0

Jezu Yaya ! ... ;/ Mistrzu Valdes

0

Dzięki matrix. Nie wiedziałem, że expekt też oferuje tę usługę mimo że miałem tam konto :D

0

Nie sprzeczam się, że Edwin jest najlepszym bramkarzem Anglii. Bo chwilowo na prawdę nie widzę lepszego. Jednak ostatnio poziom bramkarzy tejże ligi mocno leci w dół.

0

Ja nie mówię, że jesteś sezonowcem. Okazało się przecież, że nie jesteś, ale nie masz najmniejszego pojęcia o tym jak broni Valdes, a opinię o Nim i o Ikerze wygłaszać na podstawie opinii wyrobionej kilka lat temu, która nijak się ma do obecnej formy.

0

snicer

Widać nie oglądasz regularnie ani meczów Barcy, ani Realu. Ja Barcy każdy, a Realu jeśli tylko mam czas i na prawdę od dwóch sezonów Valdes bije Casillasa na głowę.

0

Obecnie ? Lubisz się ośmieszać ? ;)

0

Prawdą jest, że Arsenal nie potrafi grać przeciwko wielkim drużynom (od jakiegoś czasu, nie licząc jak ktoś dobrze napisał sezonu 2005/2006). Nie znaczy to, że można tę drużynę lekceważyć bo nie można.

0

gooner

Może i dało by się z Tobą pogadać, ale dwoma zdaniami rozwaliłeś tutaj wszystkich. Napisałeś o najlepszym bramkarzu na świecie (obecnie), że jest słaby (!) i po drugie napisałeś, że Arsenal wychowuje gwiazdy, a Barca kupuje "gotowych" zawodników. Wiesz coś na temat tego zespołu czy tak sobie po prostu piszesz brednie ?

0

Chodzi o obecną sytuację, gdzie nie rozegrany jest jeszcze dwumecz... Eh trzeba tłumaczyć na krowie na granicy. Przeczytaj jeszcze raz to co napisał szafarz... Nie jestem pewien, ale stronka powstała na przełomie lat 2001/2002 więc masz racje nie udzielam się od początku. Ale już dobre kilka lat ją czytam, a kolejne kilka biorę udział w jej "życiu". Także myślę, że stara ekipa, a bynajmniej część. jest mi mniej lub bardziej znana ;)

0

goolo

Różnica bramek od razu pociąga za sobą to, że w przypadku takiego samego bilansu liczą się bramki strzelone ? Nie powiedział bym... Co masz na myśli pisząc stara ekipa ?

0

goolo

A Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. szafarz pyta co dzieje się wtedy gdy mimo nierozegranego dwumeczu obie ekipy mają taki sam bilans bramek. Otóż wydaje mi się, że liczą się wtedy bramki strzelone, także bylibyśmy liderami dopiero przy 5:0

0

Każdy obrońca Ibry postuluje o nie porównywanie Go z Eto'o, a przy nadarzających się okazjach sami to robicie ;)

0

Haha :D No mamy Go podnosić na duchu na 3000 kilometrów ;) Albo dołować. Już mnie to dobija. Czy Wy ludzie czasami korzystacie z mózgów ?

0

Wtf ? Będzie mecz transmitowany w kinach ? :D Lol ? :D

0

Kibicuje Barcelonie od 2001/2002 mniej więcej. Może nawet delikatnie wcześniej jak tak teraz na to spojrzeć. Ale jeśli wcześniej to na początku nieświadomie z racji wieku.

No jak sam napisałeś wierzysz w zespół i bardzo dobrze. Ja tez wierzę w zespół, a nie w pojedynczego zawodnika, szczególnie takiego, który dla nas jeszcze nic nie zrobił, a właściwie zrobił tylko na razie same negatywne rzeczy

0

DinaczCule

Widzę, że nie wyczułeś subtelnej ironii ;)

0

vares999

I kto tu zaczyna porównania do Eto'o ? ;) Oczywiście nie zgadzam się z Twoją argumentacją, nie chciałem kolejnego tematu zaśmiecać kłótnią o Zlatanie bo i tak ocena jest niższa o co najmniej 2 punkty od wszystkich zawodników pola więc widać jak bardzo Szwed odcina się od gry zespołu ( w sensie jakości ). Ale zaczynanie argumentacji, że obniżenie byłoby hipokryzją znów wyprowadza mnie z równowagi...

0

dudi77

Jak napiszesz coś sensownego to na pewno nikt się nie przyczepi ;)

0

Artureczki

CV do La Massia ? A co chcesz w nim wpisać ? Staż pracy ? Skończone szkoły ? Doświadczenie zawodowe ? :D

0

Hmm z czym by się tu nie zgodzić. Na pewno z Sergio bo skoro grał lepiej niż cała linia pomocy jak sami stwierdziliście to zasłużył na ocenę wyższą o jedno oczko od pozostałych. Uważam, że zasłużone 7. Ibra 4 to na prawdę wysoko, ale już się nie czepiam, w końcu wykorzystał tego karnego co mu pewnie podniosło ocenę o jeden punkt. Jednak i tak wyróżnia się strasznie in minus na tle zespołu dlatego nie będę się bardziej czepiał.

