okazję pogadać ze Zlatanem to bym powiedział "dawaj Zlatan nie poddawaj się / opcjonalnie z trybun razem z innymi Zlatan!Zlatan!.. Ale to co piszę tutaj nie ma na Niego żadnego wpływu, więc piszę jak ja to widze. Nie dorabiajcie do tego filozofii, że przez to Szwed gra gorzej ..
Tylko stary dobry Eto'o nie kosztował 70 baniek i podobno był dużo słabszy od Szweda ... I jeszcze jedno. Jak mi pokażesz jakąś akcję gdzie zawodnik mija 15 przeciwników ! i strzela bramkę to Ci kupię mieszkanie i fajną furę :D
Chyba właśnie jakbym był potencjalnym kibicem Realu to co sezon chciałbym wielomilionowych wzmocnień nie ? A moim zdaniem Barca funkcjonowała lepiej bez jedynej jak do tej pory "ekstrawagancji" w składzie.
Nie pogroziła ? Każda ich kontra przyprawiała mnie o palpitacje... I jakby zliczyć klarowne sytuacje do zdobycia bramki to był albo remis albo więcej miała Mallorca.
Bravo. Niesamowicie ważne 3 punkty. Cieszmy się, ale nie podniecajmy. Mecz był słaby, a końcówka... Szkoda gadać. Nie wdaję się tu już w dyskusję. Ide pograć w H3. Pa
Nie ogarniam Was. Przychodził Ibra bo chcieliście mieć napastnika, który będzie strzelał zajebis** bramki, czarował, kiwał, szarpał (nie to co Eto'o według Was). A teraz koleś dostawia nogi (i dobrze, że czasami z tego bramki padają) i jest kur** geniuszem piłkarskim, Bogiem Camp Nou ...
0
Nikt nie mówi, że wygrana nie jest cenna. Tyle, że mecz wcale nie był taki ładny, pomijając dynamikę. Mallorca stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych niż my ! To o czymś świadczy
0
Potwierdza się trend obserwowany od początku kariery trenerskiej Pepa na ławce pierwszego zespołu - po słabszych meczach mówi, że zagraliśmy fenomenalnie/genialne, natomiast po bardzo dobrych/genialnych meczach wytyka najmniejsze błędy i stwierdza niedociągnięcia. Sprytna gra psychologiczna, ale chyba każdy już to przejrzał ;)
0
Niesamowite. 55% meczów bez wpuszczonej bramki.
0
A ja tym razem zupełnie się nie zgadzam z najlepsze/najgorsze. Najlepszy był zdecydowanie Valdes i 3 punkty. Bardzo dobra była także oprawa kibiców, fajne przyśpiewki słyszałem. Najgorszy natomiast moim zdaniem sędzia, który przeszkadzał obu drużynom w płynnej grze.
0
Teraz dopiero przeczytałem pełną relację ze spotkania... Jak można nie zauważyć w pierwszej sytuacji obrony Victora i w drugiej sparowania na słupek ? Po prostu nie ogarniam tego ... ;/
0
challenger
Przekonałeś mnie co do oceny Gabiego, z Maxwellem się nie kłóciłem. Ale na Ibrahimovica patrzysz chyba przez inny pryzmat niż ja. Ja patrzę przez pryzmat 70 milionów, a Ty chyba tak jakby kosztował jakieś grosze i nie był drugim najlepiej zarabiającym piłkarzem drużyny ...
Fajnie, że forma rośnie bo strzela te bramki i bardzo dobrze, tyle że dalej jak grał tak gra (w sensie zaangażowania, biegania).
0
Wow ciekawe co robić jak się mecze pokrywają czasowo xD
0
maxwell
Co jest takie zabawne ?
0
O Valdesie nie ma co pisać. Potwierdził po raz kolejny, że jest najlepszym bramkarzem Hiszpanii i świata ;)
0
Elementarny szacunek dziecko. Znajdź sobie co znaczą te dwa słowa na początku.
