1

o jejciu ale to poklepali, pięknie

1

@HighestInTheRoom W pozytywnym znaczeniu

2

Ale fajne obrazki jak kibole Austrii odpalają piro (nawet pokazali ziomka trzymającego race) i za chwilkę przebitka na skaczących kiboli Legii. Piękny klimacik

0

@MesQueUnClub96 zrozumiałbym oglądanie młodych dziewczyn z rakietą w dłoni, ale facetów to klękajcie narody

0

Hurkacz siurkacz, a tenis wiadomo z czym się rymuje

1

Tylko Legia jest w stanie godnie nas reprezentować w europejskich pucharach

6

@ranger3120 ej chopaki macie link bo wiecie hehe

1

@DamianBarcaCule wrzuc na luz człowieku

0

Kogo dziwi kontuzja Araujo? Ja bym się zdziwił gdyby rozegrał cały sezon. Akurat przyzwyczaił do tego że co chwilę wypada na krócej lub dłużej

1

Ale szkoda ale szkoda. Ładnie się Sevilla pokazała, nie spodziewałem się że będą tak trudnym rywalem dla City

0

Ulala u zaskoczenie

0

No no Sevilla wyszła ładnie nastawiona

1

@Ojciec5tkidzieci Zalewają nas. Biala rasa już jest stracona o ile się nie obudzimy, dobrze że chociaż Azjaci trzymają poziom xD

1

@Kgorecki2500 Kamufluj sie. Ja miałem w pracy typa i się pytamy czy idziemy zapalic i pogadać. Mówi że nie pali ale jak trzeba to zacznie XD
Mów że chcesz wyjść na peta a idź posiedzieć w kiblu/szatni

1

@Comentateiro Generalnie to ogromna szkoda że Roque nie przyszedł tutaj już teraz. Widać że Robercik jest na ostatniej prostej do emeryturki, ale jednak wciąż trzyma topowy poziom w pewnych rzeczach. Młody by mógł go odciążyć i niewątpliwie wiele się od niego nauczyć. Jeśli mamy czekać do stycznia to fajnie jakby chociaż Ferran go zmieniał czy czasem wychodził w 1 składzie za niego. W presezonie pokazał że zasłużył na tę szansę i dziwne ze z Getafe nie dostał minut

3

Co jak co ale po 12h w kołchozie w takiej temperaturze pierwsze co robisz po wyjściu to zahaczasz żabkę i walisz zimniutkie piwerko. Opatrunek na duszę

0

@peetwithbarca Oni powinni być do odebrania za żappsy w momencie gdy kupisz odpowiednią ilość harnasi

7

@Sysia11 No właśnie dziwne ze Enrique zrezygnował z tej opcji bo tam jest potencjał na budowę super kolektywu i mimo wszystko w lepszej atmosferze niz PSG (O ile oczywiście plotki o jego przyjsciu do Chelsea były prawdziwe)

5

@Crystal37 A rakiet, balonów, zapalników czy białoruskich śmigłowców trzeba po lasach szukać

1

@Arkon Kloppa nie jest szkoda bo to buc a winę za sytuację w zespole ponosi sędzia

1

@TR3YWAY Dwa miesiace temu zrezygnowałem z narkotykow i teraz się pytają czy wszystko ze mną ok, także alkohol z menu tak szybko nie zniknie bo całkiem stracę tożsamość

2

@Encore ale drip jezus

0

I bardzo dobrze. Krzyżyk na drogę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16 To co jednak wleci 115mln za Paquete

1

@don'T.R.I.P.e Narazie na remis w swojej miernocie. Alexis był w swojej grze jednak bardziej irytujący niż Raphinha

54

@Commandement Ja tam uważam że karta i banknot to nierozłączne duo. Jednym kruszysz, drugim wciągasz

2

@ranger3120 Paco Jemez i wesoły ofensywny futbol

2

@ObiwanKenobi Za to akurat należy pochwalic wszystkich. Momentami to już człowiek miał wrażenie że zyje w państwie dwunarodowosciowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?