BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://streamable.com/krrm0u?src=player-page-share
Momentami tak to wygląda XDD
5
@koksik2700 PSL
2
@DaPidejpi dobry przekaz leci
1
@D10SLEO A właśnie coś za cicho o mekambe się zrobiło xD
2
Idą grube rzeczy
3
https://zapodaj.net/images/8867a8fea1b99.jpg
To olej, sama esencja
1
@leonek160 Później sąsiad będzie musiał przychodzic rury udrażniać, zostań w naszym pięknym kraju
1
@Emhyr mordziaty mordziaty
0
@SkilledHydra16 Może jakaś oferta z Arabii
5
Zaraz odwołają mu lot
0
Fur Deutschland
0
@alone49 Na vinted szukałem
4
Właśnie mi przyszła meczówka z sezonu 09/10 w stanie niemal idealnym. No piękna, jedna z najładniejszych imo obok tej z sezonu 10/11
0
@SenseiFCB a to prawda, błąd
2
@barcanawieki No lepiej mieć w obwodzie kogoś. Placek bo placek ale jeśli zamierzamy grać na 3 frontach to niestety Alonso czy inny Roberto też będzie musiał łapać minuty. Chyba że chcemy zaciurać Balde i płakać że źle zarządza Krzawi składem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Jak grzybiarze znajdą szczątki w lesie to się dowiemy
1
Jagiellonia wystartowala jak szalona, oby się nie okazało że spadną xD
0
@Criss18Barca Miałem nie kupować ale chyba się skuszę, no bo jak to tak bez nerwów do świąt przesiedzieć
Swoją drogą ta edycja na maksa szybko mi się znidzila bo po sylwestrze nie wiem czy rozegrałem 10 meczy w UT
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak Yamal wygląda? I jak Ferran poza golem?
0
Ale marnuje tych okazji dzisiaj Hochland
no w końcu wcisnął xD
3
Ale ekipę żeście zmontowali
0
Haaland w słupek z karnego xD
1
@P33ck Kupony klękają
0
Mati Kesz co wyprawia
3
@xVENUMx mefedron mefedron taniutki mefedron
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tasde Tortexofagowie jak ja ich nienawidzę
0
@Tasde Gdzie tacy sa?