BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem
0
Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD
1
Brazol nie ma psychiki
0
Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić
0
@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami
1
Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać
0
Ale urwał ale to było dobre
0
@Drozdu7 Bo biega w ataku
0
No i po co drewniak to tyka
0
@Popitek12 Christjansen
0
@Sulimo Terrorysta z Francji
3
Jezu tyle czasu człowiek czekał na to żeby mógł sobie ponarzekać, aż się dusza raduje ze już za chwilkę startujemy
0
Najlepsze jest to że Kounde na środku po prostu wygląda słabo biorąc pod uwagę to jak prezentuje się na PO xD
2
@SkilledHydra16 Kounde szantażuje Denzela że odejdzie do PSG jak go dalej będzie dusił na PO
0
@Nazio_87 Pijany? Czy Brazol jest pijany?
0
@WD40 0:3 na ostro
0
@Kengo pewnie jak Ronaldo Jr strzeli więcej bramek od ojca w grze na trawniku to dostaje kare na komputra
0
Coś sadzą się do Robercika w studio eleven, tacy z nich patrioci właśnie
1
@VeB 1899 pięknie pograli
2
Ależ kapitalny strzal Baeny tylko niestety spalony
0
Czas zobaczyć co Isco i Sorloth pokażą w nowych barwach
1
No dlaczego oni muszą to wykańczać jak uposledzeni xD
Jackson pięknie poszedł
1
@Kgorecki2500 Mi pięknie zrobiły robotę Osasuna, Lech II, Rennes i teraz jeszcze elegancko idzie Motor z podpórka i Liege. Oczywiście 2.5+ w hicie wszystko spartoli xD
0
Nunez czy Mudryk kto wiekszy placek
0
Ale dzisiaj Chelsea ma autostrade na lewym skrzydle
0
Wchodzi Darwin XDD
0
@kamyk_23 To po co się z papieża smiejesz i obrażasz jej uczucia religijne? Odpowiednia reakcja, szacun Stasia
0
@Szmulek Szo szo?
1
Ale przy bramce na 1:1 Trent się popisał. Sezon za sezonem a ten w obronie dalej patologia
0
Haahaha jazda xD