0

Niech się dzieje

0

Czelsioki w ryk

ale chyba będzie spalony

0

Uuuu Salah poczarował. Piękne podanie, cudo i kwistesencja futbolu

0

Niby poprzeczka ale i tak to sknocili, zabrakło precyzji Gapko

1

@MesQueUnClub96 ja tam czekam na szoszona na skrzydle, musi odpalić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bartula Dla mnie mogłoby zostać Viaplay, jakby tam dorzucili LL to by bylo cudo
Praktycznie wszystkie spotkania kolejki PL można obejrzec i to z fajnym studiem praktycznie przez caly dzień. Nie ma jakiegoś tam wybierania spotkań i nie ma że kibic jakiegos zespolu ucierpi i musi ruskiego strimka szukać

2

Ten składzik Tottenhamu wygląda całkiem fajnie i przyjemnie. Do pelni szczęścia brakuje tam Lengleta jak na moje oko

1

To kto jeszcze czeka na rejestrację i kogo możemy dziś nie zobaczyć na boisku?

0

@Chaoss Mes que un club

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mroziu No dokładnie. Jakby trafił tak jak chciał to Bóg jeden wie czy to by siadło xD

0

Ale frajersko to siadło

0

wcisnął cwaniak

1

@Emhyr Też jestem w szoku ale mnie dopadlo i to tak solidnie rozbiło

2

Masakra mam covida i skąd mam teraz wiedzieć czy skarpety się jeszcze nadają

1

@escarabajo ja nawet byłem przekonany że aston villa zaskoczy zwycięstwem a tu takie bęcki

1

Isak ale piękne wykończenie

0

No i Mings połamany, będzie debiut Pau

9

Diaby także bramka w debiucie i remisik, ale meczycho się robi

0

Ale akcja Newcastle, Tonali powinien mieć drugiego gola

1

@Adran360 wjechal na pełnej w te pole karne

5

Tonali brameczka w debiucie

0

Aston Villa dzisiaj robi niespodziankę

0

@Rl9k1nG I na miejscu trenera bym już więcej do klubu nie przyszedł. Spuszczasz się w mega trudnej sytuacji, pozbywasz się amigosow, budujesz kolektyw, a tu ci prezesinio wciska niesfornego brazola tylko po to żeby hajs się zgadzał, a gdy chcesz wzmocnić pozycję na którą nie masz zawodnika to ci oferuje Romeu za 3mln

0

@pt9 I tak mógł go puścić bo albo bramkarz albo Gudelj powinni zaasekurowac

0

Bade z czerwem, lekka glupota zawodnika Sevilli

0

Diakhaby ofensywne wejscie i po koślawymu wykończył. Pięknie Valencia

0

Gdzie transmisja Sevilli? C+ czy eleven bo na flashcorze nie ma info

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?