0

Jak w następnym meczu to drewni wyjdzie w podstawie to naprawdę nie będę w stanie zrozumieć kszawiego

5 razy poprawia piłkę żeby kopnąć w obrońcę xamiast od razu grac w pole karne

3

Szkoda tego Torresa, opluty za naprawdę fajną postawę w presezonie. Może w końcu się psychicznie odbił to go zaraz znowu dobija xD

0

Trankilo trankilo z prawej do lewej xD

4

Ten mecz ma vibe jakiegoś ostatniego meczu w sezonie którym wszyscy są zmęczeni i czekają na koniec xD

1

Weźcie go już z tego boiska

0

Dobrze że Cadiz to poziom B klasy w ataku bo jeszcze byśmy to przegrali xD

0

@Tasde chociaż fajną blondi wzięli

1

Oj pachnie dzisiaj Koemanem. Teraz w przerwie powinien wejść Mingueza za Gaviego

0

Gdzie w ogóle jest Gavi xD

4

Oriol mnie pozytywnie zaskakuje narazie. Żaden wirtuoz, żaden magik, raczej taki silny tur ograniczony technicznie ale bardzo solidny. Wydaje mi sie że założenia taktycznie wypełnia fantastycznie i to jest najważniejsze

1

No no Mareczek teraz to niczym Valdes, zaipomonowales

1

Lewandowski prawie asyste zaliczył najs

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale ciasteczko od Lamine

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie no porażka niech te Czelsioki już kończą i przestaną blokować kanal xD

0

@MesQueUnClub96 ale za friko trzeba

0

Ale przyfasolił Antonio

0

@Transu96 No jak to. My podpisalismy połamanego Martineza to może i arabusy się skuszą na połamanego Cou

0

Coutinho prawdopodobnie z poważną kontuzją kolana

0

Co za patologia w evertonie xddd

14

@Seba_89_ Jednak walenie gruchy to grzech śmiertelny

0

@Messibestplayerintheworld Pewnie na skrzydle, a kurde zobaczyłbym go na tej 9tce

0

@pt9 Oczywiście że ten z najmniejszym kursem

0

@Medium W jakim mieście? Obejmuje całość miasta? We Wrocławiu ta durnota tylko okolice ścisłego centrum a i tak męczy

0

Ogląda ktoś PSG i wyczekuje debiutu Kapitana?

0

@mekston Do Origiego mu jeszcze daleko

4

Co ta Marsylia zrobila, kuponl z kursem 550 pojdzie w pipe przez tych dziadów
A Nottingham i Odra Opole tak dzielnie mnie ratowały w końcówce xD

1

A teraz przypomnijcie sobie mecz z Getafe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?