0

No i teraz posłuchałem tego wywiadu z Henrim i aż mnie zatrważa sposób przetłumaczenia hmm może nie tylko przetłumaczenia co przedstawienia tej wypowiedzi Thierriego. "I am not saying i won't trying to fight or whatever beacouse that's the way the game is but I just want to say I don't want to play against Arsenal" i przy tym sugestywne ruchy rękoma i mimika twarzy wyrażająca prawdziwy ból. Nie chcę powiedzieć, że się nie będę starał lub coś podobnego, ja tylko chcę powiedzieć, że wolałbym grać przeciwko innej drużynie. Nie wiem jak można to inaczej zrozumieć...

0

Zupełnie nie rozumiesz o co nam chodzi. Ty po prostu wyciągasz pojedyncze zdania z kontekstu i się ich czepiasz jak rzep psiego ogona. Nie chce grać, no pewnie, że nie chce. Wolałby z każdym innym klubem z tej siódemki, co w tym złego ? A to, że przed losowaniem piłkarze praktycznie wszystkich klubów mówili, że nie chcą grać z Barceloną świadczy o tym, że wyszli by na mecz z zamiarem zebrania jak najmniejszego łomotu, z zakodowaną w głowie porażką ? No chyba nie.

"Nie chce grać" znaczy że wolał by z kim innym, ale losowania się nie zmieni, nie dorabiajcie do tego jakiejś niemocy Henriego ;/

0

Tak Ci się kolego wydaje, że sukcesy sportowe zagwarantowały ustabilizowanie polityki finansowej ? Ja bym powiedział, że były tego efektem. Widać na przykładzie poprzedniego sezonu doskonale, że wpływy Barcelony po najlepszym możliwym sezonie w historii jakoś dramatycznie nie wzrosły. Więc to chyba jednak nie tylko i nie głównie od sukcesów sportowych zależy stabilność finansowa klubu.

No i jeszcze to zdanie, że nie można krytykować Ibry przed końcem sezonu, ani Rosella przed 4-8 latami prezydentury... Śmieszne.

Jeśli się widzi, że coś jest nie tak jak powinno to trzeba o tym pisać, sygnalizować problem żeby nie dopuścić do katastrofy. A taką prawdopodobnie będzie wybranie Rosella na prezydenta.

0

Ja nie widzę tutaj powodu do takiej burzy. Odpowiedź Alguersuariego bardzo ładna, kulturalna, sprostowanie Godalla na blogu też wszystko wyjaśniające. Nie wiem czemu akurat to miało by spowodować aż taką reakcję łańcuchową... Niemniej zmiana kandydata przez Laportę jest niestety w mojej opinii strzałem w stopę obozu "pro-kontynuacja", a wielkim bonusem dla obozu "Sandro-prorewolucja" ;/

0

Masakra... Henry to największy profesjonalistą jakiego obecnie znam w piłce nożnej. Nie znam piłkarza, który obecnie byłby większym wzorem do naśladowania. Nie powiedział nic złego, pokazał że jest człowiekiem, uczuciowym człowiekiem, a nie cyborgiem, który zostawi uczucia w szatni. Jak wyjdzie to zagra na 100% swoich możliwości i nigdzie nie powiedział, że nie będzie. W artykule z całej wypowiedzi zostało zacytowane tylko kilka zdań, które jak widać słusznie uważano wzbudzą "sensację"... Nie wiem jak można wszystko odczytywać tak dosłownie i powierzchownie jak to zaprezentował u99artur1

0

A moim zdaniem kolejny presezon Pedro przepracowany pod okiem Pepa i przy wzorowaniu się na Henrim dostarczy nam genialnego skrzydłowego za darmo. Wzmocni się pewnie trochę fizycznie tak jak Messi i będziemy mieli kolejnego wychowanka zdolnego udźwignąć odpowiedzialność za skrzydło. Nie potrzebujemy ani Franka (którego nie lubię), ani Silvy (którego lubię). Takie moje zdanie

0

Messi1510

A Eto'o nie ściągał uwagi obrońców ? No ten argument jest akurat perfidnie abstrakcyjny. W zespole z tamtego sezonu każdy zawodnik potrafił na siebie ściągnąć 2-3 rywali, KAŻDY!

0

Dzisiaj się z kumplem założyłem a pro po drugiej połówki losowania. On mówi, że do finału awansuje Manchester, ja mówię, że Bordoaux. Zakład o flaszkę 0,7l ;) Co myślicie ?

0

Nie lubi, tak jak ja, ale to nie ma nic do rzeczy. Ktoś tu pisał czy byś trafił w takich sytuacjach. No pewnie, że bym nie trafił, stres, emocje itp, ale nikt by za mnie nie dał 70mln euro ;) Zamiast mega fajtera i człowieka odpornego na krytykę kupiliśmy lalkę za 70 milionów której nogi miękną jak wychodzi sam na sam ? No chyba coś tu jest nie tak. Jak można Go w taki sposób usprawiedliwiać ? Że czuje ciśnienie ze strony kibiców. To co On do kur** nędzy jest profesjonalnym piłkarzem czy trampkarzem w okręgówce, który się peszy jak ktoś o Nim złe słowo powie ? Bo ja już tego nie chwytam. Nie zapuszczajcie się w tej swojej obronie w totalną abstrakcję...

0

Dobry jesteś pingwinku nie ma co... Matematyka Cię jednak zawiodła koleżko ;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?