1

@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem

0

Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD

1

Brazol nie ma psychiki

0

Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić

0

@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami

1

Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać

0

Ale urwał ale to było dobre

0

@Drozdu7 Bo biega w ataku

0

No i po co drewniak to tyka

0

@Popitek12 Christjansen

0

@Sulimo Terrorysta z Francji

3

Jezu tyle czasu człowiek czekał na to żeby mógł sobie ponarzekać, aż się dusza raduje ze już za chwilkę startujemy

0

Najlepsze jest to że Kounde na środku po prostu wygląda słabo biorąc pod uwagę to jak prezentuje się na PO xD

2

@SkilledHydra16 Kounde szantażuje Denzela że odejdzie do PSG jak go dalej będzie dusił na PO

0

@Nazio_87 Pijany? Czy Brazol jest pijany?

0

@WD40 0:3 na ostro

0

@Kengo pewnie jak Ronaldo Jr strzeli więcej bramek od ojca w grze na trawniku to dostaje kare na komputra

0

Coś sadzą się do Robercika w studio eleven, tacy z nich patrioci właśnie

1

@VeB 1899 pięknie pograli

2

Ależ kapitalny strzal Baeny tylko niestety spalony

0

Czas zobaczyć co Isco i Sorloth pokażą w nowych barwach

1

No dlaczego oni muszą to wykańczać jak uposledzeni xD
Jackson pięknie poszedł

1

@Kgorecki2500 Mi pięknie zrobiły robotę Osasuna, Lech II, Rennes i teraz jeszcze elegancko idzie Motor z podpórka i Liege. Oczywiście 2.5+ w hicie wszystko spartoli xD

0

Nunez czy Mudryk kto wiekszy placek

0

Ale dzisiaj Chelsea ma autostrade na lewym skrzydle

0

Wchodzi Darwin XDD

0

@kamyk_23 To po co się z papieża smiejesz i obrażasz jej uczucia religijne? Odpowiednia reakcja, szacun Stasia

0

@Szmulek Szo szo?

1

Ale przy bramce na 1:1 Trent się popisał. Sezon za sezonem a ten w obronie dalej patologia

0

Haahaha jazda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?