Stiffmeister zostawiam Cię samego na linii frontu :D Oczy mnie już bolą ;) Jak ktoś chce się umówić na meczyk to bykunn@poczta.onet.pl Może coś uda się ogarnąć chociaż nie obiecuję
0
Balcer
Czy ja mówiłem, że gram świetnie lub coś w ten deseń. Na pewno w każdym meczu, na każdym treningu gram na 100%, to mogę powiedzieć...
0
Nie można zawsze grać na 100% ? Zaje**** profesjonalizm ;)
0
Balcer
A skąd Ty wiesz jaką ma rolę narzuconą od trenera ?...
0
Ciesze się, nawet bardzo. I co dalej ?
0
waterman
Jak ktoś za mnie zapłaci 70 milionów euro to wyjdę i będę zapierda*** jak mróweczka ! Obiecuję Ci !
0
Ile razy można tłumaczyć. Jakbym siedział na Camp Nou albo miał okazję pogadać ze Zlatanem to bym powiedział "dawaj Zlatan nie poddawaj się / opcjonalnie z trybun razem z innymi Zlatan!Zlatan!.. Ale to co piszę tutaj nie ma na Niego żadnego wpływu, więc piszę jak ja to widze. Nie dorabiajcie do tego filozofii, że przez to Szwed gra gorzej ..
0
Jak każdy by miał takie nastawienie to zamknijmy komentarze pod newsami. Napiszmy od całej społeczności - Visca FCB i koniec. Tak ma być ?
0
Tylko stary dobry Eto'o nie kosztował 70 baniek i podobno był dużo słabszy od Szweda ... I jeszcze jedno. Jak mi pokażesz jakąś akcję gdzie zawodnik mija 15 przeciwników ! i strzela bramkę to Ci kupię mieszkanie i fajną furę :D
0
waterman
Fakt taki sam jak to, że nikt Ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne :D
0
misiex00
Chyba właśnie jakbym był potencjalnym kibicem Realu to co sezon chciałbym wielomilionowych wzmocnień nie ? A moim zdaniem Barca funkcjonowała lepiej bez jedynej jak do tej pory "ekstrawagancji" w składzie.
0
Nie pogroziła ? Każda ich kontra przyprawiała mnie o palpitacje... I jakby zliczyć klarowne sytuacje do zdobycia bramki to był albo remis albo więcej miała Mallorca.
0
Bravo. Niesamowicie ważne 3 punkty. Cieszmy się, ale nie podniecajmy. Mecz był słaby, a końcówka... Szkoda gadać. Nie wdaję się tu już w dyskusję. Ide pograć w H3. Pa
0
Bardzo ładne zagranie Zlatana (bez ironii).
0
A mi się wydaje, że Ibra za wcześnie złamał linię... No, ale spoko.
0
Pajo
O fajnie to już doszliśmy do etapu kiedy to wszyscy źle podają, nie czytają tempa Ibry. Fajne podejście ;)
0
Patrz że można.
Tai
Jak mi się będzie chciało to po meczu poszukam.
0
Oczywiście, że nie zrozumieli. Zaje**** się cieszę z tego gola. Ale martwi mnie hipokryzja kibiców i stronniczość w osądzie akurat tego piłkarza...
0
A jak mam wspierać Ibrę ? Wysłać mu list ?... Przeczyta to co tutaj piszę ?no kur** powiedz jak mam Go wesprzeć to na pewno to zrobię !
0
Nie ogarniam Was. Przychodził Ibra bo chcieliście mieć napastnika, który będzie strzelał zajebis** bramki, czarował, kiwał, szarpał (nie to co Eto'o według Was). A teraz koleś dostawia nogi (i dobrze, że czasami z tego bramki padają) i jest kur** geniuszem piłkarskim, Bogiem Camp Nou ...
0
Jaki hejting na Byka biednego lol :D